Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty48%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty52%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Cafeaua de dimineata!! 8

In jos 
+13
mamicisibebelasi
mami_de_kevin
GINUTAVRABIUTA
dolcemaria
roxy14
iulia_mama_evelynei
nikole
olo_family
Anna
DD
danessa
Iuly35
dia
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 36  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iun 24, 2010 8:41 am

Rezumarea primului mesaj :

cap.7

welcome mamici!!!

vi-l las si eu pe "amantul meu" Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Lol

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Cafeaua_de_dimineata_1234177618
Sus In jos

AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 7:20 am

Nu mi-e frica;eu l-am trimis;iti dai seama ca in mainile lui Dumnezeu avem viata;daca ne vine randul,nici nu mai conteaza unde ne aflam!
Denis e innebunit dupa "lalo' si fetite;asa ca....vor avea ce vorbi maine.Azi vine soacra pe la mine(ieri s-a abatut de la drum) ca sa-mi dea banutii sa-mi iau rochia de gala pentru cununia fratelui meu;ce soacra am.....vine muntele la Mahomed!
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 7:27 am

sa-ti traiasca soacra si sa te ajute
sa fie dumnezeu cu sotul tau
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 7:31 am

Multumesc;asa este,suntem in voia Lui!
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 8:04 am

Buna dimineata,
gasesc si eu o gura de cafea?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 8:08 am

Gasesti,gasesti;ce-ti face buburuza?Al meu deja mi-a mai scos un fir de par alb.A scos hainele deja din dulap,a pus stapanire pe telefon,a desfacut toate borcanele de capace,e ocupat tare!
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 8:13 am

Oooo, neata Ginuta...ce de treaba are...Alessia inca doarme ( cu fundul in sus), deci mai am timp sa-mi beau cafeaua linistita ca daca se trezeste e jale.
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 8:30 am

neatza dana
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 8:32 am

neata si tie Dia!
ti-ai terminat treburile, am vazut ca mergi la munca dupa-amiaza...
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 8:35 am

neata fetelor ce faceti? nu prea am timp sa intru de sotu dar recuperez eu cand i trece picioru maine i scoate ghipsu si mai are 1 sapt de recuperat Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Icon_cheers
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 8:35 am

da azi dimi lenevesc tocmai m-am epilat Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 298658 si in rest nimic pana plec
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 8:37 am

te faci frumoasa dia ralu e cm racita i curge nasu seara a cam tusit
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 8:40 am

hei dia, dar pentru cine te aranjezi asa, vrei sa faci impresie la socrela Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 298658
neata si tie anna, imi pare rau pentru ralu, sanatate Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 435847
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 8:43 am

ei da asa putin ca vine caldura si trecem la fustite si sa ne scapam de pilozitati
multa sanatet lu ralu sa treca raceala
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 8:48 am

ei na, si chiar daca n-ar fi o ocazie suntem femei si trebuie sa ne simtim bine in pielea noastra... Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 435847
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 9:53 am

neatza!!!

gina shoppinguiala placuta!!
dia cu ce te epilezi?eu ultima oara am folosit o crema veet si m-am facut de nedescris pe un picior,m-am iritat super,super tare zici ca-s arsa.bubite mici cu apa ,pielea rosie si e de la genunchi in sus(prima data cand ma epilez acolo) Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 804862 azi ma duc la dr.

anna ,sanatate ralucai si sotului.

danessa pupici alessiei.asa doarme si fi-miu ,cu fundu´n sus Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 634724

ieri seara a fost un cosmar pt mine,nu vreau sa treceti vreodata prin ce-am trecut eu. Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 535197 am ajuns cu kev acasa si eu ma pregateam sa merg la alergat si sotul mi a zis sa -i aduc tigarile din carut(care era afara),eu stiind ca ,kev e la tac-su in brate am lasat usa deschisa Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 804862 si am strigat la tac-su ca am lasat-o deschisa si sa nu-i dea drumul prin casa,el n-a auzit si cat am coborat eu si m-am dus sa iau tigarile ,numai auzeam bum-bum-bum pe scari,era kev .nu va pot explica prin ce soc am trecut,am apucat sa-l prind la ultimele 4 trepte din 14(cred).il vedeam mort,imi treceau toate prostiile prin cap,tipam cat ma tinea gura sa vina sotul,eu nici nu mai stiam ca eu l-am luat in brate si l-am dus in casa.am sunat o pe cumnata-mea sa ma duca cu el la dr,dar din fericire nu a fost cazul,nu are nici macar un cucui sau vreo vanataie.parca a cazut pe saltea,a avut Ingerasul cu el.
si faza care ma durea cel mai tare e ca atunci cand coboram scarile,parca vedeam filmul cum cade kev si parca ceva nu ma lasa sa inchid usa,si cand am auzit bum-bum pe scari...mi s-a taiat filmul,cum am mai spus parca-l vedeam mort Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 804862 Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 535197 .in casa al meu pui deja radea ,se juca,vreo jumatate de ora nu m-am atins de el,tremuram si mi-l aminteam cum cadea pe scari si toate astea numai din cauza mea Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 535197 .l-a analizat cumnata.mea si cum am mai spus n-avea absolut nimic.offf...multumesc Lui DUMNEZEU si MAIcutei DOMNULUI ca e bine si nu are nimic. Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 917656


o luna usoara la toata lumea Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 665942
Sus In jos
roxy14
Astept Bebe
Astept Bebe
roxy14


Mesaje : 92
Varsta : 38
stare de spirit : happy mum

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 9:58 am

Buna fetelor.
Mami_de_kevin, doamne, ce ti s-aputut intampla!!! Ma bucur ca micutul tau e bine acum!
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 10:01 am

of saracutul dar si barbatii astia nu sunt atenti deloc noi tre sa fim in 10 parti cu ochi si apoi ei zic pai nu am auzit
bine ca nu s-a lovit saracul
apropo ma epilez cu epilatorul pe piciaore dar parca m-as duce inainte de concediu la epilat cu ceara ca la amre sa nu stau tot cu lama sau epilat dupa mine si plus ca inghinal nu pot cu epilat
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 10:04 am

cred ca a fost cea mai grea cumpana a vietii mele.dar a trecut,merg azi la dr.si se uita si la el.
bia c face?tot la bunici?
tu ce faci??bebelina ??misca sau inca nu? Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 913730
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 10:13 am

offfffff, andreea ce patanie...n-ai de ce sa te invinovatesti, doar sotul te-a trimis dupa tigari, iar tu il stiai pe kev cu el, dar asa suntem noi mamele...bine ca n-a patit nimic si totul este ok...
eu te inteleg perfect, am avut si eu o patanie, acum 6 luni, tocmai ne intorsesem din concediu, toate bune si frumoase...m-am dus si eu ca omul la toaleta, lasasem fata cu tasu, iar el s-a apucat sa mai stranga din lucruri si a luat o bluza sa o puna in cuier, atat a fost ca am si auzit plansete, Alessia era cazuta si ii curgea sange, initial am zis ca de la dinti, dar sangele curgea continuu, asa ca am asezat-o pe pat si atunci am avut un soc, avea barbia taiata, ea a cazut, carnea fiind frageda s-a intins si a pocnit, am ajuns cu ea la urgente si a cusut-o...a stat tasu cu ea sa o tina, iar eu eram pe hol si o auzeam cu striga...cata, cata, adica gata, gata Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 535197 , i-a pus 3 copci, dar pentru mine a durat o vesnicie...
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 10:21 am

buna fetele,cine bea un capucino cu mn??de dimineata am fost la doctor si acum mi-a sp ca e baietel dar inca nu se stie nimic sigur....culmea daca nici la 7 luni nu se stie...si trebuie sa-mi fac un vaccin si nu-l gasesc nici unde in farmacii,voi unde va-ti facut vaccinu la 7 luni de sarcina???
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 10:23 am

ei nikole, vrea sa va faca o surpriza bebele...eu mi-am facut vaccinul la medicul de familie, dar il aveau ei, acum cu criza asta vad ca nu se gasesc nici cele pentru bebelusi Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 917348
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 10:30 am

culmea daca nu am dat telefoane si la Bucuresti si nimic....
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 10:37 am

nasoala treaba asta cu vaccinurile...ma intreb daca Doamne fereste se intampla ceva cine raspunde Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Icon_exclaim Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Icon_question
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 11:33 am

off sufletel!!!i-a ramas semn,alessiei?
burtica nr.1 cum e bebele??si eu cred ca e baiat,ti-am mai spus.sanatos sa fie Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 665942 rabdare ca vei gasi si vaccinul.

ginuta cred ca e in probe,probeaza rochite peste rochite Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 665942


chiar crezi ca exista cineva la care sa le pese de oamenii din romania??
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 EmptyJoi Iul 01, 2010 12:33 pm

nu-i pasa nimanui,am gasit vaccinu si cine credeti ca m-a ajutat sa-l gasesc???SOACRA Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 122471 la dct azi dim mi-a sp ca e baietel dar nu e sigur,asa ca nu-mi mai fac planuri ce e sa fie va fi bine venit Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Icon_exclaim
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 9 Empty

Sus In jos
 
Cafeaua de dimineata!! 8
Sus 
Pagina 9 din 36Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 36  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
» Cafeaua de dimineata!!! Capitolul 3
» CAFEAUA-REMEDII
» Buna dimineata ,te iubesc!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente