Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty48%ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty52%ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?

In jos 
+7
Anna
nikole
cao2011
Iuly35
mariaa
ancacornel
mamicisibebelasi
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyLun Feb 08, 2010 11:47 pm

Rezumarea primului mesaj :

o parere foarte proasta am eu nu stiu voi dar sper sa aflu Question
Sus In jos

AutorMesaj
cao2011
mamica super
mamica super
cao2011


Mesaje : 163
Varsta : 47
stare de spirit : ok

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyMier Mai 12, 2010 3:34 pm

da, ai dreptate iuly, dar cand sotul nu vrea sa iti vorbeasca ? la mine asa se intampla cateodata, si cand in sf. ne spunem ce nu ne convine unul altuia, intodeauna eu sunt de vina , pt,. orice nimic. deja ma enervez rau, si devin stana de piatra (stii genu: el e perfect ,iar restul lumii e defecta)
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyMier Mai 12, 2010 5:31 pm

nici al meu nu e prea vorbaret,ba dincontra,fiind rac se "inchide in carapace"...dar cu tactici,alea alea,scoti ceva de la el...pe mine m-a inspirat f mult in horoscop...la fiecare spune cate ceva in parte,chiar si compatibilitati...
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyMier Mai 12, 2010 5:51 pm

unii barbati pleaca din kauza ca nu sunt intelesi sau sunt prea stresati acasa,altii pleaca din curiozitate sau din cauza anturajului,eu sunt de principiul ka kine a facut-o odata o va face mereu!!!
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyMier Mai 12, 2010 7:09 pm

da, ai mare dreptate nikole....in multe cazuri de "inselat'' ambele parti au o vina...
-cand nu stii sa oferi acele clipe in intimitate,partenerului (ei)
-cand prietenii sunt pe primul loc,si nu se discuta pe aceasta tema,
-cand devii "o cata"-cicalitoare,si "turui toata ziua,pana partenerul isi "ia lumea in cap'' si isi cauta alinare in alta parte...
hhhh
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyJoi Mai 13, 2010 6:20 am

da e adevarat nu te insala ca vrea el sau ea e ceva curiozitate insa nu as avea nevoie de asemenea doamne fereste micc
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyJoi Mai 13, 2010 6:48 am

ei curiozitate...ce....alte femei o au "invers"? hhhh ....dak ar fi asa,ar face zgomot cand ar cobora scarile ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 150652 ....ideea e ca,de la o varsta nu mai ai curiozitati,caci inainte de toate te gandesti.....daca se afla risc sa imi pierd casnicia si nu mai sunt la varsta cand "zburd caii"....vb de mine,baba... ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 65297
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyJoi Mai 13, 2010 6:52 am

intradevara iuly asa e si eu ma regsesc prin ce ai scris pt casnici mergi pana la moarte si-au trait fericiti pana la adnci batraneti
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyJoi Mai 13, 2010 1:10 pm

sunt unele cazuri in care barbatul tot timpul isi face nevasta c...a si ea poate k niki nu i-a gresit cu gandul macar si e acuzata p nedrept,la un mom dat femeia aia nu o sa se gandeasca ca dc tot e facuta asa de ce sa nu se si duka???voi k parere aveti??? :micc:niki ei nu stiu k e in capul lor la mom respectiv,dar tot se duk,unii nu toti,sunt fel si fel nu este niki barbat si niki femeioe p lumea asta care sa nu fi incercat macar odata,in viata se poate intampla orike...
Sus In jos
cao2011
mamica super
mamica super
cao2011


Mesaje : 163
Varsta : 47
stare de spirit : ok

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyJoi Mai 13, 2010 3:32 pm

apropo, cred ca totusi e curiozitate , sa vada cum e si cu alta (in unele cazuri). Poate s-a saturat de cea de langa el asa cum a spus iuly, mai ales daca e o femeie ocupata : cu copii care trebuiesc ingrijiti, cu mirosuri de mancare dupa ea, cu miros de detergent, etc. (asta e vina sotiei, ca isi neglijeaza sotul) , iar seara cade rupta de oboseala ca nu mai are chef de nimic. Deci, parerea mea , dupa care ma si ghidez, atat cat pot (nu-mi reuseste intodeauna ce e drept ) este "nevasta trebuie sa fie gospodina in casa, doamna in oras, si curva in pat" .In acest caz e putin probabil sa fie inselata.
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyJoi Mai 13, 2010 6:00 pm

da da....ai dreptate cao,si mai ales cand ai un "profesor" bun...noi am vb deschis unul cu celalalt....si am incercat sa fiu 3in 1.....relatia "trainica'' tine de comunicare....daca unul din partenerib e"sclifosit",se duce totul de rapa..cum scriam in alta parte,la capitoul ingrijire personala..prima data cand ma trezesc merg la baie si ma fac "fresh" inclusiv machiat..sa nu dea cu ochii de mine la cafea si sa zica"doamne ce matracuca am eu in pat" ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 749457
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyJoi Mai 13, 2010 9:59 pm

aveti dreptate fetelor,cred ca asta ar fi singura sol pt o casnikie cat de cat reusita ca perfecta nu exista,gospodina in bucatarie,doamna in casa si cu...a in pat altfel nu e el de vina ca pleaca in alta parte,tot jokul tine de femeie!!parerea mea yjgj
Sus In jos
cao2011
mamica super
mamica super
cao2011


Mesaje : 163
Varsta : 47
stare de spirit : ok

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 9:32 am

ingrijirea pers.e foarte impotanta. eu sincer nu prea ma machez, insa un parfum discret, finut, un miros de crema... il starneste
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 11:25 am

de machiat ma machez dar f putin,creion,rimel si un tus de ochi,nu-mi place sa ies din casa neingrijita dar niki nu-mi place sa sar calul,stiti voi...albastru ala tare p la ochi in timpul zilei de ziki ca esti de p centura hhhh
Sus In jos
cao2011
mamica super
mamica super
cao2011


Mesaje : 163
Varsta : 47
stare de spirit : ok

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 3:48 pm

cand ies ,si la servici si eu ma machez, dar nu cand stau in casa. Tot asa discret, doar cat sa imi puna in evidenta putin ochii, etc
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 6:15 pm

frumusetea trebuie pusa in evidenta,bv fetelor,nu va lasati ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 571776
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptySam Mai 15, 2010 6:14 am

asa este,daca esti ingrijita,normal ca iti atragi sotul...dus "fresh",parfumata,cremuita,machiata...alea alea,sotul se uita cu alti ochi... ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 65297
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptySam Mai 15, 2010 12:04 pm

cofe
Sus In jos
samira.marinescu
mamica noua
mamica noua
avatar


Mesaje : 4
stare de spirit : fericita

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyJoi Mai 20, 2010 3:23 pm

eu nu cred neaparat ca cine a facut-o o data, o va face mereu, cel putin nu in aceasta privinta. Eu cred ca exista si posibilitatea ca dupa o astfel de poveste sa-ti dai seama de ce ai langa tine si sa apreciezi si mai mult.

Oricum, daca m-a inselat prefer sa nu aflu, pentru ca altfel nu cred ca pot sa trec peste
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyJoi Mai 20, 2010 4:07 pm

pai asa zioc si eu fetelor daca ma inselat vreodata mai bn nu stiu ca daca aflu
nici nu mai stau la discutii
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptySam Mai 29, 2010 11:37 am

iopana esti ca o leoaica TTTT
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptySam Mai 29, 2010 2:40 pm

ce ai facedaca ai afla ca sotul a avut o aventura cu o tipa si a ramas gravida iar ea vrea sa pastreze copilul???ai putea trece peste???? xxxx
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptySam Mai 29, 2010 10:31 pm

aaaooolleeeuuu
eu sincer nu as putea trece peste asta
nu as putea traii cu gindul asta
daca ar avea un copil cu alta femeie dar inainte sa ma fi cunoscut pe mine da dar asa nu
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 9:38 am

tinand cont de intrebarea lui nikole.... ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 248404 normal ca as "innebuni"...ce, el e masina de facut copii? isi imprastie samanta pe unde apuca....neah,chiar nu as fi de acord cu asa ceva...am o varsta, sunt egoista ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 917804 ,si nu cred ca as mai accepta un alt copil...avem deja destui..unu el,unu eu,unu amandoi.....apoi, iese din discutie proverbul romanesc...." copilul meu ,copilul tau,l-a batut pe al nostru" TTTT
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 9:44 pm

tavalesc esti tare iuly
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 EmptyLun Mai 31, 2010 6:08 am

pupic ioana....sunt cat se poate de "normala" lol! ....pai asa va dati seama,ca barbatii ar "insamanta" pe unde vor dori...da recolta cine-o stange ,maik?asa ca sa isi tina "prohabu"inchis,ca de nu.. ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 248404
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» despre relatiile dintre frati
» CE TIP DE CARACTER AVETI?
» cati ani de casnicie aveti impreuna?
» articol despre iubire
» totul despre barbati

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: Despre căsnicia noastră-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente