Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 Empty48%CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 Empty52%CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 CAFEAUA DE DIMINEATA! 9

In jos 
+21
qalina
lucia_bosca
dodolin
Ana-Maria
coco83
yry
feliciaboar
shtefanyaa
olo_family
mellyamelia
delia_rus84
dia
raluca
nikole
iulia_mama_evelynei
ancanaomi
Anna
dolcemaria
Iuly35
danessa
GINUTAVRABIUTA
25 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 20 ... 35, 36, 37
AutorMesaj
GINUTAVRABIUTA
Moderator
Moderator
GINUTAVRABIUTA


Mesaje : 68

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptyLun Iul 26, 2010 6:29 am

Rezumarea primului mesaj :

Neata fetele,va las o cafea noua la un capitol nou!(ca sa nu se ingreuneze paginile,l-am blocat pe cel precedent)
cofe
Sa o savurati cu placere!
Sus In jos

AutorMesaj
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptyJoi Ian 06, 2011 11:56 am

Oho..La multi ani sotului, Danuta..si petrecere frumoasa la taierea motului..ce face Eric? e bine?
Sus In jos
shtefanyaa
mamica super
mamica super
shtefanyaa


Mesaje : 332
Varsta : 39
stare de spirit : mereu in alerta

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptyMar Ian 11, 2011 10:51 am

Multumim frumos dolcemaria. Eric e partial bine zilele astea...are niste bubite pe spate si azi merg cu el la dr sa vedem despre ce e vorba.
Micuta ta printesa ce face?
Pupici yjgj
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptyMar Ian 11, 2011 6:29 pm

Hello, hello!
ce mai faceti fetelor?...in primul rand La multi ani!, pentru anul asta, sa aveti un an bun cu sanatate si impliniri...
noi suntem bine, am inceput anul in forta, eu la munca, Alessia la gradinita...nici noi n-am terminat cu petrecerile...am avut Sf Ion pe tata, maine e ziua sotului, pe 13 am o cumnata, pe 16 tata, pe 31 nasul, pe 4 februarie nasa, pe 6 februarie o sora hhhh
Sus In jos
stem health unirea
Sponsor STAFF
Sponsor STAFF
stem health unirea


Mesaje : 30
Varsta : 40

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptyVin Ian 14, 2011 10:59 am

Buna dimineata fetelor. Am venit si noi la cafeluta :).. Doresc sa aflu si parerea voastra in legatura cu un subiect: v-ar interesa sa facem mai multe concursuri pe blogul nostru: http://blog.stem-healthunirea.ro/ sau pe site: http://stem-healthunirea.ro/ - cu premii constand in diferite obiecte, trusouri sau lucruri utile mamicii si bebelusului? Ce fel de premii ati dori sa primiti astfel incat sa fiti tentate sa va inscrieti la concursuri?
Astept raspunsurile voastre ca sa stim ce sa va oferim... cofe
Sus In jos
shtefanyaa
mamica super
mamica super
shtefanyaa


Mesaje : 332
Varsta : 39
stare de spirit : mereu in alerta

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptyVin Ian 14, 2011 3:14 pm

Buna din nou tuturor!
Danessa, nu pot decat sa urez La multi ani! tuturor celor din familie care isi sarbatoresc ziua luna asta kuhy
In speranta ca vom fi mai multe la o barfa in curand, va las o cafeluta cu prajiturica si suc ....poate va imbie FFFF

cofe CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 442705 eeeee
Sus In jos
andreea_k
mamica noua
mamica noua
andreea_k


Mesaje : 1

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm

salutare! nimeni pe aici? ma bucur sa vad ca munca unora n-a fost aruncata la gunoi;))



pacat ca nu mai e la fel de activ ca inainte :( ginooo ,unde-mi esti????mi-e dor de tine aici:((



pustiuuu rau de tot:(
Sus In jos
Continut sponsorizat





CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 37 Empty

Sus In jos
 
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Sus 
Pagina 37 din 37Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 20 ... 35, 36, 37
 Subiecte similare
-
» Cafeaua de dimineata!! 8
» Cafeaua de dimineata!!! Capitolul 3
» CAFEAUA-REMEDII
» Buna dimineata ,te iubesc!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente