Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty48%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty52%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Cafeaua de dimineata!! 8

In jos 
+13
mamicisibebelasi
mami_de_kevin
GINUTAVRABIUTA
dolcemaria
roxy14
iulia_mama_evelynei
nikole
olo_family
Anna
DD
danessa
Iuly35
dia
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 36  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyJoi Iun 24, 2010 8:41 am

Rezumarea primului mesaj :

cap.7

welcome mamici!!!

vi-l las si eu pe "amantul meu" Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Lol

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Cafeaua_de_dimineata_1234177618
Sus In jos

AutorMesaj
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyDum Iun 27, 2010 9:12 am

hai danesa la cafea ca si eu sunt aici
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyDum Iun 27, 2010 9:14 am

neata dia...azi esti libera?
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyDum Iun 27, 2010 9:16 am

iubita azi e duminica
sambata si duminica nu lucrez
voi ce faceti/
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyDum Iun 27, 2010 9:21 am

am inteles, bun asa, ca nici eu nu voi lucra sambata si duminica.
noi abia ne-am trezit, Alessia mananca, iar eu imi beau cafeaua Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 913730
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyDum Iun 27, 2010 9:25 am

si eu imi beau cafeluta si bia se invarte pe langa mine
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyDum Iun 27, 2010 9:32 am

neata!!

eu sunt cu ochii in gura...toata noaptea a marait fi-miu si pe la 5 dim.il auzeam ca ii venea sa vomite si saracul se forta,nu stiu ce are.ori o fi de la caldura ,ori a racit la stomacel Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 535197

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 702877 dai si eu o cafeluta pt cine mai vrea Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 435847
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyDum Iun 27, 2010 9:36 am

acum se invarte si Alessia pe langa mine, trebuie sa-i gasesc activitate...
neata si tie andreea, of mititelul, acum e mai bine?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyDum Iun 27, 2010 9:41 am

da,e mai bine.a papatun pic si acum l-am pus la nani.ma duc si eu repejor Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 298658

o duminica frumosa fetelor!!
pupici printesicelor si printisorilor!! Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 10550
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyDum Iun 27, 2010 10:28 am

pupici si voua si sa va faceti bine repede
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyDum Iun 27, 2010 2:28 pm

azi am ratat cafeaua deoarece cu atatea pregatiri pentru mare am uitat de ea... xxxx pune_umbrela,pregateste prosoape,biberon,apa ,lapte jucarii,piscina....si multe altele...cred ca stiti si voi cum este.....pufff...o groaza...dar a fost super.... Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 479128
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyDum Iun 27, 2010 5:04 pm

ce bine de voi,noi n-am mai mers la strand,kev are diaree si n-am pampers pt apa. Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 535197 ,am fost un pic la soacra si am venit acsa la meci.
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyDum Iun 27, 2010 5:06 pm

aha, deci ai ajuns si la socrela azi...ii dai regim lui Kev?...stii de la ce are diaree?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyDum Iun 27, 2010 5:10 pm

da, l.am bagat la regim.cred ca de la dintisori Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 804862 ,nu vor sa iasa si gata Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 804862
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyDum Iun 27, 2010 5:12 pm

dar cati are acum?...sa vezi la canini ce nasol e, acolo o sa ai bataie mare de cap Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 804862
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyLun Iun 28, 2010 12:55 am

acum are 8 ,asteptam premolarii(aia am vazut ca vor sa iasa) Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 535197
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyLun Iun 28, 2010 7:23 am

neata mamici e gata cofe ,sanatate lui kevin pupic ....iulia sa ne povestesti cum a fost la mareee....ginutaaa,ai venit de la capitalaaa????se raceste cafeluta,hai mai repedea... TTTT
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyLun Iun 28, 2010 7:43 am

buna dimineata! cofe
pe evelyne o papa tare gingiile...tot ce prinde baga in gurita si ,,musca,,... TTTT
iuly35 ieri am avut o zi superba alaturi de familia mea,micuta nu se mai dadea iesita din piscina,debea astept sfarsitul de saptamana sa mergem iar...doar ca ma preocupa un pic muculetii evelynei,pediatra mi-a zis sa-i pun ser in nasuc ,doar atat!voi ati patit cu micutii vostri?pup toate mamicile si copilasii lor Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 435847
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyLun Iun 28, 2010 7:47 am

neata iulia...ma bucur ca te-ai distrat..cat despre nasucul micutei iti pot spune ca "noi" avem aceasta mica problema....preventiv,i-am dat si ii dau in continuare timp de 3 zile nurofen sau ibalgin,pt raceala si gripa...de cum am vazut ieri ca are"lumanarele" la nasuc am si "indopat-o" cu siropel..si nu a mai evoluat...deci e spre bn...inchei aci discutia de dimineata caci vine mamica mea cu tati(vitreg) la mine....va pupic dulce si va doresc o zi cat mai frumoasa.... pupic
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyLun Iun 28, 2010 9:12 am

neata fetelor,
ms iuly de cafea.
am inteles Andreea, cam asa i-au iesit si Alessiei premolarii, in jur de 1 an...acum ne chiunuim cu ultimii, molarii secundari.
iulia, nu stiu daca e bine sa te grabesti sa-i dai ceva, acum tu stii cel mai bine cat de multi ii curg, dar eu as merge doar curatat cu ser si apoi eventual cu batista bebelusului...
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyLun Iun 28, 2010 12:56 pm

si eu am venit la cafea
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyLun Iun 28, 2010 1:03 pm

buna nikole,
cum a fost la ziua socrelei?
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyLun Iun 28, 2010 1:08 pm

ca de obicei,mi-am fct nervi si m-am plictisit de numa...nu m-am simtit in largul meu deloc
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyLun Iun 28, 2010 1:10 pm

nu te mai stresa, fii si tu mai indiferenta, nu-i face bine la bebe
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyLun Iun 28, 2010 1:21 pm

sunt intr-o perioada in care orice ma afecteaza,asta e ...sarcina
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 EmptyLun Iun 28, 2010 1:30 pm

e normal, eu chiar ma smiorcaiam din orice, devenisem prea emotiva, nu ca n-as fi, dar cu sarcina eram si mai si...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Cafeaua de dimineata!! 8
Sus 
Pagina 4 din 36Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 36  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
» Cafeaua de dimineata!!! Capitolul 3
» CAFEAUA-REMEDII
» Buna dimineata ,te iubesc!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente