Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty48%CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty52%CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 CAFEAUA DE DIMINEATA! 9

In jos 
+21
qalina
lucia_bosca
dodolin
Ana-Maria
coco83
yry
feliciaboar
shtefanyaa
olo_family
mellyamelia
delia_rus84
dia
raluca
nikole
iulia_mama_evelynei
ancanaomi
Anna
dolcemaria
Iuly35
danessa
GINUTAVRABIUTA
25 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 37  Urmatorul
AutorMesaj
GINUTAVRABIUTA
Moderator
Moderator
GINUTAVRABIUTA


Mesaje : 68

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Iul 26, 2010 6:29 am

Rezumarea primului mesaj :

Neata fetele,va las o cafea noua la un capitol nou!(ca sa nu se ingreuneze paginile,l-am blocat pe cel precedent)
cofe
Sa o savurati cu placere!
Sus In jos

AutorMesaj
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 8:19 am

Buna dimineata fetelor,
va servesc cu o cafea cofe
Sus In jos
delia_rus84
mamica super
mamica super
delia_rus84


Mesaje : 80
Varsta : 39
stare de spirit : fericita si implinita

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 10:26 am

ooo, multumim danessa. prinde bine o cafeluta acum, la inceput de saptamana. va pup si sa aveti o zi buna si racoroasa pupic
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 10:40 am

Eu tocmai mi-am terminat cafeaua, ma chinui sa o beau de dimineata...sunt la munca, desi e luni am intrat in priza.
Sus In jos
delia_rus84
mamica super
mamica super
delia_rus84


Mesaje : 80
Varsta : 39
stare de spirit : fericita si implinita

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 10:53 am

asa si eu. am stiva de hartii de pus in ordine. si mi-e o leneeeee........ CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 535197 dar asta e...hai sa trecem la munca. spor la treaba
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 11:04 am

Eu am un moment de respiro, chiar pot manca ceva linistita, dar imi place sa am si activitate, trece mai repede timpul...
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 1:03 pm

haideti al o limonada si o inghetata,ca pe caldura asta nu ai pofta nici de mancare...
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 1:05 pm

Hei Nikole, credeam ca vii cu bebele la o cafea...
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 1:09 pm

cu bebele in burta TTTT
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 1:13 pm

Iti dai seama ca daca nu apari intr-o dimineata la cafea ne gandim ca a venit bebele TTTT
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 1:16 pm

o zi nu chiar,ca poate is plecata la casa dar dc nu apar vre-o 2-3 zile atunci va puteti gandi la asta....ca am intrat p 36 saptamani
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 1:19 pm

Si cateva ore conteaza...am o prietena cu care vorbeam pe mess si a disparut la un moment dat, cica se duce sa se intinda putin, iar dupa cateva ore aflu ca e la spital cu, contractii TTTT
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 1:20 pm

hhhh sa speram ca imi voi tine bebeu in brate cat mai repejor ca sunt nerabdatoare
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 1:23 pm

Te cred, asa eram si eu...lasa ca mai ai putin CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 435847
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 1:24 pm

vreau sa o vad ca e sanatoasa si ca mi-am fct doar ganduri
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 1:28 pm

sa o vezi, adica e fetita?
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 1:57 pm

salutare vin putin sa va salut si apoi merg sa trag un pui de somn ca am dormit doar 4 ore am fost ieri la ruga la caransebes si ma ajuns aseara la 2 acasa iar la 6 m-am trez sa merg la lucru
fetelor sunt tare trista am aflat 2 vesti tare urate care m-au lasat xxxx
o prietena de-a noastra a nacut si se pare ca copiul e in spital s-a ales cu septicemie,dupa nastere,nu stiu cum s-a intamplat si in spital s-a indfectat,acu e in spital dar se pare ca l-au scos de la terapie si e mai binmnisor
iar azi venind de la servici m-am oprit la banca cu o vecina si o intreb ce-i face nepotica care era de-o varsta cu bia si se jucau impreuna,vreti sa stitri ce mi-a zis
"cum ma intrebati pe mine de DARIA ,ea e moarta de o luna"
am zis ca intru in pamant,nu pot sa cred,atata boala si atat lumea moare ca nu mai sti ce sa faci
avea o pata pe plamanul stang si pana la urma treb sa plece in Austria peste 4 zile,acolo ar fi operat-o iar intr-o noapte a murit,a facut stop cardio respirato
sunt terminata de aceasta stire
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 2:12 pm

asa mi-a sp acum la ultimul eco ca e fetita,Cluadia sincere pareri de rau pt fetite
Sus In jos
delia_rus84
mamica super
mamica super
delia_rus84


Mesaje : 80
Varsta : 39
stare de spirit : fericita si implinita

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 2:26 pm

off, Claudia, asemenea vesti nu au cum sa te faca sa te simti bine. sa speram ca bebele prietenei tale o sa fie bine.
nikole, suntem alaturi de tine si iti timen pumnii sa ai nastere usoara si sa iti tii puiul in brate curand. apropo, cum vrei sa nasti, natural?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 2:28 pm

Of, chiar ca sunt vesti triste.
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 2:53 pm

multumesc frumos Delia pt incurajari....eu as opta pt nastere normala,bebeu e pozitionat cu capul in jos asa ca sper ca sa fie totul bine
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 4:02 pm

asa e fetelor niste vesti care m-au tulburat
nicole,sarcina usoara
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyLun Aug 16, 2010 6:50 pm

multumesc frumos Claudia pupic
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyMar Aug 17, 2010 4:48 am

neata mamici...am intrat numa sa "ma cafelesc" nitel si fug la treaba...la ora asta e normal sa nu am cu cine bea cafeluta TTTT ,dar voi lasa una calda sa nu fiu data uitarii CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 917804 ....va pupic si va doresc o zi cat mai frumoasa......
cofe calda pt toate fetele....nastere usoara nikoleee pupic
Sus In jos
GINUTAVRABIUTA
Moderator
Moderator
GINUTAVRABIUTA


Mesaje : 68

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyMar Aug 17, 2010 6:46 am

Neata! Dia,stii ca si Denis a avut septicemie la nastere si a stat o luna la terapie intensiva si a recuperat;daca vrea Dumnezeu s-avem zile,avem!Multam de cafea Iuly!
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 EmptyMar Aug 17, 2010 8:15 am

Neata fetelor,
beau si eu o cafea repede, e bine cand gasesti deja facuta... CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 435847
Sus In jos
Continut sponsorizat





CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Sus 
Pagina 13 din 37Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 37  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cafeaua de dimineata!! 8
» Cafeaua de dimineata!!! Capitolul 3
» CAFEAUA-REMEDII
» Buna dimineata ,te iubesc!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente