Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Nu imi convine si vreau sa spun! EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Nu imi convine si vreau sa spun! Empty48%Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Nu imi convine si vreau sa spun! Empty52%Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Nu imi convine si vreau sa spun!

In jos 
+6
iulia_mama_evelynei
mamicisibebelasi
coco83
Iuly35
danessa
Anna
10 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyLun Iul 05, 2010 1:44 pm

aici spunem ce nu ne convinee
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyLun Iul 05, 2010 1:51 pm

ok...deci sa incepem, nu-mi mai apare mesageria, unde trebuie sa caut???
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyLun Iul 05, 2010 1:55 pm

mesageria este cand utilizatori posteaza apare mp scrie trimite un mesaj pt ca daca puneam sus era larg forumu nu incapea se largea si asa e mai simplu
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyLun Iul 05, 2010 1:58 pm

am inteles, dar cum imi pot vedea totusi mesajele???, ma refer la cele pe care le aveam in Inbox?
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyLun Iul 05, 2010 2:03 pm

da imedeat rezolv am sa pun un pliculet sus si acolo iti arata
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyLun Iul 05, 2010 2:06 pm

ok, astept...
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyLun Iul 05, 2010 4:05 pm

e bine danessa poti vedea mesajele?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyLun Iul 05, 2010 4:13 pm

da, le pot vedea.
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyLun Iul 05, 2010 4:17 pm

ma bucurrr cand mai e ceva scrieti si daca nu observ faceti un topic aici la parere despre forum ok?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyLun Iul 05, 2010 4:22 pm

Bun gasit! am adaugat widget-ul cu personalizare profil, si astept pareri.
Multumesc!
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyLun Iul 05, 2010 4:54 pm

danessa se vede acum la profilul tau si sa scos butonul cu plic ce ziceti e mai bine asa multumim claudita
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyLun Iul 05, 2010 4:58 pm

pai profilul il putem accesa din doua parti, cred ca ar trebui scos de undeva...vad ca s-a scos si bebelusul, asta e un lucru bun.
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyLun Iul 05, 2010 5:02 pm

da se va scoate de sus profilul
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyVin Iul 09, 2010 12:50 pm

topic dedicat mie..na na na.... Nu imi convine si vreau sa spun! 749457 ...dar inca nu ma plang...sic Nu imi convine si vreau sa spun! 917804
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyVin Iul 09, 2010 1:09 pm

asa e gagicaaa TTTT
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptySam Iul 10, 2010 3:55 pm

mie numi convine ca atunci cand scriu pt a posta, deabia merge parca as tasta la masina de scris a bunicii, deabia se "tiparesc"literelel, nam la dispozitie ore intregi ca sa astept sa se scrie, prefer sa nu mai postez, pt ca pierd prea mult timp cu tiparitu unui mesaj pana se incarca scrisu, inainte nu aveam astfel de probleme
... simi merge si greu cursoru pe forum, ca sa dau sus jos, se incarca prea greu, eu cred ca e din cauza fundalului cu fetitele blonde, si imagina d inceput ar trebui putin micsorata... in rest e totu ok.deocamdata... hhhh Nu imi convine si vreau sa spun! 913730
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptySam Iul 10, 2010 5:48 pm

Nu imi convine si vreau sa spun! 804862 ce aiurea coco....o fi avut netu "scame"..... hhhh ..."tipa" si tu la anna,poate rezolva prob....succes
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptySam Iul 10, 2010 10:16 pm

o sa vada ana ce poate sa faca...e descurcareataa
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptySam Iul 10, 2010 10:55 pm

scrisu la-m marit mai mare?si voi mai sterge din topicuri
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptySam Iul 10, 2010 11:16 pm

nu e vorba de marimea scrisului ci de faptul ca at cand scriu ceva deabia apar literele pe ecran una dupa lata asa cu incetinitoru, eu de fel scriumai repejor nu ca melcu, de ce sai faci daca sunt mai iute din fire, inainte aparea scrisu in timp ce tastam, acu apare la cateva secunde bune dupa ce eu termin demult de tastat, prea e in reluare.....
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyDum Iul 11, 2010 8:14 am

asta poate e de la calc tau mie si pe telefon mere usor fetelor voua va mere greu?
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyDum Iul 11, 2010 11:10 am

nu cred ca e de la calculatoru meu, ca doar mai intru si pe alte forumuri mult mai mari si mai incarcate, gen, mami sau desprecopii, si nu intampin aceste probleme in ceea ce priveste scrisu si navigatu, o sa incerc sa ma resemnez cu stilu mai greoi al ac forum, pt cami plac persoanele de pe el si subiectele...
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyLun Iul 12, 2010 6:33 am

la mine scrisul apare "repedea"deci nu am problemee....incarcarea paginii e putin mai lenta dar de,la cata "greutate" are acest forum ca si kg...la mine TTTT ....e de la sine inteles...glumesc....inca nu ma plang... Nu imi convine si vreau sa spun! 749457 ...ii fac in ciuda annei... Nu imi convine si vreau sa spun! 917804
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyMar Iul 13, 2010 10:13 pm

REAOOOOO TTTT
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! EmptyMier Iul 14, 2010 10:44 am

as avea si eu o intrebare :de ce am::::,,Evaluari negative primite : 1,,multumesc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nu imi convine si vreau sa spun! Empty
MesajSubiect: Re: Nu imi convine si vreau sa spun!   Nu imi convine si vreau sa spun! Empty

Sus In jos
 
Nu imi convine si vreau sa spun!
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ce spun culorile despre tine?
» magdaa ajutor vreau reteta de tiramisu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: BUN VENIT! :: Parerea ta despre forum-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente