Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 Empty48%Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 Empty52%Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?

In jos 
+7
iulia_mama_evelynei
danessa
rebek2508
nikole
mariaa
Anna
mamicisibebelasi
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptySam Feb 06, 2010 11:57 pm

Rezumarea primului mesaj :

la mine e de 70 la suta :sex:
Sus In jos

AutorMesaj
shtefanyaa
mamica super
mamica super
shtefanyaa


Mesaje : 332
Varsta : 39
stare de spirit : mereu in alerta

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptyMar Sept 14, 2010 1:40 pm

asa e nikole...
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptyMar Sept 14, 2010 3:09 pm

am vazut topicul asta de la inceput aproape si am citit mereu ce au raspuns mamicile, eu nu, pt ca nu pot spune in procente cat conteaza lucrul asta, in momentul in care iubesti pe cineva cred ca iti doresti sa fi cu el cat mai mult si cat mai aproape, dar daca intr-o relatie nu ar exista intelegere, comunicare, respect, incredere si corectitudine, cred ca nici sexul nu ar mai conta.......
Sus In jos
shtefanyaa
mamica super
mamica super
shtefanyaa


Mesaje : 332
Varsta : 39
stare de spirit : mereu in alerta

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptyMar Sept 14, 2010 6:46 pm

Adevar grait -ai Anca Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 571776
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptyMier Sept 15, 2010 7:34 am

Fiecare om priveste sexul in mod diferit,asadar pt unii sexul este o activitate obisnuita in schimb pt altii este o adevarata implicare emotionala si spirituala,intr-o relatie sexul are importanta destul de mare dar iubirea este mult mai importanta si multe altele,nu doar sexul.asa ca sunt si eu deacord cu ce spune anca!!!!!
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptyMier Sept 15, 2010 1:40 pm

multumesc fetelor Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 665942
Sus In jos
yry
mamica super
mamica super
yry


Mesaje : 37
Varsta : 39

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptyVin Sept 24, 2010 9:07 pm

vai fetele cat adevar spunetyi dar ptr mine tot 70% ramane TTTT TTTT TTTT
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?   Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie? - Pagina 3 EmptySam Sept 25, 2010 7:50 pm

fiecare lucru la timpul lui nu???asa si cu sexul......parerea mea hhhh
Sus In jos
 
Cat la suta e sexul ptr voi intr-o relatie?
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: Despre căsnicia noastră-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente