Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty48%Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty52%Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?

In jos 
+7
iulia_mama_evelynei
danessa
rebek2508
nikole
mariaa
Anna
mamicisibebelasi
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptySam Feb 06, 2010 11:57 pm

Rezumarea primului mesaj :

la mine e de 70 la suta :sex:
Sus In jos

AutorMesaj
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptySam Iun 05, 2010 1:51 pm

de parerea asta sunt si eu,dct sa ma prefac mai bn nu o fac
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptySam Iun 05, 2010 2:02 pm

pai ori o facem sa ne simtim amandoi bine,ori nu facem deloc TTTT
Sus In jos
rebek2508
mamica super
mamica super
rebek2508


Mesaje : 169
Varsta : 34
stare de spirit : foarte bunaaa

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptySam Iun 05, 2010 2:11 pm

am inceput sa rad knd am citit ce ati scris...ma gandeam eu k nu snt numai eu asa d rara Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 634724 insa mai vroiam sa aud pareri,sa vad k mai trece cineva prin asta k sa fiu sigura:)) Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 122471 ..in final nu snt asa de ciudata in privinta asta
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptySam Iun 05, 2010 2:14 pm

tavalesc si eu ma bucur ca nu sunt singura tavalesc
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptySam Iun 05, 2010 2:16 pm

mai fetelor, sunteti tinere, profitati cat mai mult de asta...cand nu o sa mai puteti veti duce dorul Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 917804
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptySam Iun 05, 2010 2:17 pm

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 298658
Sus In jos
rebek2508
mamica super
mamica super
rebek2508


Mesaje : 169
Varsta : 34
stare de spirit : foarte bunaaa

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptySam Iun 05, 2010 2:30 pm

Mai rad cateodata in sinea mea knd imi zice ady k il fac sa se duca la C..ve numai k lui ii e sila d ele numai knd le vede pe aici in spania la centura...si eu ii zik,duºte ma si lasaºma..dak vrei iti dau si bani Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 634724 si el imi raspunde..aha sºo crezi u...mai bine rabd Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 749457
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptySam Iun 05, 2010 2:37 pm

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 634724 al meu zike;n-am c sa fac cu banii dct sa-i dau p medikamente si sa umblu p la spitale cu tot felu de boli
Sus In jos
rebek2508
mamica super
mamica super
rebek2508


Mesaje : 169
Varsta : 34
stare de spirit : foarte bunaaa

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptySam Iun 05, 2010 2:46 pm

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 298658 ..si au dreptate...
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptySam Iun 05, 2010 2:58 pm

da asa e,dar sunt si alea bune la cv,nuh???parerea me e ca sunt bune la satisfacut fanteziile nebunilor care au treaba cu saracele batranele
Sus In jos
rebek2508
mamica super
mamica super
rebek2508


Mesaje : 169
Varsta : 34
stare de spirit : foarte bunaaa

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptySam Iun 05, 2010 3:43 pm

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 634724
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptySam Iun 05, 2010 4:40 pm

poi nuh?
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyJoi Aug 05, 2010 12:17 am

90%pt mine si 1oo%pt el(cred) hhhh
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyJoi Aug 05, 2010 1:48 pm

la el trebuie sa fie mai mult TTTT
Sus In jos
delia_rus84
mamica super
mamica super
delia_rus84


Mesaje : 80
Varsta : 39
stare de spirit : fericita si implinita

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyMier Aug 11, 2010 10:00 am

noi suntem poate un cuplu norocos. pentru noi conteaza la fel de mult sexul, adica intr-o proportie de 85-90%. dupa o partida buna, ne simtim amandoi mai bine si gandim altfel orice problema
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyMier Aug 11, 2010 10:01 am

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 841731 raspuns adevarat delia
Sus In jos
delia_rus84
mamica super
mamica super
delia_rus84


Mesaje : 80
Varsta : 39
stare de spirit : fericita si implinita

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyMier Aug 11, 2010 10:03 am

mersi mersi pupic
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyMier Aug 11, 2010 10:51 am

superrrr
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyMier Aug 11, 2010 11:17 am

cred ca in treisfert din relatii sexul conteaza cel mai mult,e unul din mom in care ii arati pers iubite cat de mult il iubesti........
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyDum Sept 12, 2010 2:46 pm

asa e nikol oiiu TTTT
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyLun Sept 13, 2010 7:56 am

eu sunt de parere ca poti iubi o persoana cu sau fara sex...ai diferite moduri de-i a arata cat de mult il iubesti....... sunt persoane care au suferit ,,un accident ,,la jucarie si se iubesc...poate mai mult decat la inceput---

este parerea mea...
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyLun Sept 13, 2010 11:30 am

am citit un articol in care sp ca sexul e f important in viata unui om nu doar intr-o relatie cat si in viata de zi cu zi....nu mai e asa nervos.......nu il mai doare capu TTTT
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyLun Sept 13, 2010 4:26 pm

asta da...dar nu ca ii arati prin sex persoanei de langa tine cat de mult il iubesti.... Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 174311
Sus In jos
shtefanyaa
mamica super
mamica super
shtefanyaa


Mesaje : 332
Varsta : 39
stare de spirit : mereu in alerta

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyLun Sept 13, 2010 4:43 pm

Sunt de acord cu Iulia .. pentru mine e mai importanta comunicarea si buna intelegere...nici sexul nu e de dat la o parte, dar nu depaseste 50% Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 553880
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 2 EmptyMar Sept 14, 2010 12:33 pm

fiecare au rolul lor.....nuh?
Sus In jos
 
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: Despre căsnicia noastră-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente