Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty48%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty52%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Cafeaua de dimineata!! 8

In jos 
+13
mamicisibebelasi
mami_de_kevin
GINUTAVRABIUTA
dolcemaria
roxy14
iulia_mama_evelynei
nikole
olo_family
Anna
DD
danessa
Iuly35
dia
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 36  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyJoi Iun 24, 2010 8:41 am

Rezumarea primului mesaj :

cap.7

welcome mamici!!!

vi-l las si eu pe "amantul meu" Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Lol

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Cafeaua_de_dimineata_1234177618
Sus In jos

AutorMesaj
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 7:12 am

vai ce bine arata!!! o beau si pe asta Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 430109


Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EoWdCafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EoWdp2
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 7:50 am

Neata fetelor,
o sa beau cate o gura de cafea de la fiecare ca sa nu fie cu suparare.
Distractie placuta Gina!
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 7:55 am

Neata Danessa, Diana avem noroc ca bem cafele virtuale, reale am baut doar una ca de nu, ne apuca tremuriciul TTTT
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 7:58 am

da, asa e,virtuale cat de multe si de ..tare bune!
reale doar una..si slaba!!:(
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 8:03 am

Ce face Paul, Diana???Maria m-a trezit de la 6:30 si acum doarme.
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 8:04 am

Neata si tie Dolcemaria, eu abia o beau pe cea reala, dupa ma dau si pe virtuale. Ce face Maria, a mancat pana la urma?
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 8:06 am

s-a trezit de cateva minute.. .
Acum e bine....insa
Sunt ingrijotata putin..s-a lovit tare tare de data asta,chiar dupa ureche! Aseara s-a intamplat,s-a umflat,iar acum e vanat !
L-am dat cu nidoflor...nu stiam ce sa-i fac,i-am pus compresa rece...
Nu are stare!!!!! Are o energie debordanda!!
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 8:09 am

Diana ai obseravat daca e mai moale, doarme mai mult, eu zic ca loviturile astea la cap sunt periculoase si trebuie urmarit copilul cateva zile...
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 8:10 am

Off, Diana imi pare rau sa aud asta,sa-i treaca repede micutului..
Danessa, Maria papa numai laptic si doar cateva lingurite de papica...off, ca nu-i mai iasa dintisorul sa scapam de chinurile astea Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 804862 .Am incercat sa-i fac supitza lichida si nu vrea cu bibi, isi face sila si plange...vrea numai laptic...
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 8:14 am

E bina ca papa ceva, asa pateam si eu cu Alessia si o rezolvam cu tzitzi, chiar si cand i-au iesit caninii, am alaptat-o pana la 1 an si 9 luni...ziceai ca sa-i iasa si sa scapati???, ha, ha, ha, noi avem aproape doi ani si ne ies ultimele maselute, asa ca mai ai de asteptat TTTT
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 8:14 am

Am sa il observ atenta zilele astea...sa speram ca nu e nimik grav...vai si cand ma gandesc ca o data la socri s-a imburdat din fudic si s-a lovit la cap,iar soacra..,,no lasa ca e numai inceputul,n-are nimik,ii va trece!!,,
iar eu i-am zis ca nu e de gluma cu loviturile la cap pt ca asa incep hematoamele...iar ea...,,Da...lasa ca nu e char asa...,,
of doamne!!!
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 8:22 am

Mare grija Diana, cu bebitza,Danessa ai mare dreptate cu dintisorii, avem de indurat Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 804862
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 8:28 am

Asa e, dar trecem noi si peste astea, asta e natura, n-avem cum sa schimbam ceva. Apoi vor veni altele si altele si tot asa...
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 8:36 am

Vai fetelor, ce m-am saturat de vremea asta, la noi zici ca vine toamna, sta sa ploua si ea rece.. Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 535197
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 8:42 am

Cica suntem in luna lui cuptor TTTT ...si la noi a plouat aseara, acum doar bate vantul si e rece...eu plec dupa-amiaza la mare, sper sa nu stau in camera Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 535197
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 8:57 am

Distractie placuta Danessa, pleci in tara sau in strainatate??
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 8:59 am

Ei, aici la Mamaia, doar in week-end, am fost la sfarsitul lui mai in Bulgaria, atunci a avut sotul concediu.
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 9:14 am

Super, lasa ca e bine si la Mamaia, noi anul acesta nu mergem nicaieri, ca nu avem banuti, speram la anul sa mergem si noi la mare.
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 9:21 am

Am fost si anul asta la Mamaia, acum doua week-enduri, noi suntem plimbareti...week-endul trecut am fost la Slanic Moldova, iar pe la sfarsitul lunii avem in plan Transfagarasanul si apoi mai vedem ca pe 6 august ma intorc la munca Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 535197
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 9:27 am

neata fetele ce super danessa si mie imi plac plimbarile la mare nu am fost niciodata insa voi face timp odata sa merg
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 9:29 am

Neata Ana, ce faci??ce face Ralucutza?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 9:32 am

Neata si tie Anna!!!
Cum n-ai ajuns pana acum la mare?, lasa ca mai ai timp, noi avem avantajul ca sunt in jur de 200 km pana la Constanta, in maxim 3 ore suntem acolo...
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 10:22 am

Fain sa fi aproape de mare Danessa, noi de la Sibiu ajungem mai greu... Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 535197
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 10:26 am

si euuu....mai este si pt mine???cealalta burtica nu a venit din concediu???
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 EmptyVin Iul 09, 2010 10:28 am

Asa e, dar suntem fani si muntilor, am fost in februarie la Balea Lac, intr-o zi am vizitat si Sibiul, am fost in piata, unde sunt multi porumbei, Primaria...ne-a placut tare mult...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 20 Empty

Sus In jos
 
Cafeaua de dimineata!! 8
Sus 
Pagina 20 din 36Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 36  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
» Cafeaua de dimineata!!! Capitolul 3
» CAFEAUA-REMEDII
» Buna dimineata ,te iubesc!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente