Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty48%CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty52%CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 CAFEAUA DE DIMINEATA! 9

In jos 
+21
qalina
lucia_bosca
dodolin
Ana-Maria
coco83
yry
feliciaboar
shtefanyaa
olo_family
mellyamelia
delia_rus84
dia
raluca
nikole
iulia_mama_evelynei
ancanaomi
Anna
dolcemaria
Iuly35
danessa
GINUTAVRABIUTA
25 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31 ... 37  Urmatorul
AutorMesaj
GINUTAVRABIUTA
Moderator
Moderator
GINUTAVRABIUTA


Mesaje : 68

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyLun Iul 26, 2010 6:29 am

Rezumarea primului mesaj :

Neata fetele,va las o cafea noua la un capitol nou!(ca sa nu se ingreuneze paginile,l-am blocat pe cel precedent)
cofe
Sa o savurati cu placere!
Sus In jos

AutorMesaj
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyLun Sept 13, 2010 11:45 am

doctorul mi-a sp ca pe 15 e data limita.......altii spun ca la 10 zile dupa ce am avut ultimul ciclu.....asta ar fi 21.....daca nu pe 23 mi-a sp sa merg ca-mi provoac ael sarcina..ceea ce recun ca nu as vrea ca am auzit ca e ingrozitor
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyLun Sept 13, 2010 1:41 pm

salutare fetelor am ajuns si eu de la munca
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyLun Sept 13, 2010 2:11 pm

buna dia, ce program scurt ai, asta da servici

nikole draga, nu te speria, nu stiu ce ti-au spus unii dar nu e chiar asa...

mie mi-a facut clisma si imediat m-au si apucat durerile , nu a mai fost nevoie de perfuzie si in 2 ore jumatate am si nascut. Daca iti pune perfuzie trebuie sa stai in pat nemiscata chiar daca te doare. Eu una nu cred ca as fi putut sta intr-un loc, eu ma plimbam pe hol dintr-un capat in altul. Dr era plecata ca avea o cezariana, asistenta dormea pt ca era sigura ca va dura travaliul mai mult, singura ce a fost alaturi de mine a fost moasa. Ea cred ca din 30 in 30 minute daca nu mai des ma consulta. :doctor:

stai linistita si nu te mai lua dupa nimeni, fiecare sarcina e diferita, un organism e mai puternic, altul mai sensibil si asta nu inseamna ca daca cineva a patit ceva o sa patesti si tu. Trece si asta si o sa fie bine totul. CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 341670
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyLun Sept 13, 2010 4:24 pm

nikole...o sa faci epiduralul? Question
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMar Sept 14, 2010 7:30 am

Buna dimineata fetele,
poftiti la o cafeluta cofe
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMar Sept 14, 2010 9:26 am

Neata Danessa, multumesc de cafelutza yjgj
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMar Sept 14, 2010 10:20 am

Cu placere Dolcemaria...
fetelor, dau de baut, am intrat la master, la buget kuhy
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMar Sept 14, 2010 12:26 pm

neata iutele mele ce faceti???
multumesc din suflet Anca de incurajari.....
Iulia am sa incerc pe cat posibil sa nasc cat mai natural,nu as vrea nici epidurala...............dar acum haideti sa va spun;ieri am fost la casa ma facut putina curatenie pe acolo ca am avut oameni la lucru si azi-dim la 7 a incep sa ma tot doara spatele...nu am bagat in seama...pe la 10 cd m-am dus la baie....am avut o scurgere maronie apoi rosie....am mers repede la spital,m-a vazut dct si mi-a sp sa ma intorc cand mi se rupe apa...........asta poate fi in orice moment...asa ca se apropie sa vina si bebelu meu pe lume...
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMar Sept 14, 2010 12:51 pm

da, da...asta e momentul...asteptam vesti ca ai nascut nikole, tinem pumnii pupic
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMar Sept 14, 2010 12:54 pm

multumesc frumos....sper din suflet sa fie un copil sanatos si o nastere usoara si rapida....treb sa va dezvalui ca nu am emotii deloc...ba dimpotriva..sunt bucuroasa ca-mi vad bebelu in curand
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMar Sept 14, 2010 12:55 pm

asa si trebuie, sa vezi partea pozitiva CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 435847
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMar Sept 14, 2010 12:56 pm

asta datorita voua pupic
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMar Sept 14, 2010 12:59 pm

de asta suntem aici...te asteptam si dupa nastere, sa nu ne parasesti...bine in limita timpului...
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMar Sept 14, 2010 1:00 pm

cum as putea sa va parasesc nici nu mi-a trecut prin gand asa cv
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMar Sept 14, 2010 2:38 pm

bravo nikole, asa te vrem optimista si alaturi de noi, dar noi stim ca un bebelus iti umple mult timp, plus ca mai trebuie sa te odihnesti si tu, sa te refaci, dar cred ca atunci cand o sa iti permita timpul o sa ne mai scrii si o sa ne povestesti despre bebe, ai grija de tine, sa ne mai ti la curent cu noutatile...te pupam CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 665942
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMier Sept 15, 2010 12:21 pm

Buna fetelor,
nici o cafea pana al ora asta???...eu mi-am luat liber azi, am fost la gradinita la Alessia, a avut dechiderea oficiala a anului scolar TTTT
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMier Sept 15, 2010 1:38 pm

azi a avut ea? fetita mea a inceput de luni
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMier Sept 15, 2010 2:17 pm

da, azi, dar nu stiu de ce...oricum cam toti copii erau din vara acolo, doar 2 sau 3 au venit azi pentru prima data...fiind gradinita particulara a fost descjisa si pe perioada verii.
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMier Sept 15, 2010 2:25 pm

frumos, ei trebuia atunci sa se simta bine si cei nou veniti ...apropo cat platesti pe luna la o gradinita particulara ??

Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMier Sept 15, 2010 2:27 pm

eu o duc la program prelungit si paltesc 800 de lei.
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMier Sept 15, 2010 2:54 pm

mai aveti cafea pt dupa-masa???
TTTT
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMier Sept 15, 2010 3:03 pm

eu nu beau cafea, dar daca vrei un suc, cu mare drag, bem pt nikole eeeee
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMier Sept 15, 2010 4:53 pm

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 571776 ms sa stii ca este mai bine...pup...in cinstea ta nikole!!!!!!!!!!!!!! yjgj
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMier Sept 15, 2010 5:44 pm

Si eu vreau un suculet ..fetelor mai aveti si pentru noi suc?
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 EmptyMier Sept 15, 2010 8:54 pm

sigur ca avem, cu mare drag, poftim eeeee
Sus In jos
Continut sponsorizat





CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 25 Empty

Sus In jos
 
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Sus 
Pagina 25 din 37Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31 ... 37  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cafeaua de dimineata!! 8
» Cafeaua de dimineata!!! Capitolul 3
» CAFEAUA-REMEDII
» Buna dimineata ,te iubesc!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente