Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty48%fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
 48% [ 14 ]
Maria
fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty52%fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 fetelor,care din vedete va place mai mult?

In jos 
+6
Anna
mariaa
raluca08
mihaellas
mami_david
mamicisibebelasi
10 participanți
AutorMesaj
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyVin Feb 26, 2010 9:15 pm

mie imi place mult de gabriela cristea
Sus In jos
mami_david
mamica super
mamica super
avatar


Mesaje : 43
Varsta : 37
stare de spirit : buna

fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptySam Mar 06, 2010 10:29 pm

mie imi place mircea badea
cristian brancu
si nu mai stiu... lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyDum Mar 07, 2010 3:12 am

din romania??

mie imi place la nebunie de Victor)prezentatorul emisiunii "frumusete pe muchie de cutit")
sincer el e singurul care mi-a venit in minte:)))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyLun Mar 08, 2010 11:57 am

Si gusturile seamana;si imi place firea diplomata a Gabrielei Cristea si siceritatea Bahmuteancai
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyLun Mar 08, 2010 12:17 pm

gabriela e o femeie frumoasa si pare asa delicata,e o scumpa.

d cabral imi place la nebunie...e un baiat super
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyLun Mar 08, 2010 12:39 pm

Andreea Esca ma inspira ca putere;pare o femeie asa implinita si multumita cu ce are;ii apreciez taria de caracter
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyLun Mar 08, 2010 12:42 pm

nu prea am urmarit stirile unde prezinta ea si nici n.am citit despre ea...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyLun Mar 08, 2010 12:43 pm

Dar atunci de unde stii ca prezinta stiri? :tele:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyLun Mar 08, 2010 12:47 pm

nah situ acum...nu-s cazuta de pe luna fetelor,care din vedete va place mai mult? 521412
Sus In jos
mihaellas
mamica super
mamica super
mihaellas


Mesaje : 67
Varsta : 43

fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyMier Mar 10, 2010 12:42 pm

imi place mult paula seling. si cum arata, si cum comunica...si vocea!
si gabriela cristea imi place, dar nu ca si aspect. in ultimul timp s-a ingrasat rau! este inteligenta si apreciez asta la ea.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyMier Mar 10, 2010 1:23 pm

Pai de multe ori inteligenta face un om foarte frumos;acesta este si punctul meu de vedere in ceea ce o priveste pe Gabriela(uneori mi se pare frumoasa,alteori parca mai putin aranjata).Paula SEling este una din cele mai bune voci ale Romaniei dar nu prea este apreciata(parerea mea)
Sus In jos
raluca08
mamica noua
mamica noua
raluca08


Mesaje : 21

fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyMier Mar 10, 2010 7:11 pm

fetelor,care din vedete va place mai mult? Andra2 mie imi place de andra si de fetelor,care din vedete va place mai mult? SexyBraileanca imi place ca e comica sexy braileanca
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyMier Mar 10, 2010 7:14 pm

Andra da,dar Braileanca e de tot rasul;stire falsa vanduta presei
Sus In jos
mihaellas
mamica super
mamica super
mihaellas


Mesaje : 67
Varsta : 43

fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyMier Mar 10, 2010 8:26 pm

am vazut si eu de braileanca aseara la capatos. vai de ea!
Sus In jos
mariaa
mamica super
mamica super
mariaa


Mesaje : 458
Varsta : 38
stare de spirit : excelenta

fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptySam Mar 13, 2010 12:41 pm

andra ee super si mie imi place
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyMier Mar 17, 2010 9:58 pm

dar de nikita fetelor,care din vedete va place mai mult? Nikita nu e normala femeia asta devine cine doreste vedeta :rassd:
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyMier Mar 17, 2010 10:34 pm

mie nu imi place de ea
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyJoi Mar 18, 2010 7:49 am

Asa de dimineata?N-o pot digera cu noaptea-n cap!
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyJoi Mar 18, 2010 1:05 pm

tavalesc nici eu
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyJoi Mar 18, 2010 2:33 pm

:rassd: tare esti ginuta
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyJoi Mar 18, 2010 3:09 pm

da ana
ginuta scoate cite una ca nu poti sa nu tavalesc
Sus In jos
jolinutza
mamica noua
mamica noua
jolinutza


Mesaje : 18
Varsta : 37
stare de spirit : vesela,optimista si foarte calma !

fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyJoi Aug 05, 2010 1:55 am

de la noi din tara,sunt cateva pe care le plac
andra,imi place ca nu are aerele acelea de vedeta,apoi ioana andoni-pro tv ,imi place calmiatatea cu care prezinta stirile.,daniela crudu,isi joaca bine rolul de incuiata la minte,dar e desteapta tipa,mai sunt care imi plac.....

iar la barbatii vedeta e connecte=r,ador faptul ca e atat de sincer! jean de la craiova,arata grozav la varsta lui,si nu are deloc fitee,victor, bursucu-e trasnit rau!
mihai petre,denis stefan- doi barbati care sau descurcat super in cariera lor.
cabral si paval,etc....
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyJoi Aug 05, 2010 5:44 am

o simpatizez pe gabriela cristea....o femeie desteapta frumoasa,eleganta....la "capitolul" barbati....Christian Sabbagh(kanal D),si Ernest...
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptyJoi Aug 05, 2010 7:31 am

andreea esca si mircea radu
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? EmptySam Aug 07, 2010 8:26 am

Mie imi place mult de Andra. yjgj
Sus In jos
Continut sponsorizat





fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: fetelor,care din vedete va place mai mult?   fetelor,care din vedete va place mai mult? Empty

Sus In jos
 
fetelor,care din vedete va place mai mult?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care este cantitatea de lichid de care are nevoie zilnic copilul dvs.?
» vedete prost imbracate
» POZE CU VEDETE INSARCINATE
» VEDETE FARA MACHIAAJ FOTO
» CAT DE MULT IUBESTI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ANIVERSĂRI :: MONDEN - DESPRE VEDETE-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente