Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Hainute superbe pt copilasi de toate varstele! EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Hainute superbe pt copilasi de toate varstele! EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Hainute superbe pt copilasi de toate varstele! EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Hainute superbe pt copilasi de toate varstele! EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Hainute superbe pt copilasi de toate varstele! EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Hainute superbe pt copilasi de toate varstele! EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Hainute superbe pt copilasi de toate varstele! EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Hainute superbe pt copilasi de toate varstele! EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Hainute superbe pt copilasi de toate varstele! EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Hainute superbe pt copilasi de toate varstele! Empty48%Hainute superbe pt copilasi de toate varstele! Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Hainute superbe pt copilasi de toate varstele! Empty52%Hainute superbe pt copilasi de toate varstele! Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!

In jos 
AutorMesaj
liliana_c
mamica noua
mamica noua
avatar


Mesaje : 1

Hainute superbe pt copilasi de toate varstele! Empty
MesajSubiect: Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!   Hainute superbe pt copilasi de toate varstele! EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm

Astazi am deschis un nou butic pentru copilasi: Buticul Piticilor (tot aici am migrat cu toate pozele din albumul meu personal: cocieru.liliana). Va asteptam cu multe multe noutati, hainute superbe pentru fetite si baietei de toate varstele.Vizitati albumele noastre https://picasaweb.google.com/112243836631177493286/HainuteFetite210911 https://picasaweb.google.com/112243836631177493286/HainuteBaieti210911 iar pentru orice intrebari/comenzi/rezervari lasati comentarii la poze si/sau scrieti-mi un mail la adresa:buticulpiticilor@gmail.comVa astept cu mult drag!
Sus In jos
 
Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cateva hainute,curele,bijuterii ...in curand hainute pentru bebelusi roz 0-9 luni
» Rochite de superbe
» Am adaugat noutati pentru mamici si copilasi!!!
» Astazi, 8 Martie, multe noutati mamici si copilasi
» hainute copii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Vânzare/Cumpărare (eBay) :: ANUNŢURII VÂNZĂRI etc...-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente