Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii" EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii" EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii" EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii" EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii" EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii" EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii" EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii" EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii" EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii" Empty48%Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii" Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii" Empty52%Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii" Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii"

In jos 
AutorMesaj
stem health unirea
Sponsor STAFF
Sponsor STAFF
stem health unirea


Mesaje : 30
Varsta : 40

Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii" Empty
MesajSubiect: Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii"   Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii" EmptyVin Apr 29, 2011 10:02 am

Dragi mamici,

Am revenit cu un concurs nou, amuzant si util. Tot ce trebuie sa faceti este sa intrati pe blogul nostru la pagina de concurs (adica aici: http://www.reginamaria.ro/celulestem/blog/concurs-2/ ) si sa scrieti in cateva cuvinte care au fost cele mai ciudate pofte pe care le-ati avut in timpul sarcinii. Noi va vom premia cu un marsupiu in care sa va tineti bebelusul la plimbare,

Multa bafta va dorim! cheers

Cum vi se pare ideea?
Sus In jos
 
Concurs "Cele mai ciudate pofte din timpul sarcinii"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cele mai frecvente cauze de alergii alimentare la copilul mic
» Previne deshidratarea pe timpul caldurii
» Balansarea capului (datul din cap) in timpul somnului
» TIMPUL ESTE CRIMINAL-poveste cu morala
» Lapte praf Humana la cele mai mici preturi! Livrare gratuita

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CONCURSURII :: Concursurii cu premii-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente