Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
ce  mai  visam  noi mamicile? EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
ce  mai  visam  noi mamicile? EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
ce  mai  visam  noi mamicile? EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
ce  mai  visam  noi mamicile? EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
ce  mai  visam  noi mamicile? EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
ce  mai  visam  noi mamicile? EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
ce  mai  visam  noi mamicile? EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
ce  mai  visam  noi mamicile? EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
ce  mai  visam  noi mamicile? EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
ce  mai  visam  noi mamicile? Empty48%ce  mai  visam  noi mamicile? Empty
 48% [ 14 ]
Maria
ce  mai  visam  noi mamicile? Empty52%ce  mai  visam  noi mamicile? Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 ce mai visam noi mamicile?

In jos 
AutorMesaj
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

ce  mai  visam  noi mamicile? Empty
MesajSubiect: ce mai visam noi mamicile?   ce  mai  visam  noi mamicile? EmptySam Aug 21, 2010 4:52 am

fetelor am deschis un subiect pentru ca am avut un cosmar urat de tot o sa il povestesc dar sa va zic ceva despre visele mele daca visez fetita in vis a 2 zi sunt bolnava ori eu ori din familie si sa va zic cosmaru meu mi-a dat ideie de subiectu asta am visat ca cineva a omorat o fetita era marisoara fetita eu veneam cu socru cu masina o usa era rupta habar nu am de ce partea mea si cum treceam pe partea mea era un barbat ce plangea langa fetita era marisoara tot era cu sange pe mana barbatul acela offf sper ca nu v-am ingrozit dar cum am gandit asa parca in creier mi-a soptit accident si parca asa se deduce nu ?adica defapt nu a omorato un barbat adica sa produs accidentul dece apare usa rupta in vis ca socru apare cu masina neaccidentata ma-a ca-m speriat cosmaru asta credeti in vise ? Eu cred .
Sus In jos
 
ce mai visam noi mamicile?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CATI ANI AU MAMICILE SI TATICII ?
» ANUNT PT TOATE MAMICILE
» Mamicile celebre dau sfaturi pentru silueta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente