Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty48%RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty52%RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 RONDUL DE SEARA 3

In jos 
+12
dolcemaria
mamicisibebelasi
iulia_mama_evelynei
DD
Iuly35
nikole
olo_family
feliciaboar
danessa
mellyamelia
dia
Anna
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyJoi Iun 10, 2010 5:31 pm

Rezumarea primului mesaj :

Sara buna la un nou capitol de rond.Care da turul de onoare in seara asta si cu ce ma serveste si pe mine cineva?
Sus In jos

AutorMesaj
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptySam Iul 03, 2010 9:40 pm

fetelor uitativa la un mesaj de al lu System Security Manager si jos la semnatura scrie ceva,deci se refera la fiecre in parte si mie imi apre as
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyDum Iul 04, 2010 4:04 pm

Buna fetelor, la noi tuna si fulgera de numaaaa, off ce m-am saturat de vremea asta, nu putem iesi afara ca ploua... ploi
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyDum Iul 04, 2010 7:33 pm

fete cred ca stiu cine are treaba cu noi pe sait dar evident nu pot zice aici v-ati prins,repet cred astept sa vb pe mess dia hai acolo feliciaboar
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyDum Iul 04, 2010 7:48 pm

buna seara la mamici..ce faceti?eu am intrat putin sa ma relaxez caci sunt franta..voi ce ati mai faut,in afara de nervi....
TTTT .....nu mai dati atentie la copilasul S....,ca nu mai e...totul va reveni la normal,sper...de maine dimineata,sa fim toate la cafeaaaa


Ultima editare efectuata de catre Iuly35 in Dum Iul 04, 2010 8:39 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyDum Iul 04, 2010 8:15 pm

da imi zice-ti si mie va rog unde ii System Securyti Manager sa vad si eu nu gaesc ajutor iuli35 te rooog
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyDum Iul 04, 2010 8:23 pm

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 248404 am ametit cautand mesajele si topicul "nu imi convine vreau sa se stie"...iar o intrat boc si basescu si a pus monopol pe site.....a disparut tot,mai putin numele pustiului.S.....nu scriu numele intrg caci apare securistu si bla bla...ce se intampla totusi cu acest forum...ba apare una,ba dispare alta
ANAAAA,unde esti maik,ca se darama tot acilea......si inca ceva,e obositor pe bune copilasul asta unde scriu mesajul...nu mai vad nimic daca gresesc la cate un cuvant...sincer fa ceva si trimite-l la culcare..
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyDum Iul 04, 2010 8:42 pm

no nu mai inteleg nimic acum l-ai cautat la membri poate ii acolo daca ii sti numele si dam la profil sa aflam mai multe,sau am o idee mai buna da-mi mie numele intreg pe mess ca am eu ac de cojocul lui feliciaboar,am o vaga banuiala cine ii


Ultima editare efectuata de catre feliciaboar in Dum Iul 04, 2010 8:50 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyDum Iul 04, 2010 8:49 pm

inca e la membri,nu e sters...ma mir... RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 95730 ....e la pozitia 19 copilul....am sa vad maine dimineata daca s-a schimbat ceva iar daca nu....cred ca voi intra in greva,pe bune daca nu.....scriu aci sa citeasca toate mamicile...cine si-a propus sa strice acest forum,incet incet vad ca,reuseste...si nu se ia atitudine deloc...ce se urmareste de fapt????va doresc o seara cat mai linistita...
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyDum Iul 04, 2010 8:59 pm

pai acum m-am uitat la pozitia 19 ii System Security Manager nu ala era administrator sau ala ii care baga stambe pe aici dar daca nu face nimeni ordine si eu plec eu am scris System Security Manager de ce o aparut altceva

[b]CINE D..... modifica ce scriu eu clar ca ala ii cine baniuam sa te ia naiba ca am nervi acum
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyDum Iul 04, 2010 9:35 pm

Buna seara fetelor?mai sunteti?haideti la o bericica

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 2aj29ae
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMar Iul 06, 2010 8:06 pm

Buna seara fetelor, am fost cu Maria la doctor si ne-a zis sa ne pregatim pt al doilea dintisor TTTT , nu vrea sa pape si ii curge nasucul, ii tare maraita RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 804862
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMar Iul 06, 2010 8:42 pm

na ce fain de voi noi mai avem pana vrea dintisori astia sa sparga gingia si nis asa umflate si ii si rau ca ii sus noi suntem pe invers in loc sa ne iasa jos ne iasa sus prima data si suntem si maraiti si plangaciosi numa cu mami vrem cu altcineva nu
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMar Iul 06, 2010 9:42 pm

seara buna/ce fac fetele? Va da-ti pe dintisori frumos noua trebe sa ne iasa canini am trecut de primul dinte
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMier Iul 07, 2010 5:34 pm

buna fetelor....si pe evelyne o papa gingiile...tot ce prinde baga in gura si strange tareeeee TTTT
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMier Iul 07, 2010 5:48 pm

buna iulia cum e la voi cald aici ploua de numa sa i creasca dintisori fara probleme
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMier Iul 07, 2010 5:59 pm

buna anna la noi este super cald...saraca evelyne vrea sa-i fac aer cu evantaiul....azi am muncit 6 ore...s-e saturase ...incepuse sa tipe....pupici micc
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMier Iul 07, 2010 6:12 pm

Buna seara fetelor, la noi bate vantul ff tare, e rece, zici ca vine toamna RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 535197
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMier Iul 07, 2010 6:15 pm

Chiar daca e rece afara eu va ofer o limonada

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Nnpdoz

pentru toata lumea de la mine RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 479128
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMier Iul 07, 2010 6:19 pm

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
multumim...e tare buna

Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMier Iul 07, 2010 6:20 pm

Iulia ce face Evelyne?? pupic de la noi.
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMier Iul 07, 2010 6:33 pm

este bine ,un pic obosita ...acum face nani ...a fost cu mami la munca ....de la 7:30-pana la13:30---plus drumul o ora------saracuta ...e super obosita.voi sunteti bine?maria? ptut
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMier Iul 07, 2010 6:46 pm

Maria molfaie la o bucata de paine TTTT , nu mai are stare deloc, m-a vazut pe mine ca pap si vroia si ea sa pape
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMier Iul 07, 2010 7:02 pm

e pofticioasa??
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMier Iul 07, 2010 7:06 pm

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
lasa ca-i buna...cu aia ne-am facut mari---pup
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 EmptyMier Iul 07, 2010 7:08 pm

e cea mai buna,ce o mai mancam goala cand era asa calda,mai ales dac amai era si facuta de bunica la tara.....
Sus In jos
Continut sponsorizat





RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
RONDUL DE SEARA 3
Sus 
Pagina 7 din 18Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Rondul de seara!!!! Cap .2
» buna seara
» HAINTE IMPORT VANZARE IEFTINE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | Cultura si Societate | Adolescenta, Copilarie, Familie | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente