Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN Empty48%MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN Empty
 48% [ 14 ]
Maria
MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN Empty52%MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN Empty
MesajSubiect: MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN   MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN EmptyJoi Mar 04, 2010 4:47 pm

MASCA CU IAURT. Pentru toate tipurile de piele
Aceasta masca revitalizanta este facuta din doar 2 ingrediente si este nemaipomenita pentru a reduce arsurile provocate de soare.
Timp de preparare: 2 minute
Ingrediente:
1 lingura de iaurt natural, la temperatura camerei (nu din cel cu procent redus de grasime sau fara grasime)
1 lingurita de miere lichida
Preparare:
Combina ingredientele, apoi aplic-o pe fata. Las-o sa actioneze 15 minute. Spala fata. Pentru o piele uscata foloseste o extra lingurita de miere. Piele grasa? Adauga cateva picaturi de suc proaspat de lamaie.
MASCA CU BANANE– aceasta reteta cere banane foarte coapte si putina miere
Ingrediente:
1 banana, de preferat coapta – poti coace bananele si in frigider. Lasa-le sa se incalzeasca putin inainte sa le folosesti.
1 portocala sau 1 lamaie
Mod de preparare:
Amesteca banana cu mierea. Adauga cateva picaturi de suc de la o portocala sau o lamaie. Aplica pe fata timp de 15 minute. Apoi sterge cu o carpa rece sau cu o carpa fierbinte.
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN Empty
MesajSubiect: Re: MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN   MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN EmptyJoi Mar 04, 2010 5:09 pm

pupic sa vezi ce frumoase o sa fim ginuta
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN Empty
MesajSubiect: Re: MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN   MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN EmptyJoi Mar 04, 2010 5:13 pm

Pai suntem deja
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN Empty
MesajSubiect: Re: MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN   MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN EmptyDum Mar 07, 2010 1:58 am

super faine si usor de facut ;)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN Empty
MesajSubiect: Re: MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN   MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN EmptyDum Mar 07, 2010 8:39 am

Si eficiente;eu nu am bani de masti din comert,nu am nici foarte mare incredere,asa ca...
Sus In jos
Continut sponsorizat





MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN Empty
MesajSubiect: Re: MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN   MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN Empty

Sus In jos
 
MASTI DE FATA PENTRU TOATE TIPURILE DE TEN
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» MASTI PENTRU TENURILE GRASE
» MASTI PENTRU TENURILE USCATE
» Masti naturale pt ten
» Masti naturale pt. par
» ANUNT PT TOATE MAMICILE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: COPII ŞI PĂRINŢII :: Despre noi, femeile-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente