Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune Empty48%Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune Empty52%Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
mayusha
mamica noua
mamica noua
avatar


Mesaje : 9

Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune Empty
MesajSubiect: Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune   Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune EmptyLun Feb 08, 2010 1:35 pm

Pentru bebeii nostri, hainute din bumbac 100 la suta, ieftine si frumoase, transport inclus.

Poze aici

Sper sa va placa.
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune Empty
MesajSubiect: Re: Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune   Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune EmptyMier Mai 19, 2010 11:14 am

MAR INTERESA COSUMASU NR 4 CEL ALBASTRU CU 22 LEI
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune Empty
MesajSubiect: Re: Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune   Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune EmptyMier Mai 19, 2010 11:15 am

CE MARIME II SAU PTR CATE LUNI
Sus In jos
mayusha
mamica noua
mamica noua
avatar


Mesaje : 9

Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune Empty
MesajSubiect: Re: Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune   Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune EmptyJoi Mai 27, 2010 6:07 pm

Buna, marimile sunt 12, 18 si 24 de luni, depinde de copil merg cam de la 7 luni in sus. Pe site sunt si diminesiunile in centimetri pentru o idee mai buna. mayusha09 e diul meu de mess daca te intereseaza putem vorbi si ti-l trimit. Pretul include si transportul, adica nu mai platesti altceva.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune Empty
MesajSubiect: Re: Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune   Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune Empty

Sus In jos
 
Avem si noi HAINUTE NOI de vanzare, ieftine si bune
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» HAINTE IMPORT VANZARE IEFTINE
» hainute ieftine bebelusi
» HAINUTE IEFTINE ,JUACRII NOI SI MULTE REDUCERIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
» cateva hainute,curele,bijuterii ...in curand hainute pentru bebelusi roz 0-9 luni
» Nu-mi mai sunt bune

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Vânzare/Cumpărare (eBay) :: ANUNŢURII VÂNZĂRI etc...-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente