Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty48%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty52%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Cafeaua de dimineata!! 8

In jos 
+13
mamicisibebelasi
mami_de_kevin
GINUTAVRABIUTA
dolcemaria
roxy14
iulia_mama_evelynei
nikole
olo_family
Anna
DD
danessa
Iuly35
dia
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 23 ... 36  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyJoi Iun 24, 2010 8:41 am

Rezumarea primului mesaj :

cap.7

welcome mamici!!!

vi-l las si eu pe "amantul meu" Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Lol

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Cafeaua_de_dimineata_1234177618
Sus In jos

AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 01, 2010 1:00 pm

Surioara mea,n-am fost in probe,ci la terasa cu soacra si cumnata;abia azi mi-a dat banii,deci de maine sunt in probe;ce face Kevinelul meu? Am citit ce ai patit si ca te duci la doctor;sa auzim de bine! Pupici
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 01, 2010 1:26 pm

Semn i-a ramas, dar nu prea se vede ca e sub barbie, asta e mascam cu fond de ten...
Ce-ti pasa Ginuta, ai fost la terasa, ai baut, te-ai relaxat, ai capatat si bani, bun asa...pe Denis cui l-ai lasat?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 01, 2010 1:37 pm

L-am luat cu mine si a servit si el apa cu paiul;vai ce i-a mai placut sa fie in centrul atentiei! Cui nu-i place?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 01, 2010 1:41 pm

Dar are astampar?... eu cand merg cu Alessia la terasa sta cuminte doar in primele 15 minute, dupa gata s-a rupt filmul.
Denis mai are cateva zile pana implineste 2 ani, ii organizezi ceva, cadouri...ma mai inspir si eu de la unul, altul...
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyJoi Iul 01, 2010 2:44 pm

ce mai viata pe el....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 6:09 am

Neata fetelor! Danessa,nu-i organizez nimic pentru ca....noroc ca are fratele meu(iar repet ca geaman)cununia si acolo ne imbatam pentru toata lumea.Mergem cu un cadou si ne intoarcem cu 10;asa va doresc la toate! Sa mergeti la o petrecere si in loc sa cheltuiti,sa primiti!Dar daca nu mergeam la Sighisoara,mergeam la curte cu pitici adunati si eliberati;ii lasam sa faca ce vor,sa se paruie,sa se joace,eu stiu ce inteleg ei pe limba lor acolo;cu tort,sampanie(pentru copii) si......sa curga cadourile!
Gravidutele noastre ce fac?
Iuly,cum ne primesti astazi?Eu am ramas cu gandul la tine....
Surioara mea.....unde esti sisilica a mea? Ieri nici un ochi n-am vazut....
Annusco,hai o data la apel;ca lipsesti cam des in ultima saptamana(stim.....sotul!)
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 6:29 am

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 749457 neata mamici,simt miros de cafea ginuta?am citit ca te-ai intalnit cu socrita,ai mers la terasa..alea alea....rasfatat-oo...nu mai spun de, Denis cum va fi la petrecerea fratelui...sa tot mergi la asa petreceri Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 479128 .....
imi pare rau mami de kevin prin ce ai trecut,ingerasul a fost alaturi de puiul tau...e bn ca nu a patit nimic pupic ....alessia a "tras-o" si ea mititca pupic ...gravidutele, dupa cum citesc, sunt rasfatate nu gluma,ferice de ele sa o tina tot asa....eu ,imi astept barbatu acasa..e "angajat" la soacramea,sa ii repare masina Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 804862 deri dimineata e plecat,a fost la reprezentanta,apoi la servici-delegatie a ajuns azi dimineata,si acu e in service...ma seaca programul facut de socri....nu iau in calcul ca fiisu imbatraneste,si nu mai poate nici el...in fine....nu va stresez cu problemele mele...sunt oameni mult mai necajiti la ora asta din cauza inundatiilor...problemele mele sunt "mizilic",mofturi pe langa ce suporta ei... Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 767206
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 6:31 am

Cata rabdare poti sa ai cu socrii tai;eu sunt vulcanica si nu stiu daca as fi rezistat atatia ani! Esti mai inteleapta si stii sa cedezi!Am pus sondajul la pitici,puteti vota!
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 6:44 am

ei as am rabdare Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 248404 ,si eu sunt nitel recalcitranta,si ma "racoresc" pe sot,chiar daca are numai o parte din vina,educatia primita il face sa indure din ambele parti...si ca sa va dati seama...la 47 de ani el nu fumeaza in fata tatalui sau-socrul meu...nu ca mine care fumez cot la cot cu el Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 913730 ....la concursul cu premii inca sunt nehotarata daca sa postez o imagine,nu ma pasioneaza premiul ,asa cum nu am fost nici cu parfumul ala,care a vrut anna sa mi-l trimita intr-un final,i-am zis sa il pastreze ptr ea....si ginuta am incercat sa votez la piticul saptamanii si scrie aces mesaj..."Acest forum este blocat, nu se pot posta, crea, raspunde sau edita subiecte"
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 6:47 am

Serios?Wow,deci chiar nu ma pricep la tehnica deloc;am vrut sa o ajut pe Andreea si nu mi-a iesit;scuze,eu sunt de vina;desi mie imi apare sondajul,am votat chiar dar nu stiu de ce nu merge la tine.
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 6:52 am

si la mine apare sondajul dupa cu s-a inteles din mesaj,dar nu imi da voie sa votez...ce face denis,s-a trezit cred la ora asta....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 6:58 am

Ohoooo,a si papat deja;acum e calare pe jucarii,pe mine,pe mese,scaune.....ca de obicei,energie vie!
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 7:04 am

pupic lasa ca e bine asa...e sanatos si voios.....hai anna la cafeaaaa
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 7:11 am

Neata fetelor,
am simtit mirosul de cafea si n-am mai putut dormi...plus ca nu puteam lipsi de la "barfa" Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 521412 .
Am inteles Ginuta, e super, ai scapat de stres, plus ca iesi in castig asa...eu imi strofoc creierii si inca nu stiu unde si ce ii voi organiza.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 7:14 am

Nu aveti McDonald's in oras? Sau la camine culturale nu se organizeaza petreceri pentru copii? Asta daca ai bani;o curte a vreunui copil,ruda,ceva,n-ai? Acasa nu cred ca e rentabil(parerea mea)
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 7:18 am

Nici nu ma gandeam sa fac acasa, am doar o camera Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 535197 ...am curte, parintii mei stau la casa, petrecerile acolo le tinem, dar vroiam undeva la o terasa unde exista si loc de joaca, numai ca nu avem asa ceva, sau cel putin n-am aflat inca sa fie...MC Donald's avem, dar mi se pare prea mica, la 2 ani, sa ii fac acolo, am zis ca pe la 4-5 ani e ok.
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 7:25 am

mamici,va doresc o zi cat mai frumoasa,spor la "organizari" Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 334492
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 7:27 am

Calm Iuly iti dorim noi tie! Respira adanc inainte de a scoate ceva pe gura in fata sotului,cuvinte pe care poate ai sa le regreti! Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 10550
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 7:28 am

Gata Iuly?...si eu care m-am trezit cu noaptea-n cap ca sa va prind cat mai multe la cafeluta...
Atunci iti doresc o zi buna si un inceput de week-end minunat! Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 334492
Sus In jos
DD
mamica super activa
mamica super activa
DD


Mesaje : 703
Varsta : 41
stare de spirit : optimista

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 8:32 am

Mai beau si eu cu voi o cafea;asa,la cateva zile ca timpul pentru mine este extrem de scurt!
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 8:45 am

Neata si tie DD, te servesc eu cu o Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 702877
Sus In jos
DD
mamica super activa
mamica super activa
DD


Mesaje : 703
Varsta : 41
stare de spirit : optimista

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 8:47 am

Oooo,nu sunt singurica! Ai incercat sa votezi la pitici? La tine merge?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 8:50 am

Am incercat, dar nu merge, imi apare acelasi mesaj ca la iuly...
Sus In jos
DD
mamica super activa
mamica super activa
DD


Mesaje : 703
Varsta : 41
stare de spirit : optimista

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 8:51 am

Se vede sondajul,dar nu poate fi trimis votul;
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 EmptyVin Iul 02, 2010 8:56 am

Da, sondajul apare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 10 Empty

Sus In jos
 
Cafeaua de dimineata!! 8
Sus 
Pagina 10 din 36Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 23 ... 36  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
» Cafeaua de dimineata!!! Capitolul 3
» CAFEAUA-REMEDII
» Buna dimineata ,te iubesc!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente