Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty48%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty52%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Cafeaua de dimineata!! 8

In jos 
+13
mamicisibebelasi
mami_de_kevin
GINUTAVRABIUTA
dolcemaria
roxy14
iulia_mama_evelynei
nikole
olo_family
Anna
DD
danessa
Iuly35
dia
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 36  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyJoi Iun 24, 2010 8:41 am

Rezumarea primului mesaj :

cap.7

welcome mamici!!!

vi-l las si eu pe "amantul meu" Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Lol

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Cafeaua_de_dimineata_1234177618
Sus In jos

AutorMesaj
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMar Iun 29, 2010 2:02 pm

aaaa, atunci e alta poveste...o poseta, o bluza, o esarfa...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMar Iun 29, 2010 2:16 pm

La asta ma gandeam si eu;multam de sfaturi;chiar acum ies sa colind prin magazine si sa trag un ochi si la rochii si preturi.
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMar Iun 29, 2010 2:19 pm

spor la shopping Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 435847
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMar Iun 29, 2010 5:36 pm

sa ne sp ce ai luat sau ii faci o poza si ne-o trim
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 7:22 am

Buna dimineata mamici...s-a inchis topicul"nu imi convine ,vreau sa se stie"..se pare ca Basescu si cu Boc,si-a bagat coada si in acest forum...daca nu imi convine ceva dc sa nu fac public?in plus se pare ca sunt singura care incalc regulile dupa bara aia de sub poza...pai in ritmul asta sincer,dau divort de forum...nu imi place sa mi se impuna anumite reguli,care nu tin de forum...acest System Security Manager ar face bine sa nu se impuna in fata unor persoane care intra pe forum sa se deconcteze...daca imi spun oful si jicnesc rog"conducerea"sa ma anunte,si cu parere de rau o spun,pot fi banata,data afara sau mai stiu eu ce...sunt dezamagita total,sincer... xxxx ..nici de cafea nu-mi arde..si cu stele verzi,numai 2-3 mame le au,restul sunt galbene...nu mai zic de puncte acumulate,si ...in fine...
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 7:31 am

Buna dimi mamici!
Ce mai faceti?
Am cam lipsit de la apel..pur si simplu nu am mai avut chef de calc...dar revin cu forte proaspete!!!
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 702877
Iuly imi pare rau ...pt ce simti..nu stiu ce s-a intamplat..dar ce anume ai spus??

Denis?! ce mai trebaluiesti pe la mami??
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 7:33 am

neata iuly,
se pare ca avem aceeasi problema...am vrut aseara sa postez un mesaj adresat System Security Manager referitor la nemultumirea mea, dar s-a inchis topicul, asa ca am fost nevoita sa-i trimit pe mesageria privata...dimineata, surpriza, nimic in imbox, dar la incalcarea regulilor este full, iar aseara era warning...ciudat nu...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 7:36 am

Neata fetelor! Iuly,te rog sa nu dai divort de noi;sincer,nici eu nu stiu ce se intampla;bara pentru respectarea regulilor ti-o modific eu,ca si la Danessa,desi nu stiu cum s-a ajuns la asa ceva.System Security Manager probabil incearca sa gaseasca o forma definitorie pentru forum,desi nu intreaba si staff-ul.Te rog sa ma crezi ca nici noi nu stim ce se petrece cu aceste modificari.Eu am sa sterg mesajul scris de System Security Manager la "Nu-mi convine" si am sa las activ subiectul;sunt intru totul de acord cu acel subiect public.Te rog sa mai ai rabdare cu noi pana ne dam seama cu totii ca suntem o echipa.
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 7:42 am

neata fetelor...nu vreau sa par lipsita de bun simt,sincer..."intru" cu mare drag in fiecare dimineata,relaxata si cu chef de "harjoana"...dar azi am dat cu capu de niste chestii pe care am incercat sa le ignor ,dar nu am putut...voi avea rabdare asa cum spui ginuta,si sper din suflet sa revina la normal acest forum,asa cum era fara sistem manager securizat...ne descurcam...impunerea fara consultare,duce la astfel de rezultate...nemultumire,si culmea si danessa e aproape de acord cu mine,chiar daca nu in totalitate...pfff,ma duc la tigara ca sa ma calmez...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 7:49 am

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 P6270134
Iuly,pentru tine cu tot dragul;uite,chiar vin si eu la pufaiala cu tine(desi nu fumez);
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 7:53 am

chiar sunt de acord cu tine in totalitate, numai ca nu am vrut sa ma repet si eu ceea ce deja ai scris tu, doar sa-ti zic ca nu esti singura, care ai fost sanctionata datorita incalcarii regulamentului, asta in opinia System Security Manager.
neata si tie Ginuta...hai ca m-a binedispus Denis Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 634724
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 8:03 am

Ma bucur ca va inveseleste macar Denis;asa-i ca-i sexy?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 8:07 am

daaaaa, ii lipsesc si o pereche de cercei si niste margele...apropos, n-a ajuns inca la machiaj???
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 8:10 am

Asta a fost proba finala;croitoreasa a vrut sa vada ce retusuri ii mai face si ajunge el si la machiaj.La bijuterii inca ne intrebam ce culoare ar merge cu rochita.Ce face printesa cu gropite?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 8:13 am

[img:828f]https://mamicisibebelasi.forumgratuit.ro/la-o-barf-f8/Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 5eeiv8[/img]
am vazut ca deja era retusata, dar mai trebuie luata din lungime, putin peste genunchi cred ca i-ar sta super...Alessia inca doarme.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 8:20 am

E haioasa foc;se asorteaza cu Denis.
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 8:24 am

eu ti-am zis ca se aseamana mult...mai nou a inceput sa se dezbrace la pielea goala, nu stiu ce are, dar de la un timp, cum se trezeste incepe sa-si dea hainele jos...nu-ti zic ca sambata am fost in vizita la nasi si a facut acelasi lucru Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 917348
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 8:28 am

S-a aratat in toata splendoarea.Daca are fata ce arata.....si al meu are episoade cand isi da hainele jos sau cand si le pune pe toate pe el.
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 8:29 am

TTTT denis esti de "coma"....rochia si cu incaltamintea"unicat"-a la borcan,dai pe spate toti stilistii...si se alatura si alessia,ce sa mai discutam,sunt cei mai cei....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 8:53 am

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 P6260109
Uploaded with ImageShack.us
Fetelor,uitati-l si pe Tudor(al lui DD);credeti ca nu e genetica "inovatia nazdravana"?
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Copy2ofp6260084
Iar asta este CONFRUNTAREA!
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 9:32 am

da, dar pe Denis nu-l intrece nimeni, cel putin deocamdata, asteptam sa mai creasca si Tudor si atunci vom vedea cat de genetica e treaba Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 634724
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 9:43 am

"marea confruntare"Denis-Tudor...cum stateau ei la "sfat" pupic

tinand cont ca am buton "edit" TTTT ,completez acest mesaj,spunandu-va ca pauza mea s-a "gatat"..va doresc o zi cat mai frumoasa,linistita,si nu in ultimul rand sanatateee si spor la treabaa... yjgj
Sus In jos
roxy14
Astept Bebe
Astept Bebe
roxy14


Mesaje : 92
Varsta : 38
stare de spirit : happy mum

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 10:44 am

Buna fetelor!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 10:48 am

Hai la capucino(cafeluta nu ai voie);sau bei si cafea?
Sus In jos
roxy14
Astept Bebe
Astept Bebe
roxy14


Mesaje : 92
Varsta : 38
stare de spirit : happy mum

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 EmptyMier Iun 30, 2010 11:00 am

Multumesc, beau capucino. Pe la inceput, priemle 2 saptamani am baut si cafea, dar acum nu mai beau;nu vreau sa ii fac un rau fetite!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
Cafeaua de dimineata!! 8
Sus 
Pagina 6 din 36Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 36  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
» Cafeaua de dimineata!!! Capitolul 3
» CAFEAUA-REMEDII
» Buna dimineata ,te iubesc!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente