Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Empty48%Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Empty52%Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Ce papa bebelasul tau azi

In jos 
+5
dolcemaria
simpic
iulia_mama_evelynei
Anna
shtefanyaa
9 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
shtefanyaa
mamica super
mamica super
shtefanyaa


Mesaje : 332
Varsta : 39
stare de spirit : mereu in alerta

Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Ce papa bebelasul tau azi   Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyJoi Sept 09, 2010 1:03 pm

Rezumarea primului mesaj :

Noi am papat azi ciorbita de pui si dovlecel umplut la cuptor si ca desert... Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 749457
Sus In jos

AutorMesaj
shtefanyaa
mamica super
mamica super
shtefanyaa


Mesaje : 332
Varsta : 39
stare de spirit : mereu in alerta

Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce papa bebelasul tau azi   Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyJoi Sept 30, 2010 11:01 am

tocmai am papat ciorbita de dovlecel si orez cu legume si peste Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 430109
pupic
Sus In jos
nitii
mamica noua
mamica noua
nitii


Mesaje : 2
Varsta : 42

Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce papa bebelasul tau azi   Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyJoi Sept 30, 2010 12:45 pm

eu sunt disperata. Bebe al meu are 6 luni si mananca la 6 ore. Toata lumea zice ca e prea mult. Am incercat sa-i dau mai devreme dar nu a mers.
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce papa bebelasul tau azi   Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyJoi Sept 30, 2010 2:49 pm

I-am fiert Alessiei legume (morcov, telina, patrunjel, dovlecel, cartof, brocoli) pe care le voi da la blander si o sa iasa supa crema...imi era dor sa-i gatesc ca pentru bebelusi, de cand o duc la gradi, nu prea i-am mai facut...ieri i-am facut spanac, cand era acasa era mancarea ei preferata.
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce papa bebelasul tau azi   Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyJoi Sept 30, 2010 4:07 pm

noi am papat pireu -crema de cartof dovlecel praz si pastai...foarte bine.incet incet n-e dam pe mancarica ...ce-i place cel mai mult fructele...care urmeaza....cand se trezeste...
nitii:::stai linistita o sa inceapa sa manance ...uneori bebelusii se pun singuri la dieta ,am avut si noi probleme cam o saptamana ----manca doar 2-3 bibi pe zi si nimik altceva...dar si-a revenit singura ...pup Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 435847
Sus In jos
shtefanyaa
mamica super
mamica super
shtefanyaa


Mesaje : 332
Varsta : 39
stare de spirit : mereu in alerta

Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce papa bebelasul tau azi   Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyJoi Oct 07, 2010 4:05 pm

Multumim mult sponsorului ptr premiu yjgj

Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Img0750og

Uploaded with ImageShack.us

dar si mamicilor care ne-au ajutat sa castigam.
Avem aici poza cu premiul si ...cu premiul "la purtator" Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 913730

Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Img0751sm

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce papa bebelasul tau azi   Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyVin Oct 08, 2010 4:41 pm

Felicitari pentru premiul castigat...foarte dragut.
Sus In jos
shtefanyaa
mamica super
mamica super
shtefanyaa


Mesaje : 332
Varsta : 39
stare de spirit : mereu in alerta

Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce papa bebelasul tau azi   Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptySam Oct 09, 2010 12:41 pm

Eu ma bucur tare ca o accepta Eric... De obicei nu suporta nici o bavetica , trage de ele pana le da jos. Cred ca stie ca asta e cadou si se poarta ca atare Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 913730
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce papa bebelasul tau azi   Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 EmptyLun Sept 12, 2011 8:07 am

cheers chiar e dragutza bravo ericc
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce papa bebelasul tau azi   Ce papa bebelasul tau azi - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Ce papa bebelasul tau azi
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» cuma pot sa stiu daca bebelasul meu are greutate normala varstei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CONCURSURII :: Concursurii cu premii-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente