Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria Empty48%Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria Empty52%Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Bebeluşul Danei Razboiu a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria Empty
MesajSubiect: Bebeluşul Danei Razboiu a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria   Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptyDum Mar 21, 2010 2:33 pm

Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria 5
Dana Războiu este, din nou, o mămică fericită. Timp de opt zile vedeta a stat alături de fiul ei Marc, de 6 luni, într-o clinică din Lintz unde micuţul a suferit o operaţie pe inimă. Zilele trecute cei doi s-au întors acasă.

Vedeta ştirilor Kanal D a trăit momente dramatice, în urmă cu doar 10 zile, când s-a văzut nevoită să-şi opereze băiatul, în vârstă de doar şase luni, pe cord.

Medicii au descoperit, de abia acum o lună, că Marc se născuse cu o malformaţie gravă la inimă, şi numai o intervenţie chirurgicală îi putea salva viaţa. Dana a stat împreună cu băiatul ei opt zile în clinica de la Lintz(Austria), unde micuţul a fost operat cu succes, ei revenind în ţară zilele trecute.

"Ne-am întors miercuri acasă. Din fericire, copilul meu se reface văzând cu ochii. Medicii i-au scos firele şi acum Marc se simte din ce în ce mai bine. A început să mănânce şi chiar să umble prin casă de-a buşilea. Lui îi place să meargă mai mult cu spatele", ne-a declarat glumind tânăra mămică, bucuroasă că a scăpat de acest calvar.

Dana şi-a luat concediu şi va sta cu băiatul ei trei săptămâni acasă.

"Nu i-am luat bonă. Stau eu cu el să-l supraveghez cum trebuie.Medicii de la Lintz mi-au spus că e bine să iau copilul acasă, pentru că se va reface mai repede decât la clinică", ne-a mărturisit ştirista, care va merge din două în două săptămâni la spital, în ţară, să-i facă micuţului ecografii.
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria Empty
MesajSubiect: Re: Bebeluşul Danei Razboiu a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria   Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptyDum Mar 21, 2010 3:24 pm

saracu de el bn ca e bn acum
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria Empty
MesajSubiect: Re: Bebeluşul Danei Razboiu a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria   Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptyLun Mar 22, 2010 7:55 am

Cand te gandesti ca nu conteaza cine esti atunci cand vine necazul peste tine.Slava Domnului ca noi avem copii sanatosi
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria Empty
MesajSubiect: Re: Bebeluşul Danei Razboiu a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria   Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptyLun Mar 22, 2010 7:12 pm

saracu la nimeni nu i doresc asa ceva
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria Empty
MesajSubiect: Re: Bebeluşul Danei Razboiu a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria   Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptyMar Mar 23, 2010 10:19 pm

da asa este ginuta nu conteaza citi bani ai cind e sa se intimple sa intimpla
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria Empty
MesajSubiect: Re: Bebeluşul Danei Razboiu a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria   Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptyMier Mar 24, 2010 8:37 am

Stii ca necazurile nu te cauta la buzunar
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria Empty
MesajSubiect: Re: Bebeluşul Danei Razboiu a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria   Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria EmptyMier Mar 24, 2010 10:02 pm

dar citeodata sa sti ca se rezolva multe si cu bani
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria Empty
MesajSubiect: Re: Bebeluşul Danei Razboiu a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria   Bebeluşul Danei Razboiu  a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria Empty

Sus In jos
 
Bebeluşul Danei Razboiu a suferit luni o intervenţie chirurgicală pe inimă, în Austria
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» intepaturi in inima
» bebelusul meu!
» bebelusul vesel
» Cum sa te joci cu bebelusul
» Sfaturi pt ca bebelusul sa adoarma

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ANIVERSĂRI :: MONDEN - DESPRE VEDETE-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente