Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty48%ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty52%ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?

In jos 
+7
Anna
nikole
cao2011
Iuly35
mariaa
ancacornel
mamicisibebelasi
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyLun Feb 08, 2010 11:47 pm

Rezumarea primului mesaj :

o parere foarte proasta am eu nu stiu voi dar sper sa aflu Question
Sus In jos

AutorMesaj
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyLun Mai 31, 2010 6:31 am

hmm,niciodata nu as dori sa trec prin o asa experienta,cred ca nici o femeie nu ar vrea..insa daca ...daca as pat..nu stiu cum as reactiona
acum cativa ani gandeam altfel,dar acum cand avem un copil... este o alta situiatie
un lucru spun: nu as ierta!sunt ff rea cand vreau,asa ca vai de pie;lea lui... ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 248404 ...mai ales ca sunt scorpion,dar si ardeleanca ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 95730
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyLun Mai 31, 2010 11:08 am

esti la fel ca sotul meu si scorpion si ardeleanka....................... TTTT
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyLun Mai 31, 2010 11:15 am

pupic nikole
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyLun Mai 31, 2010 11:22 am

yjgj tokmai papam o kiocolata dar nu e asa de dulke ca pupikul de la u
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyLun Mai 31, 2010 4:19 pm

niko,chiar intra in meniul tau ciocolata?sau era doar ca si spirit de gluma...din punctul meu de vedere,acest"dulce" nu e bun pt ingerasul din burtik,la fel si cafeaua,sau oricare alt fel -dulce-....acum nu e musai sa faci asa,doar incerc sa iti spun,din experienta mea....nici sa te superi nu ai voie,sa plangi,dar'mite sa papi dulce...totul dauneaza copilasului xxxx
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyLun Mai 31, 2010 5:59 pm

nu imi e pofta tot timpu de cv dulce dar cd ma apuka as manca orike,asa orike beau fara zahar cheers
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyMier Iun 02, 2010 11:42 am

eu eram foarte pofticioasa cind eram insarcinata
e bn cand suntem gravide ca ni se fac cam toate poftele
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyMier Iun 02, 2010 1:10 pm

da asa e,multa lume te imbie cu de toate ca sa nu-ti fie pofta si esti scutita de f multe lucruri,esti tratata ca o zeita TTTT
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyMier Iun 02, 2010 1:14 pm

da asa e nikole deci profita TTTT
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyMier Iun 02, 2010 1:20 pm

cat mai am timp nuh???deabia astept sa-mi tin ingerashul in brate,sa ma plimb cu el.....dar ami am mult pana acolo
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyMier Iun 02, 2010 1:44 pm

si eu ca deabea astept sa o tin in brate graba asta ai vreme odihneste pana poti off
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyMier Iun 02, 2010 1:48 pm

asta asa e,acum as vrea sa il am lg mine p bebe si cd o sa vina noptile alea albe atunki mi-ar mai placea sa fiu insarcinata si sa mai pot dormi putin TTTT
Sus In jos
rebek2508
mamica super
mamica super
rebek2508


Mesaje : 169
Varsta : 34
stare de spirit : foarte bunaaa

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptySam Iun 05, 2010 2:20 pm

O sa credeti k snt nebuna da eu bag mana in fok ptr ady k nu mºa inselat...iar dak o vºa face vreodata nu stiu kum as reactiona,kred k iºas da verigheta cu funditza sa iºo dea lu aia..dak tot a fost cu "ea"...iar despre prima palma dak ar fi cazu..el stie destul de bine ce am sa fac porma...nu accept asa ceva asa k.. ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 749457
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptySam Iun 05, 2010 2:32 pm

si eu sunt impotriva violentei,as renunta la casnikie desi e un copil la mijloc,inceputu e mai greu si palma aia se poate repeta orikand....iar in leg cu inselatu,nu bag mana in fok niki pt mn dar mai pt altu...important e sa o faca cu perdea,sa nu vad sa nu aud si casa sa fie tot casa,ca mai sunt cazuri in care de la o aventura se tranforma in o a 2 relatie ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 535197
Sus In jos
rebek2508
mamica super
mamica super
rebek2508


Mesaje : 169
Varsta : 34
stare de spirit : foarte bunaaa

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptySam Iun 05, 2010 2:37 pm

asa e....am avut o colega kre din amanta a devenit sotie...si cu copil...ce zici d asta? ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 122471 iar el era insurat cu o vecina deºa mea si aveau o fetita de vreo 7 ani...
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptySam Iun 05, 2010 2:37 pm

totul e posibil,de aia nu am incredere in ei
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyDum Iun 06, 2010 7:57 pm

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 122471 rebek nu" baga"mana in foc...esti tanara,la 21 de ani tot ce zboara se manaca,o spune"baba" cu experienta..dupa cum obs,sunt cea mai batranioara de aci...nu zic sa nu ai incredere in sot,doamne fereste,dar daca el afla....o spun din proprie experienta...nu e de bine...asa ca,fi mai rezervata in ai arata increderea. ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 749457
nikole inselatul"cu perdea" nu tine....sa fie un "bondar" ce polenizeaza toate florile....oricum, chiar daca nevasta afla ultima, important e ca afla...tot din experineta o spun..sunteti tinere mamaici..si eu la 21 de ani,ehee..eram"orbita" de dragoste....si acum iubesc,simt ca sunt iubita,dar incredere ,fara sa stie.... ii mai arunc asa in gluma cate o"pastila"...sa nu radeti,dar asa e... ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 65297
Sus In jos
rebek2508
mamica super
mamica super
rebek2508


Mesaje : 169
Varsta : 34
stare de spirit : foarte bunaaa

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyDum Iun 06, 2010 11:58 pm

iti dau dreptate ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 841731 ...dar eu o tin tot pe a mea.... ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 634724 nu ma indoiesc nici o secunda de el...cu toate k eu ii zik k ii fug ochii dupa altele...numai k nu prea e adevarat..parerea mea e k lºam luat de mik...avea 17 ani knd lºam cunoscut si lºam invartit pe degete cum am vrut(in sensul bun) akum k sºo strik la batranete nush....da nu miºa dat nici un motiv nici o banuiala ..absolut nimik sa ma indoiesc de el...si in 5 ani eu zik k se mai schimba mentalitatea omului...insa el nu...a ramas la fel ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 10550
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyLun Iun 07, 2010 12:15 pm

cred ca am mai spus aici...de la prima palma urmeaza a2-a,a-3-a,etc.dupa ce te inseala fii sigura ca da de gust si va continua.asta-i parerea mea ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 284405 nu-mi ma injurati ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 917804 ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 450612
Sus In jos
rebek2508
mamica super
mamica super
rebek2508


Mesaje : 169
Varsta : 34
stare de spirit : foarte bunaaa

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyLun Iun 07, 2010 3:08 pm

sper sa mai dureze pana da de gust mamai d kevin...iar dak se vºa intampla vede el.. ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 248404
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyMar Iun 08, 2010 5:58 am

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 248404 care din barbati "da de gust" sa dea Domnu sa " se inece"cu acel gust....pfff....detest inselatul...oare cum it dai seama ca te inseala?(daca,o face) ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 553880
Sus In jos
DD
mamica super activa
mamica super activa
DD


Mesaje : 703
Varsta : 40
stare de spirit : optimista

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyMar Iun 08, 2010 12:24 pm

Cred ca numai din vina partenerului inseala celalalt;este strict parerea mea!
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyMar Iun 08, 2010 1:22 pm

sunt total de acord cu tine DD!!!
incepe sa fie mai tot timpu plecat,nervos,agitat chiar,te gaseste p tn vinovata din multe chestii minore altadata doar ca sa caute motiv de cearta...tine tel ascuns,nu rasp la toate numerele........
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyMier Iun 09, 2010 12:27 am

eu nu cred ca e neaparat din vina celuilalt...eu cred ca ,daca are acasa o "fotomodeala"cauta altceva,daca are acasa o "parlita hhhh " cauta ceva mai bun sau sotul/prietenul iese la o bere cu baietii si vine una in fustita deasupra bucilor,o "bunaciune" TTTT si-l gineste pe sotul/prietenul tau, se baga-n seama si de acolo ,nr de tel,etc.eu nu cred ca este vreun baiat care sa spuna nu,trebuie sa incerce macar o singura data,stiti cum se spune femeia e cea care ispiteste...
care barbat nu si -a inselat sotia niciodata ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 682510 pespect
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 EmptyMier Iun 09, 2010 6:29 am

asa e mami de kevin....sunt multe"pitipoance"care vor, sau"ravnesc"la "bunul alteia"....ma amuza asta,deoarece,al meu sot are o "fufa"la el ,la servici,care l-a "incercat"...i-a propus,pur si simplu o aventura....nu stiu exact ce discutie au avut amandoi,dar el mi-a povestit,si cand a fost ocazia m-a trimis pe mine,la servici,cu un concediu medical,tocmai la ea.....ma amuza "paloarea" de pe fata ei...a dat in balbaiala si nu stia ce sa mai zica...nu se astepta ca EU sa fiu acolo.... am privit-o,"aratandu-i" ca stiu nesimtirea ei...iar ea,l-a "certat "pe sotul meu,ca si-a dat seama din privirea "aruncata"ca am fost informata....cat tupeu.....concluzia e ca...sunt la fufeeeee ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 479128
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?   ce parere aveti despre relatiile extraconjugale? - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
ce parere aveti despre relatiile extraconjugale?
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» despre relatiile dintre frati
» CE TIP DE CARACTER AVETI?
» cati ani de casnicie aveti impreuna?
» DESPRE AUTISM
» articol despre iubire

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: Despre căsnicia noastră-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente