Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty48%Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty52%Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Scrisoare pentru fiecare mamica...!

In jos 
+2
mamicisibebelasi
Anna
6 participanți
AutorMesaj
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyLun Feb 08, 2010 2:13 pm

Draga mamica bine ai venit pe acest forum! Suntem abia la inceput! De aceea avem mare nevoie de tine! Daca iti doresti sa facem ceva frumos,o punte de intalnire pentru mamici cu aceleasi principii de vietuire in Hristos, participa si tu cu ceea ce Domnul te-a invatat pe tine sau cu ceea ce ti-ar place sa inveti!

Aici poti gasi subiecte foarte variate, care iti pot fi de folos, sau prin care poti sa ajuti pe alte mamici cu experinta pe care o ai!

Pentru ca suntem la inceput, forumul este mai pustiu, de aceea te rugam sa te implici in masura timpului pe care il ai, sa imbogatesti zambetul de copil !

Te asteptam si sa nu uiti ca orice intrebare, sfat sau invatatura este de mare folos!

Personal, multumesc administratorului pentru efortul si intentiile frumoase pe care le-a avut pentru a ne darui fiecarei mamici in parte, posibilitatea de a ne exprima ideile, telurile si de a invata si a ne incuraja una pe alta, astfel incat sa fim gasite vrednice cand Domnul va reveni pe norii cerului!
Domnul sa te binecuvinteze!


Vreau sa spun bun venit la cateva mamci care au vizitat forumul in ultima vreme si pe care inca ... nu le cunoastem!


Ultima editare efectuata de catre admin in Sam Apr 10, 2010 9:13 am, editata de 1 ori
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptySam Feb 13, 2010 8:54 pm

vai ana ce frumos...... 😢
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyDum Feb 14, 2010 12:41 am

:inima:
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 2:59 pm

Scrisoare pentru fiecare mamica...! 10550 Scrisoare pentru fiecare mamica...! 10550 foarte frum
Sus In jos
roxy14
Astept Bebe
Astept Bebe
roxy14


Mesaje : 92
Varsta : 38
stare de spirit : happy mum

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:04 pm

extraordinar de frumos.... Scrisoare pentru fiecare mamica...! 841731 mi-au dat lacrimile...foarte frumos,imi place!!!! Scrisoare pentru fiecare mamica...! 841731
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:09 pm

Scrisoare pentru fiecare mamica...! 934497
Sus In jos
roxy14
Astept Bebe
Astept Bebe
roxy14


Mesaje : 92
Varsta : 38
stare de spirit : happy mum

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:10 pm

Scrisoare pentru fiecare mamica...! 10550
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:18 pm

Scrisoare pentru fiecare mamica...! 844314
Sus In jos
roxy14
Astept Bebe
Astept Bebe
roxy14


Mesaje : 92
Varsta : 38
stare de spirit : happy mum

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:21 pm

esti o dulcee!!! Scrisoare pentru fiecare mamica...! 435847
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:25 pm

si u la fel,numa noi suntem p forum???
Sus In jos
roxy14
Astept Bebe
Astept Bebe
roxy14


Mesaje : 92
Varsta : 38
stare de spirit : happy mum

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:28 pm

ms.! cred ca da...!! Scrisoare pentru fiecare mamica...! 10550
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:30 pm

sunt si eu, dar s-a trezit Alessia si nu prea pot posta Scrisoare pentru fiecare mamica...! 917804
Sus In jos
roxy14
Astept Bebe
Astept Bebe
roxy14


Mesaje : 92
Varsta : 38
stare de spirit : happy mum

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:33 pm

ma bucur ca esti si tu; sa-ti traoasca fetitza are nume foarte frumos! Scrisoare pentru fiecare mamica...! 10550
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:38 pm

multumesc...am intels ca si tu tot fetita vei avea, te-ai gandit la un nume?
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:38 pm

las-o cu tati Scrisoare pentru fiecare mamica...! 298658
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:45 pm

tati inca e la munca...
Sus In jos
roxy14
Astept Bebe
Astept Bebe
roxy14


Mesaje : 92
Varsta : 38
stare de spirit : happy mum

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:47 pm

daaa, dar nu stiu ce nume...m-am gandit la Evelin...acum nu stiu, sa vad ce zice si sotul!
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:58 pm

mie a inceput sa-mi placa si Delia,ce ziceti?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:59 pm

frumoase nume, pser sa va hotarati din timp Scrisoare pentru fiecare mamica...! 298658
Sus In jos
roxy14
Astept Bebe
Astept Bebe
roxy14


Mesaje : 92
Varsta : 38
stare de spirit : happy mum

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 3:59 pm

multumim! intr-adevar, e ftt. frumos Delia...!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 4:00 pm

Daca e baietel,Nikole,sa eviti cu orice pret Denis-e predestinat!Eu vroiam la fetita sa-i pun Ariana,Raisa,Antonia,Teea;
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMier Iun 30, 2010 4:12 pm

acum sa vedem....ca pana atunci ma mai razg
Sus In jos
buburuz
mamica noua
mamica noua
buburuz


Mesaje : 11
Varsta : 42

Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! EmptyMar Noi 16, 2010 4:14 pm

foarte frumoasa scrisoarea numai cine nu e mama nu stie ce inseamna un copil
Sus In jos
Continut sponsorizat





Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty
MesajSubiect: Re: Scrisoare pentru fiecare mamica...!   Scrisoare pentru fiecare mamica...! Empty

Sus In jos
 
Scrisoare pentru fiecare mamica...!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» SCRISOARE PENTRU PRIETENI
» la multi ani mamica dulce
» Kids Fashion! Colectie de haine ptr fetite! In fiecare zi noi produse!
» Monica A. a devenit mamica! video
» Hainute pentru copii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BUN VENIT! :: Bun venit mămici!-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente