Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty48%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty52%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Cafeaua de dimineata!! 8

In jos 
+13
mamicisibebelasi
mami_de_kevin
GINUTAVRABIUTA
dolcemaria
roxy14
iulia_mama_evelynei
nikole
olo_family
Anna
DD
danessa
Iuly35
dia
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 36  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyJoi Iun 24, 2010 8:41 am

Rezumarea primului mesaj :

cap.7

welcome mamici!!!

vi-l las si eu pe "amantul meu" Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Lol

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Cafeaua_de_dimineata_1234177618
Sus In jos

AutorMesaj
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 8:35 am

cum sa nu,stati ca ma duc sa aduc prajiturile ce le-am facut aseara!!!
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 8:36 am

bravo,eu sunt singura bia e la amma sambata pleaca la sat
acu am pus mancarea la foc iar dupa masa merg la servici
acu inainte de concediu avem o gramada de lucru
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 8:37 am

dar cine o sa mearga in concediu dupa???
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 8:38 am

aha, vad ca e gasca, cum sa nu te primim, uite inca una pentru dolcemaria cofe .
nikole, eu te-am intrebat ce-ti face burtica, tu deja mi-ai raspuns ca EL se invarte in burtica, deci ce sa inteleg Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 435847
dia, cand si unde plecati?
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 8:42 am

face ce vrea cu mine,ma lasa sa dorm doar pnaa la ce ora vrea el,doar in ce pozitie vrea el si.....uneori primesc aer cu portia......ce e mult strica nu?? hhhh
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 8:43 am

ehe da deabi astept
bine ai revenit gina deabia acum am vaz mesajul tau,te asteptam alaturi de noi sa p[ovestim cand ai timp
fetelor sa vedeti ce ma patit,cand merg la mare tre sa imi vina ciclul si am spus ca o sa-l prelungesc cu anticonceptionale,zois si facut le-am cumparat si nu ma inceput folia ca calculam sa niu vina atuinci,in fine
ma intreba sotul daca le-am luat si eu zic ca nu de maine,si el duminica nu m-a mai intrbat dar nici eu nu le-am inceput asa ca ........
acu ma gandesc ce sa fac sa iau pipula de a doua zi sau nu,asa ca am lasat in voia sortii daca e sa raman gravida ok,ca si asa ne dorim iar daca nu o sa imi vina ciclu la mare ul;timele 3 zile
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 8:45 am

nasol,cand sa te distrezi si u atunci trebuia sa apara ciclu!
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 8:45 am

da, da, nu te mai plange...am trecut si noi de fazele astea, acum ne plangem de altele, o sa-ti vina si tie randul Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 521412 ...nikole, ma refeream la EL, inca speri sa fie baiat... Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 430109
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 8:46 am

aaaaaaaaaa.....eu vroiam fetita sotul spera sa fie baietel Exclamation
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 8:49 am

dana mergem in croatia peste 2 saptamani
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 8:52 am

daca-ti doresti fetita de ce tot vorbesti despre bebe ca si cum ar fi baiat, sa-i faci sotului pe plac TTTT .
ei dia, nu stiu ce sa-ti zic, eu n-am luat niciodata anticonceptionale, acum sa fie cum iti doresti, sa vina sau sa nu vina...
frumos in Croatia, am vrut si noi,d ar ne-am limitat anul asta doar in Bulgaria-Sunny Beach, iar in week-enduri pe litoralul romanesc, o lasam pentru la anul...
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 8:55 am

da na nu mai pot lua anticanceptionale pt ca r treb sa iau pilula de a doua zi,nu stiu daca ai citit dar sotul credea ca eu iau pastile si hhhh a dat drumul,asa ca ne-a hotarta aseara sa fie voia domnului,poate vin de la mare putin gravida
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 8:56 am

nu,nicidecum,m-am obisnuit sa vb de EL de la ultimul eco cand mi-a sp ca e baietel,tocmai de aia m-am gandit si la un nume pt el.....dar cum in fiecare luna imi spune altceva eu tot mai sper ca poate am norocul de o fetita cum important e sa fie sanatos
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 9:03 am

asa e nikol, sa va dea Dumnezeu un bebe sanatos...
am inteles dia, ei oricum vad ca nu-ti prea faci griji pentru ca va doriti inca un copil, asa ca, cu Dumnezeu inainte...
Sus In jos
mami_de_kevin
mamica noua
mamica noua
mami_de_kevin


Mesaje : 6
Varsta : 33

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 12:19 pm

am revenit si eu!!

hello tuturor!!!

eu acum mananc si ma dau la treaba TTTT vreau sa-mi fac curatenie generala.

sper ca sunteti bine toate nsi bebelinii la fel.pupici
pupic
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 12:28 pm

hei, inca o revenire spectaculoasa...iti urez si tie un bun venit Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 670271
aaaaaaaa, si LA MULTI ANI!!!!!!!!!, pentru Kevin, sa creasca mare si sanatos, astazi la implinirea 1 anisor Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 343789
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 12:59 pm

danessa esti din ce in ce mai activa ma mira faptul ca andrea a revenit dar e decizia voastra ca stati sau nu insa fiecare mamica care se sterge a 3 oara nu mai va avea drept de a posta pe forum voi scrie in regulament asta
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 1:22 pm

si e de rau daca sunt activa Question ...ti-am zis ca asta mi-a placut la forum, ca e activ...
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 1:26 pm

buna fetelorr...ce facetii..eu pe ici un pic ca daria doarmee...va pup
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 1:27 pm

si tot pe aici, Alessia doarme, deci profitam sa bem o cafea impreuna, o dau eu cofe
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 1:32 pm

ok dannesa..la mine e a doua cafea..tu cate bauii pana acum?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 1:35 pm

reala una, dar virtuala nu stiu exact TTTT
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 1:38 pm

oooooooo ok...eu ies ca mi sa trezit printesa..ati doresc o zi fainaa
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 1:40 pm

ms, la fel si tie...poate ne mai intalnim la o cafea...
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 EmptyMar Iul 06, 2010 2:18 pm

Fetelor sunt necajita, Maria nu vrea sa pape nimik, azi pana la ora asta a papat 200ml de lapte , o piersicuta si o jumatate de mar mic... Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 535197 sa fie oare de la dintisori??
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 15 Empty

Sus In jos
 
Cafeaua de dimineata!! 8
Sus 
Pagina 15 din 36Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 36  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
» Cafeaua de dimineata!!! Capitolul 3
» CAFEAUA-REMEDII
» Buna dimineata ,te iubesc!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente