Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Empty48%1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Empty
 48% [ 14 ]
Maria
1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Empty52%1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Empty
MesajSubiect: 1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!!   1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyLun Mai 31, 2010 11:30 pm

yjgj Sa ne traiti multi ani,sa fiti sanatosi si fericiti,bunul Dumnezeu va sa ocroteasca...sa ne bucuram de copii nostri si sa inchinam kuhy in cinstea lor...
pupic pentru toti copii si pentru toate mamicileee....sa inceapa,petrecereaaaa 1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! 749457
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Empty
MesajSubiect: Re: 1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!!   1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyMar Iun 01, 2010 12:07 am

si eu le spun la totii copilasii LA MULTI ANI de 1 iunie si sa fie sanatosi si cumintii 1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! 343789 pupic
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Empty
MesajSubiect: Re: 1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!!   1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyMar Iun 01, 2010 6:31 am

asaaa,sa inceapa petrecerea pt copilasii nostriii yjgj
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Empty
MesajSubiect: Re: 1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!!   1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyMar Iun 01, 2010 6:54 am

LA MULTI ANIIIII
am gasit ceva dragut... TTTT


1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! 1iunie6qe

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Empty
MesajSubiect: Re: 1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!!   1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyMar Iun 01, 2010 7:09 am

1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! 841731 tare de tot...
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Empty
MesajSubiect: Re: 1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!!   1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyMar Iun 01, 2010 7:12 am

da e tare!!:))
am ales aceasta poza,deoarece in zilele noastre ...doar copii mai lipsesc sa spuna ca sunt ocupati intratat incat s auite de anumite zile... xxxx
Sus In jos
mariaa
mamica super
mamica super
mariaa


Mesaje : 458
Varsta : 38
stare de spirit : excelenta

1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Empty
MesajSubiect: Re: 1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!!   1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyMar Iun 01, 2010 8:37 am

LA MULTI ANI TUTURORO COPILOS SA CREASCA MARI FRUMOSI SI SANATOSI
1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Vncklx
1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Et8una
1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! 2eyumba
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Empty
MesajSubiect: Re: 1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!!   1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyMar Iun 01, 2010 2:01 pm

La multi ani puiutilor!!!!


ce-au primit cadou??
al meu nimic inca...
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Empty
MesajSubiect: Re: 1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!!   1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! EmptyMar Iun 01, 2010 3:19 pm

...si " noi" il asteptam pe taty,de la serv,cu multeee cadouri..sper sa aduca 1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! 248404
Sus In jos
Continut sponsorizat





1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Empty
MesajSubiect: Re: 1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!!   1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!! Empty

Sus In jos
 
1 Iunie,La Multi Ani dragi copii!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Surpriza de 1 iunie! LA MULTI ANI COPIILOR FORUMULUI "MAMICISIBEBELASI"
» SINUZITA LA COPII
» BANCURI CU COPII
» Etmoidita la copii
» PLATFUSUL LA COPII

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ANIVERSĂRI :: Evenimente - Onomastice-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente