Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty48%RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty52%RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 RONDUL DE SEARA 3

In jos 
+12
dolcemaria
mamicisibebelasi
iulia_mama_evelynei
DD
Iuly35
nikole
olo_family
feliciaboar
danessa
mellyamelia
dia
Anna
16 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyJoi Iun 10, 2010 5:31 pm

Rezumarea primului mesaj :

Sara buna la un nou capitol de rond.Care da turul de onoare in seara asta si cu ce ma serveste si pe mine cineva?
Sus In jos

AutorMesaj
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 7:35 pm

Fetelor m-am razgandit,TTTT la noi este fff frig,brrrrrrrr , asa ca va ofer un ceai cald

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 2d8qpnb

pentru toata lumea cu drag

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 479128
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 8:34 pm

Buna seara,
servesc si eu o ceasca de ceai, a picat tocmai bine la cat de rece s-a lasat afara...acum a dat si o rafala de ploaie.
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 8:35 pm

buna seara
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 8:37 pm

buna seara dia ce faci
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 8:39 pm

uite putin pe net e bia la mine pana maine,manie o duc la mama ca eu sunt de dupa masa iar sambata pleac la sat si nu o vad 2 sapt
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 8:41 pm

Hei Dia, ce faci?
Buna seara si tie Felicia!
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 8:48 pm

saluty uite pe net si cu bia pe langa mine
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 8:50 pm

aha si va iubiti asa ca fetele ce frumos
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 8:50 pm

Bravos, cand ai adus-o pe Bia , parca era la socrela... Question
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 8:57 pm

eu sunt asa trista ca o tipa pe care o cunosteam o avut accident si o murit era gravida in 5 luni si mai avea un bebe de 1 an jumate si fratele lu prietenu cel mai bun al sotului ii in spital in coma si as suna sa intreb ce face dar ni asa de greu nu stiu cum sa reactionez
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 9:00 pm

of doamne ce urat ,groaznic
dana bia era la mama sambata pleaca la soacra,am luat-o acu seara pana m,aine
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 9:04 pm

of ce soarta, oare sotul stie ca sotia a decedat...
am inteles Dia, cu ocazia asta profiti si petreci putin timp si cu Bia.
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 9:13 pm

Fetelor va place ceiutul de la mine??e bun?ce faceti voi?eu mi-am pus printesa la somnik si am intrat putin pe forum, sa vad ce mai faceti.
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 9:17 pm

da stie ca accidentu o avut loc luni dupa masa si ieri or venit legisti de o facut autopsia da groaznic mai ales ca mama ei ii distrusa era si tanara avea 27 de ani si culmea ea era de vina o intrat in depasirea unui tir ala avea si el viteza si nu o mai apucat sa faca nimic si din fata venea un microbuz si frontal a intrat in el de unu o zburat si so rasturnat in stanga si ea in dreapta so lovit la cap de in spate are o gaura mai mare ca o moneda de 50 de bani de io iesit creier afara si totusi o mai trait 3 ore
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 9:24 pm

of doamne ma oraore de accidentele de masina,iti vine sa mori cati tineri isi distrug viata din cauza l;or
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 9:26 pm

Doamne fereste, sa ne fereasca Dumnezeu de asa ceva, pana si pe dusmanii nostri.
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 9:45 pm

da asai groaznic mai ales cand ramane in urma un copil orfan,da eu stiu caum ii sa fi tanar si sa ai masina tare sa te crezi (bengos)in 2001 am avut un accident cu niste prieteni si prietenul de atunci o murit eu am avut noroc ca nu aveam centura si am zburat prin parbriz altfel nu aveam vreo sansa si cei din spate au scapat cu niste zgarieturi si cate o mana si un picior rupt eu picior rupt pus tija in el am stat in spital 3 luni+inca 3 dupa ce o trebuit sa imi scoata tija si recuperare o zi in coma gradu 1 am facut si eu destule rele
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 9:47 pm

buna seara fetele...asa ee..mor foarte multii tineri in accidente de masina..de multe ori din vina lor..si altele din vina altoraa....o feliciaboar acu vazui ce ai scr..doamne dar cum sa intamplat?
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 9:53 pm

Imi pare rau sa aud asta Felicia, ma bucur ca esti bine
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 10:03 pm

da si eu acum ma bucur ca am scapat cum se intampla de obicei prietenul de atunci avea carnet si venea de la discoteca din ALBA si dupa noi mai era o masina si sor luat la intrecere era drum drept si care ajunge primu la intrarea in sat adica acolo unde stau eu acum eu eram la bunici de aici era tati si accidentu so intamplat la cateva sute de metri de casa lu bunica si ne avand experienta la volan viteza mare a pierdut controlul masini si direct intr-un cap de pod ne-am dus si ne-am rasturnat masina era un w pasat de prin 99 am avut 170 in bor or zis politisti ca acolo so oprit acu eu nu mi-am adus aminte ce so intamplat vreo 3 luni dupa atat stiam si vedeam cum ne balansam si o bubuitura dupa am inceput sa imi aduc aminte cand ne-am lovit de capul podului io am sarit prin parbriz si am aterizat intr-un lan de porumb pe miene ultima moe gasit auzeam o voce care zice mai era cineva o fata cautati-o si sriga cineva nu nu se poate alin nu ii mort
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 10:13 pm

o felicia imi pare rau dar numai cand aud de morti mie firca aseara deabea am dormit xxxx
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 10:19 pm

hai mai fetelor, discutii de astea aveti la ora asta...mie mi-e groaza cand plec la drum, intodeauna stau in spatele sotului, eventual ii mai plasez o palma peste ceafa (eu n-am carnet)...poate soferul e destul de prudent, dar poate intra oricand altul in tine.
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 10:21 pm

da si eu acum atunci eram tineri teribilisti si asa cu am fost cu picioru in gips in pat dinala de spital si nu or razbit cu mine si o trebuit sa ma duca la inmormantare daca nu ma duceau toata viata regeretam asa macar l-am vazut ptr ultima oara o fost greu mai ales ca dupa ce am inceput sa ies toata lumea se uita la mine ca si cum eu sau prieteni ceilalti eram vinovati si ne priveau asa ciudat dar cu ajutorul unui psiholog am trecut peste altfel nu cred ca treceam eu am avut noroc ca mor dus parinti si nu le-o pasat de ce zice lumea ma rog oameni cred ca daca mergi la psiholog esti nebun am avut 5 prieteni care au murit asa in accidente stupide deaia eu nici nu am carnet nu vreau sa conduc o masina am condus dar asa nu ma mai pasioneaza
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 10:22 pm

si tu esti fricoasa danessa hai sa mergem amandoua la o plimbare de noapte cred ca am fugi amandoua la fugaa TTTT
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 EmptyMier Iul 07, 2010 10:24 pm

tavalesc , poate sa fie si ziua, tot mi-e frica.
Sus In jos
Continut sponsorizat





RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: RONDUL DE SEARA 3   RONDUL DE SEARA 3 - Pagina 8 Empty

Sus In jos
 
RONDUL DE SEARA 3
Sus 
Pagina 8 din 18Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Rondul de seara!!!! Cap .2
» buna seara
» HAINTE IMPORT VANZARE IEFTINE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente