Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty48%ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
 48% [ 14 ]
Maria
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty52%ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?

In jos 
+7
Anna
nikole
cao2011
Iuly35
mariaa
ancacornel
mamicisibebelasi
11 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyLun Feb 08, 2010 11:47 pm

o parere foarte proasta am eu nu stiu voi dar sper sa aflu Question
Sus In jos
ancacornel
mamica super
mamica super
ancacornel


Mesaje : 166
Varsta : 40
stare de spirit : OPTIMISTA,CURAJOASA

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyMar Feb 09, 2010 5:58 pm

UFFFFFFFFFFF....BUNA INTREBARE!DAR OARE CEL FACE PE CEL DE LANGA NOI SA AIBA O ASTFEL DE RELATIE?!NEINCREDEREA,LIPSA DE IUBIRE SI DE RESPECT INTRE PARTENERI SAU POATE DOAR O SIMPLA CURIOZITATE?ORICUM SPER SA NU AM PARTE DE ASA CEVA
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptySam Feb 13, 2010 12:49 pm

SI EU SPER TOT LA FEL :inimioara: SPER SA INBATRINIM INPREUNA PT CA NU AS PUTEA SA MAI FIU CU UN BARBAT CARE MA INSELAT
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyDum Feb 14, 2010 12:58 am

parerea mea daca ma inseala macar sa gandeasca cu capul de sus,nu cel de jos si sa faca bine sa nu aflu...ca atunci vede el femeie nebuna ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? 248404
daca te inseala sau inselam ,daca s a intamplat o data ,se va ntampla si a 2 a oara,la fel si cu prima palma :angry2:
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyLun Feb 22, 2010 9:54 pm

dar oricum se afla pina la urma
Sus In jos
mariaa
mamica super
mamica super
mariaa


Mesaje : 458
Varsta : 38
stare de spirit : excelenta

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyLun Feb 22, 2010 10:58 pm

asaa eee si atuncii :angry2:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyDum Mar 07, 2010 9:53 pm

o data c nu ami iubesti pers de langa tine,o inseli sau daca faci dragoste cu un singur barbat/femeie si apoi t mariti/insori,iar se poate intampla sa-l inseli /insele nu neaparat ca nu nu-l iubesti/te iubeste ci doar din pura curiozitate ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? 917804
Sus In jos
mariaa
mamica super
mamica super
mariaa


Mesaje : 458
Varsta : 38
stare de spirit : excelenta

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyDum Mar 07, 2010 10:01 pm

ASA EE CUM ZICI MAMI DE KEVIN ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? 841731
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyLun Mar 08, 2010 11:17 am

Sunt pareri si pareri;daca asculti argumentele celor care inseala le dai dreptate;si inca ceva:cu cine inseala partenerii:nu tot cu femei/barbati?Dar sunt si persoane care au principii bine inradacinate si peste care nu trec;opinii pro si contra
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyMier Mar 10, 2010 2:11 am

intotdeauna vor fi pareri pro si contra,nu toti oamenii au aceeasi mentalitate.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyMier Mar 10, 2010 1:35 pm

Pai daca am fi gandit toti la fel,am fi fost toti genii sau niste prosti
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyJoi Mar 11, 2010 1:46 pm

ceva de genul lol!
Sus In jos
mariaa
mamica super
mamica super
mariaa


Mesaje : 458
Varsta : 38
stare de spirit : excelenta

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptySam Mar 13, 2010 12:12 pm

da as este ginutaa dar nu stiu cateodata ma gandesc oare sunt persoane care nu si-a inselat barbatul sua nevasta niciodata voi ce credeti?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyDum Mar 14, 2010 7:28 am

Intotdeauna din cauza partenerului se inseala;pentru ca nu gasesti ce-ti trebuie la cel cu care convietuiesti,cauti in alta parte!Sunt cupluri care chiar accepta cate o aventura a partenerului(dar fara sa stie cine e persoana),cred ca depinde cel mai mult de mentalitatea fiecaruia!
Sus In jos
mariaa
mamica super
mamica super
mariaa


Mesaje : 458
Varsta : 38
stare de spirit : excelenta

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyDum Mar 14, 2010 10:49 pm

asa este sunt fel si fel de oamenii
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyJoi Mar 18, 2010 6:22 pm

eu inca nu miam inselat barbatu dar nu stiu ce se va intimpla de acum inainte
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyVin Mar 19, 2010 7:30 am

Eu am constiinta si frica de Dumnezeu;mereu am fost de principiul ca daca nu mai merge,ne strangem mana prieteneste si drum bun.Dar mai bine ne-am vedea de familiile noastre ca mai facem si pacate.
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyMar Mai 11, 2010 2:12 pm

relatii extraconjugale.....un subiect cu mulllta dezbatere....din experienta povestesc.....fostul sot,a plecat...e...are o toana mi-am zis....a trecut timpul,il asteptam,chiar daca persoane de buna credinta(sau nu) imi spuneau ca are o alta...nu am crezut....timp de un an l-am asteptat,crezand ca se va intoarce...ei as...abia atunci cand l-am vazut cu ochii mei (desi nu eram div) am crezut,si nu l-am "mai vrut"...a incercat dupa o perioada,sa ne impacam de dragul fetei(cele mari)...pt nimic in lume nu am acceptat si nici nu as accepta..deci sa il fereasca Cel De Sus pe actualul meu sot ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? 248404

ginuta nu poti sa strangi mana unui om care te-a inselat(dak se intampla)...nici macar nu iti "vine'' sa te mai uiti spre el..ai repulsie... xxxx
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyMar Mai 11, 2010 5:33 pm

Iuly,ma refeream la faptul ca in momentul in care unul din noi simte ca nu mai merge relatia,cinstit ar fi sa ne spunem si sa mergem mai departe separat;in nici un caz daca sunt inselata sa-i strang mana(poate in menghina)
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyMier Mai 12, 2010 6:18 am

tavalesc da in menghina,uite o varianta...oare durerea e aceeasi cu strangerea in usa,a mainii???cat despre "terminarea dragostei" dintre doi parteneri...hmm...nici in acest caz,nu cred ca ai putea vb frumos,daca nu de suparare,din orgoliu tot ar fi"scandal".... ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? 804862
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyMier Mai 12, 2010 6:40 am

Te cam contrazic aici Iuly;eu m-am maritat la 28 de ani si pana atunci am mai avut relatii si in unele chiar am avut puterea sa discutam si sa ne despartim de comun acord pentru ca eu sau partenerul aveam pe altcineva.Am avut curajul sa-i zic ca vreau sa incerc cu alltcineva
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyMier Mai 12, 2010 7:06 am

pffii....super doamna in cazul asta....eu cu parere de rau m-am cam grabit prima data ...la 17 ani .....curiozitatea ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? 749457 ....apoi dupa 10 ani despartirea...din punctul meu de vedere,una e o relatie de prietenie,iar alta e o relatie de casnicie...chiar daca in ambele variante,trebuie sa predomine,respectul si prietenia....in cea de casatorie,sunt 'implicate''mai multe persoane(chiar si parintii),mai ales cand e un copil, si alte principii de viata.Dupa casnicia esuata,am mai avut o relatie de un an,din care am ramas"cu un gust amar" ca si prima data...inselatul cu o alta....atunci mi-am zis ca nu ma voi mai casatori niciodata ci imi voi dedica viata,fetitei (cele mari)asta pana a venit 'mnealui(actualul)m-a "aburit" si ne-am casatorit... ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? 65297 .....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyMier Mai 12, 2010 7:16 am

Sa stii ca locuiam cu el,erau implicati si parintii,era vorba de casatorie,erau cam 3 ani de relatie si intr-un moment a reaparut iubirea vietii mele in calea mea si am pus punct relatiei anterioare.Cu "iubirea vietii mele" am stat(si locuit o perioada) 5 ani si m-am mutat singura pentru ca eram satula de atata bine(imi facea cel mai mic moft,isi lasase personalitatea la o parte pt mine si devenise un om slab pe care n-am stiut sa-l mai apreciez si sa-l ridic).Si,in "libertatea" mea l-am gasit(m-a gasit) pe sotul meu;atunci a fost a doua oara cand am luat taurul de coarne si am pus punct.Desi traiesc cu anumite regrete,invat sa ma invelesc cu plapuma pe care am ales-o.
Sus In jos
cao2011
mamica super
mamica super
cao2011


Mesaje : 163
Varsta : 47
stare de spirit : ok

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyMier Mai 12, 2010 10:41 am

frumos spus ginuta. c-am asa am procedat si eu in viata. Mai trist e ca descoperi defectele majore prea tarziu, cand e implicat si un copil care isi adora tatal, si din care cauza nu ai puterea sa faci pasul. Si eu m-am impacat cu situatia , nu dau pe afara de fericire dar nici rau nu imi este.Dar daca se intampla sa ma insele, nici macar nu mai tin cont de copil, atunci ii spun un mare ADIO. Si se pot spune multe pe acest subiect depinde de conceptiile ficaruia( si de partea pe care o asculti, ce argumente iti aduce). Trebuie sa recunosc insa ca de 14 ani de cand suntem impreuna nici unul din noi nu a facut nici cel mai mic gest pt. asa ceva. Asta e o bila alba pt. el.
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? EmptyMier Mai 12, 2010 3:13 pm

inteleg ,ginuta ,relatiile tale au fost frumoase,dar a lipsit acel ceva...ce nu as putea sa iti spun...poate ai tins spre perfectiune,sau nu s-au ridicat la nivelul asteptarilor tale..sau asa a fost sa fie...ai fost o luptatoare,si e demn de lauda...aceasta "plapuma" de care spui,e cea care tine cald,un material bun...acum mai toate acestea("plapume'')sunt sintetice,si nu prea tin de cald...sunt frumoase si atat.
cao in orice familie sunt momente frumoase,si momente "nasoale' sum le spun eu...comunicand cu partenerii nostri ne spunem"durerea" si numai asa,vedem ce e bine si ce nu.....nici eu nu stiam toate asta....dar "greul"(sotul) m-a ajutat.....poate diferenta noastra de varsta,ne face sa fim altfel.....si noi ne mai "motocaim" unul la altul dar ne trece repede...experienta din trecut ne-a dat putere,sa depasim momentele tensionate dintre noi...gata ca am "ametit' scriind TTTT
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? Empty

Sus In jos
 
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» despre relatiile dintre frati
» CE TIP DE CARACTER AVETI?
» cati ani de casnicie aveti impreuna?
» articol despre iubire
» totul despre barbati

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: Despre căsnicia noastră-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente