Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba Empty48%Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba Empty52%Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba

In jos 
AutorMesaj
adelaeu
mamica noua
mamica noua
adelaeu


Mesaje : 3
Varsta : 45

Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba Empty
MesajSubiect: Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba   Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am

Marsupiu Snugli - gen Manduca, starea portului este foarte buna , chiar daca a fost folosit de cateva ori. Materialul confentionat este 100% bumbac . Bavetica de finet detasabila. Insertul pt bebe mic reglabil pe trei trepte de inaltime.
100 lei
contact adela_cainesi@yahoo.co.uk
https://picasaweb.google.com/100196882751716057445/CatevaNoutatiMaiUrmeazaInLimitaTimpului#5906432749898368642
https://picasaweb.google.com/100196882751716057445/CatevaNoutatiMaiUrmeazaInLimitaTimpului#5906432747674109410
Sus In jos
 
Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» A mai trecut o luna,
» ZILE DE NASTERE LUNA FEBRUARIE
» In "luna indragostitilor" femeile trebuiesc premiate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Vânzare/Cumpărare (eBay) :: ANUNŢURII VÂNZĂRI etc...-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente