Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
totul despre barbati EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
totul despre barbati EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
totul despre barbati EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
totul despre barbati EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
totul despre barbati EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
totul despre barbati EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
totul despre barbati EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
totul despre barbati EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
totul despre barbati EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
totul despre barbati Empty48%totul despre barbati Empty
 48% [ 14 ]
Maria
totul despre barbati Empty52%totul despre barbati Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 totul despre barbati

In jos 
+2
mamicisibebelasi
Anna
6 participanți
AutorMesaj
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

totul despre barbati Empty
MesajSubiect: totul despre barbati   totul despre barbati EmptyMier Apr 14, 2010 9:52 pm

Daca nu ar fi fost femeile, am fi continuat sa ne ghemuim prin pestera si sa mancam carne cruda. Ne-am civilizat doar cu scopul de a ne impresiona prietenele.
Autor: Orson Welles


Femeile vor sa stie ce gandesc barbatii. As putea sa spun adevarul daca chiar vreti sa stiti. Vreti sa stiti? NIMIC. Nu ne gandim la
nimic, pur si simplu mergem si ne uitam in jur, asta e singura tendinta naturala a barbatului. Ne plac femeile, le dorim, dar cam asta e tot. Asa suntem noi: ne proptim in claxonul masinii, tipam de pe schele, iar astea sunt cele mai bune idei care ne-au venit pana acum. In prezent lucram la niste programe noi, dar nu e usor cand creierul tau e tabula rasa.
Autor: Jerry Seinfeld


Probabil ca femeile pot mima orgasmul. Dar barbatii pot mima o intreaga relatie.
Autor: Sharon Stone


La o universitate unui student si unei studente li s-a cerut sa scrie fiecare o propozitie care sa contina cuvintele �iubire� si �sex�.
Studenta a scris: �Cand doua persoane mature se iubesc in mod profund si pasional si in acelasi timp se respecta mult unul pe altul, atunci, atat spiritual cat si moral, este acceptabil din punct de vedere social sa faca sex.�
Studentul a scris: �Iubesc sexul.�


A te marita cu un barbat divortat este o datorie ecologica. Intr-o lume in care sunt mai multe femei decat barbati, barbatii trebuie neaparat folositi de mai multe ori.


Cand se uita le meciuri, barbatii isi inchipuie ca, daca se concentreaza, isi ajuta echipa favorita.


Daca vrei sa-ti acorde atentie, nu te atasa de un barbat inaintea unor meciuri de campionat european sau mondial.


Barbatilor le plac telefoanele cu multe butoane. Acest tip de telefon ii face sa se simta importanti.


Barbatilor le place sa fie ei primii care citesc ziarul de dimineata.


Toti barbatii arata caraghiosi in sandale, cu sosete negre.


Dupa modul in care un barbat se uita in oglinda poti sa deduci daca mai tine si la altceva decat la el.


Nu incerca sa inveti un barbat, in public, sa faca sau sa spuna ceva. Sfaturile trebuie date acasa. In public, el trebuie sa stie tot.


Barbatii care incep sa cheleasca, poarta sapca.


Barbatilor le plac ceasurile cu agenda, alarma, muzicuta etc.


Toti barbatii detesta a li se spuna "Trebuie sa vorbim despre noi". Aceste cinci cuvinte ii baga in toti dracii.


Barbatii au un mod ciudat de a fi sensibili.


Barbatii sunt destul de curajosi sa mearga la razboi, dar nu atat de curajosi incat sa accepte sa faca o injectie.


Barbatii nu au celulita.


Femeile iau toaletele altor femei mult mai in serios decat o fac barbatii. N-o sa auzi niciodata un barbat la o petrecere zicand: "O, Dumnezeule, mai e cineva imbracat in costum gri!"


Daca un barbat gateste pentru tine mai multe decat un fel de mancare, precis are intentii serioase.


Cand trei sau mai multi barbati se intalnesc, vorbesc despre sport.
Cand trei sau mai multe femei se intalnesc, vorbesc despre barbati.


Asociatia de idei la o femeie se face asa:"Sunt indragostita. Apropo, trebuie sa-mi cumpar sutien."
Un barbat spune: "A castigat echipa mea. Apropo, trebuie sa duc masina la service."


Nu te ingrijora daca un barbat spune "Te sun eu" si nu suna. Poti sa fii sigura ca n-a uitat, nu ti-a pierdut numarul, n-a murit. Pur si simplu n-a vrut sa te sune.


Barbatilor nu le place sa piarda.


Barbatii care pot manca tot ce vor si nu se ingrasa ar trebui sa manance doar cand nu sunt femei de fata.


E o problema daca vrei sa scapi de un barbat fara sa-l ranesti. Expresii ca "iesi afara" sau "nu vreau sa te mai vad" nu fac decat sa te oblige sa-i dai explicatii ca sa scapi de el.
Incearca sa-i spui "Te iubesc, vreau sa ma marit cu tine, vreau sa avem copii". Va pleca fara sa ceara explicatii.


Barbatii accepta complimentele mult mai usor decat femeile. De exemplu:
"Costica, arati foarte bine azi".
Costica: "Multumesc".
Invers: "Maria, arati foarte bine."
Maria: "Da? Probabil din cauza luminii."


Barbatii sunt mai siguri pe ei pentru ca, inca din copilarie, se vad niste eroi legendari. Femeile sunt mai putin sigure pe ele pentru ca toata viata vor sa fie ca o papusa Barbie.


Cand o femeie incearca o rochie care ii este stramta, se gandeste ca s-a ingrasat. Cand un barbat incearca niste haine care sunt stramte, se gandeste ca au intrat la apa.


Andropauza este mult mai distractiva decat menopauza. La momentul M femeia se ingrasa si se deprima, pe cand barbatii incep sa agate fete tinere si sa cheltuiasca.


Barbatii uita tot. Femeile isi amintesc tot.

Barbatii cred ca au puterea, femeile stiu ca o au.

Cand un barbat este prea gelos inseamna ca se iubeste prea mult pe sine.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



totul despre barbati Empty
MesajSubiect: Re: totul despre barbati   totul despre barbati EmptyLun Iun 07, 2010 2:32 pm

super tare si cred ca asa si e totul despre barbati 841731
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

totul despre barbati Empty
MesajSubiect: Re: totul despre barbati   totul despre barbati EmptyLun Iun 07, 2010 3:01 pm

totul despre barbati 298658 foarte tare si cum zici andrea adevarat
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

totul despre barbati Empty
MesajSubiect: Re: totul despre barbati   totul despre barbati EmptyLun Iun 07, 2010 9:57 pm

da e mistooo
dar si adevarat
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

totul despre barbati Empty
MesajSubiect: Re: totul despre barbati   totul despre barbati EmptyMar Iun 08, 2010 6:19 am

totul despre barbati 841731 da...tare...ar fi mult mai mult de scris despre barbati...ehe...invincibilii totul despre barbati Lol
Sus In jos
DD
mamica super activa
mamica super activa
DD


Mesaje : 703
Varsta : 40
stare de spirit : optimista

totul despre barbati Empty
MesajSubiect: Re: totul despre barbati   totul despre barbati EmptyMar Iun 08, 2010 7:51 am

totul despre barbati 634724 Super tare;s-or crede ei capul familiei dar tot dupa gat se intorc!
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

totul despre barbati Empty
MesajSubiect: Re: totul despre barbati   totul despre barbati EmptyMar Iun 08, 2010 8:05 am

corect DD...sau"or canta ei,ca si cocosi,dar tot melodia compusa de gaina" totul despre barbati 634724
Sus In jos
DD
mamica super activa
mamica super activa
DD


Mesaje : 703
Varsta : 40
stare de spirit : optimista

totul despre barbati Empty
MesajSubiect: Re: totul despre barbati   totul despre barbati EmptyMar Iun 08, 2010 8:07 am

Mai stiu eu una: "Din cocos nu faci gaina,nici din cu..va gospodina!"
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

totul despre barbati Empty
MesajSubiect: Re: totul despre barbati   totul despre barbati EmptyMar Iun 08, 2010 8:11 am

totul despre barbati 512488 sa fie...cam asa e....daram vazut la tv,ca era o vedeta xxx,care "s-a cumintit" ...cik se casatoreste...imi "scapa"numele acum... totul despre barbati 804862
Sus In jos
DD
mamica super activa
mamica super activa
DD


Mesaje : 703
Varsta : 40
stare de spirit : optimista

totul despre barbati Empty
MesajSubiect: Re: totul despre barbati   totul despre barbati EmptyMar Iun 08, 2010 8:13 am

Alina Plugaru???????
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

totul despre barbati Empty
MesajSubiect: Re: totul despre barbati   totul despre barbati EmptyMar Iun 08, 2010 8:16 am

park da.... totul despre barbati 553880 ....nu sunt sigura..oricum era frumusica..am prins informatia "din zbor"schimband canalele
Sus In jos
DD
mamica super activa
mamica super activa
DD


Mesaje : 703
Varsta : 40
stare de spirit : optimista

totul despre barbati Empty
MesajSubiect: Re: totul despre barbati   totul despre barbati EmptyMar Iun 08, 2010 8:18 am

Sa fie de capul ei;Dumnezeu da la fiecare dupa cum merita!
Sus In jos
cao2011
mamica super
mamica super
cao2011


Mesaje : 163
Varsta : 47
stare de spirit : ok

totul despre barbati Empty
MesajSubiect: Re: totul despre barbati   totul despre barbati EmptyMier Iun 23, 2010 11:40 am

oricum ar fi "sefele" suntem noi (chiar daca uneori nu ne convine....)
Sus In jos
merlin
mamica super
mamica super
merlin


Mesaje : 38
Varsta : 123

totul despre barbati Empty
MesajSubiect: Re: totul despre barbati   totul despre barbati EmptySam Feb 05, 2011 10:24 pm

informatii bune si aici.
Sus In jos
Continut sponsorizat





totul despre barbati Empty
MesajSubiect: Re: totul despre barbati   totul despre barbati Empty

Sus In jos
 
totul despre barbati
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Totul despre botez!
» 14 GLUME CU SI DESPRE BARBATI
» Provocare pentru barbati-sarcina
» DESPRE AUTISM
» Adevarul despre celulita

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: COPII ŞI PĂRINŢII :: Despre bărbaţii-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente