Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 Empty48%Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 Empty52%Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Nu imi convine si vreau sa spun!

In jos 
+6
iulia_mama_evelynei
mamicisibebelasi
coco83
Iuly35
danessa
Anna
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 EmptyLun Iul 05, 2010 1:44 pm

Rezumarea primului mesaj :

aici spunem ce nu ne convinee
Sus In jos

AutorMesaj
shtefanyaa
mamica super
mamica super
shtefanyaa


Mesaje : 332
Varsta : 39
stare de spirit : mereu in alerta

Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 EmptyMier Feb 09, 2011 10:36 am

Anna, te rog mult, daca se poate, fa ceva in privinta utilizatorilor iute si merlin.....dupa cum se vede, informatiile din profilul lor sunt in bataie de joc....daca au sau are nevoie de voturi trebuie doar sa spuna si il/o ajutam, nu e nevoie sa ne umple chiar toate subiectele cu pagini "capcana"doar ca sa stranga voturi...
Sper sa nu deranjeze pe nimeni acest mesaj.
Multumesc.
FFFF
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 EmptyMier Feb 09, 2011 8:26 pm

Multumesc Stefanya cu siguranta voi lua o atitudine Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 25782
Sus In jos
apiscoi
mamica noua
mamica noua
apiscoi


Mesaje : 16
Varsta : 35
stare de spirit : optimista

Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 EmptyJoi Iul 28, 2011 10:05 am

Mai , mie imi place ft ft mult ....de curand am intrat si eu pe forum , ink nu am depistat probleme...ce mi-ar placea mai mult ar fi sa fie mai multe icon-uri de-alea...zambareti , ca sa fie mai expresive mesajele...deci...pe asta o poti rezolva cumva , anna??? :D
eventual daca le-ai putea prelua pe cele de la messenger...sugestie...
ms.
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 EmptyLun Sept 12, 2011 7:45 am

sigur Dora o sa ma ocup si de asta Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 25782
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Nu imi convine si vreau sa spun!
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» Ce spun culorile despre tine?
» magdaa ajutor vreau reteta de tiramisu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BUN VENIT! :: Parerea ta despre forum-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente