Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty48%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty52%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Cafeaua de dimineata!! 8

In jos 
+13
mamicisibebelasi
mami_de_kevin
GINUTAVRABIUTA
dolcemaria
roxy14
iulia_mama_evelynei
nikole
olo_family
Anna
DD
danessa
Iuly35
dia
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 25 ... 36  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyJoi Iun 24, 2010 8:41 am

Rezumarea primului mesaj :

cap.7

welcome mamici!!!

vi-l las si eu pe "amantul meu" Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Lol

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Cafeaua_de_dimineata_1234177618
Sus In jos

AutorMesaj
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyLun Iul 05, 2010 6:57 pm

i-am luat un body si 3 salopete de casa........treb sa mai cumpar hainute pt spital ca nu se stie niciodata cand e sa fie si vreau sa le am p toate
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyLun Iul 05, 2010 11:04 pm

eu am facut 3d si din prima mi-a zis ca e fetita si a prinso jucanduse cu cordonulll ombilical dragi imi sunt copii mici si ce mia trebuit cd a uitat dr sa il faca si imi era o ciuda pe eaa de numa
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 6:20 am

Buna dimineata...cafea nu e Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 95730 ...asa ca "ma misc"repede sa fac... cofe ,sper sa am cu cine servi.... TTTT
Sus In jos
GINUTAVRABIUTA
Moderator
Moderator
GINUTAVRABIUTA


Mesaje : 68

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 6:26 am

Cu mine servesti;cum am vazut-o cum am sosit!
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 6:31 am

pupic ginutaaaaaa....hei mamici trezirea....ginuta e venita la cafeaaaa....era si diana(olo_family) mai devreme pe aci....
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 6:31 am

buna iuly!multumim de cafea! tare buna!
bine ai revenit gina!
Sus In jos
GINUTAVRABIUTA
Moderator
Moderator
GINUTAVRABIUTA


Mesaje : 68

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 6:33 am

O fi solicitat-o Paul! Va pupic din mers;trebuie sa fug dupa hartogaraie prin oras(prietenii stiu de ce)
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 6:37 am

pupic cu drag diana......"fuji" ginuto...spor la treaba si mai vb.... yjgj ......ce face paul ,diana?poznele,sau e cumintel....pe gina am timp sa o intreb ce nazdravanii a mai facut denis,dar acu are trebusoara...
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 6:39 am

intradevar doresc din toata puterea mea o cafea tare...de la 2 si ceva azinoapte ..din ora in ora m-a trezit Paul...ma doare capul de imi explodeaza...alaptez si doar un paracetamol am luat...ufff

Spor la treaba Ginuta!! stiu si eu ce treaba ai cu hartoagele...

Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 6:51 am

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 450612 diana,e cumplit sa te doara capu'...ii ies dintisorii sau dc a avut"program"de trezire?
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 6:57 am

asa ziceam si eu..cred ca dintisorii..nu stiu,era ff marait..si doar cu tata in gurita se calma..papa putin, apoi adormea vreo ora.
oricum ne asteptam la partea asta ..cu dinti,dar pana nu te lovesti..nu sti cum doare:))
Dayana??? ce face papusica ???
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 7:00 am

of,dragii de ei,cum nu stiu sa zica, ce ii doare...ceva de durere i-ai dat?sincer eu nu am avut probleme asa mari,dar cand vedeam ca gingia e inflamata ii dadeam nurofen,si era linistita...printesa mica,ce sa faca.."ma trage in piept" cu somnul de la amiaza...e f alintata,rasfatata...acum doarme.... TTTT
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 7:04 am

Am ce sa ii dau de durerea,dar uite de la 6 jumate de cand s-a trezit nici o maraiala...se joaca in patutul lui...
ei asta e, ce sa ii faci...
ma bucur de dayana ,asa si trebuie sa fie rasfatata,iubita, alintata....de-am fi si noi mamele tot asa... Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 535197
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 7:11 am

cumintel si scumpel....,poate de oboseala va adormi...cat despre Dayana,ce sa zic,ne-a cam "prins"...si noi putem fi asa,daca vrem TTTT ,dar de multe ori nu ne mai "arde"...la cum nu ai dormit toata noaptea sa vina al tau sot sa te alinte...dai cu el de pamant Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 248404 .....zic si eu.. hhhh
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 7:20 am

xxxx acum numai de alint nu-mi arde,ai dreptate!
l-am adormit!!! yupiii!
sper sa doarma cat de cat ,apoi plecam la plimbarica!
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 7:28 am

nici un yupii,nu mergi sa te odihnesti si tu putin?chiar ai nevoi,mai ales ca alaptezi...pe bune daca nu....stresul si oboseala scade din lactatie si consistenta acestuia,si printisorul va "servi"apa chioara.... TTTT ...ce as vrea sa alaptez si eu...fain si pt copil si pt mama,ca e mai alintata,la modul ca i se fac poftele ca daca nu"se umfla tatele" hhhh
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 7:31 am

ai dreptate,cred ca ma duc ..macar sa ma intind putin...de prin casa amm adunat...de mancat am mancat, cafea de cafea de la tine pupic ...asa ca va pupic pe toate
ma retrag,mai vb
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 7:40 am

pupici draga diana...somnic pufos,sau macar liniste ...si eu merg,dar nu la nani Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 95730 ,am trebusoara....va pupic mamici,in pauza "fug" la voi si mai vb...las o cofe pt celelalte mamicute care vor veni... FFFF
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 8:08 am

neata fetelor,
ce draguta esti iuly, te-ai gandit sa lasi cafeluta pentru puturosi...
ei, avem o mamica noua Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 521412 , binea ai re...venit Ginuta Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 670271
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 8:25 am

neatza fetelor!!!
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 8:27 am

neata nikole, ce face burtica?. bei o gurita de cafea cu mine?
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 8:30 am

neatza vin si eu la o cafeluta
ce faceti fetele?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 8:32 am

neata dia, hai ca-ti dau si tie cafea, dar o ceasca intreaga cofe ...
Alessia inca doarme si eu ca intodeauna profit si-mi beau cafeaua cu voi.
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 8:33 am

beau cum sa nu...cred ca s-a trezit si el ca se tot invarte prin burta TTTT
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 EmptyMar Iul 06, 2010 8:34 am

Bine ai revenit Ginutza, fetelor vin si eu cafelutza cofe , ne primiti??
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 14 Empty

Sus In jos
 
Cafeaua de dimineata!! 8
Sus 
Pagina 14 din 36Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 25 ... 36  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
» Cafeaua de dimineata!!! Capitolul 3
» CAFEAUA-REMEDII
» Buna dimineata ,te iubesc!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente