Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty48%CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty52%CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 CAFEAUA DE DIMINEATA! 9

In jos 
+21
qalina
lucia_bosca
dodolin
Ana-Maria
coco83
yry
feliciaboar
shtefanyaa
olo_family
mellyamelia
delia_rus84
dia
raluca
nikole
iulia_mama_evelynei
ancanaomi
Anna
dolcemaria
Iuly35
danessa
GINUTAVRABIUTA
25 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 26 ... 37  Urmatorul
AutorMesaj
GINUTAVRABIUTA
Moderator
Moderator
GINUTAVRABIUTA


Mesaje : 68

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyLun Iul 26, 2010 6:29 am

Rezumarea primului mesaj :

Neata fetele,va las o cafea noua la un capitol nou!(ca sa nu se ingreuneze paginile,l-am blocat pe cel precedent)
cofe
Sa o savurati cu placere!
Sus In jos

AutorMesaj
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptySam Aug 21, 2010 1:22 pm

Multumesc Anna de cafelutza..ce faceti voi?unde sunteti mamici? CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 749457
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptySam Aug 21, 2010 10:06 pm

eu am fos la casa voi ce ati facut?
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyDum Aug 22, 2010 3:51 am

neataaaa mamici....cam "slabe"sanse pe aci TTTT .....am intrat cu noaptea-n cap sa vad ce mai faceti..care mai de care ocupate....la mine in casa e o nebunie CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 804862 ...ieri toata ziua am stat fara wc....am alergat prin vecini hhhh ......incet incet vad ca se mai face cate ceva prin casa mea....s-a montat centrala cu instalatia si tevile de prin baie.....mai urmeaza altele CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 767206 ...termin eu pana la iarna nu? CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 354518 voi ce a-ti mai facut?sper din suflet sa fiti bine toate si copilasi la fel....va doresc o zi cat mai frumoasa .....si las,normal cofe ....pupici mamici...
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyDum Aug 22, 2010 11:47 am

Multumesc Iuly de cafelutza, vad ca mamicile au treaba..sau sunt in concediu, lasa ca ne strangem noi mai multe cand o da frigul afara TTTT , va pup pe toate.
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyDum Aug 22, 2010 2:45 pm

buna fetele!noi profitam din plin de fiecare clipa....e cald ,frumos....dar cel mai placut este sa fii mamica cheers
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyDum Aug 22, 2010 10:04 pm

buna fetelor,eu una mai profit de zilele de graviduta cat mai am
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyLun Aug 23, 2010 10:01 am

Buna dimineata,
cine doreste o cafea este servita...eu sunt la munca, de dimineata am avut o gramada de "hartogaraia" de pus in ordine, in perioada asta avem raportari, plus ca se vorbeste de reorganizarea institutiei si suntem in asteptare... cofe
Alessia e bine, ii place la gradi, e mai greu cu despartitul dimineata, dar isi revine repede dupa ce plec eu.
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyLun Aug 23, 2010 11:47 am

Buna fetelor, merci de cafelutza Danessa..ma bucur ca Alessia ii bine..si noi pe acasa, m-am apucat de bagat fasole verde la congelator, sa coc vinete pentru iarna si de bagat muraturi...
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyLun Aug 23, 2010 12:43 pm

Ce harnicuta esti, eu abia mai am timp de strans prin casa, noroc cu mama, care pune pentru toata lumea CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 521412
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyLun Aug 23, 2010 1:30 pm

buna fetelor c fct??
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyLun Aug 23, 2010 2:12 pm

salutare vin si eu la o cafeluta,acu ma venit de la lucru si ma o gramada de treburi de facut dar mai stau 5 min
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyLun Aug 23, 2010 2:32 pm

am intrat sa mai beau o gura de cafea, a plecat sefa, asa ca sunt dilaila...maine voi fi la fel ca pleaca la Bucuresti CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 749457
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyLun Aug 23, 2010 5:22 pm

buna fetelor, nu am mai intrat de mai mult de o saptamana ca a fost bebe bolnavioara si am fost si in week-end la Geoagiu Bai asa ca nu am avut timp

acum va transmit muuuulte salutari si multi pupici yjgj
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyMar Aug 24, 2010 7:24 am

Buna dimineata fetelor,
va servesc cu o cafea proaspata cofe , dupa cum va spuneam ieri, azi n-am sefa, asa ca voi fi pe aici pana la 16,30 CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 435847
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyMar Aug 24, 2010 7:43 am

neatza dana vin sio eu la o cafeluta
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyMar Aug 24, 2010 7:50 am

Neata Dia,
esti libera sau de dupa-amiaza?
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyMar Aug 24, 2010 7:55 am

de dupa amiaza sunt la lucru,acu beau cafeluta sa ma dezmeticesc si apoi fac curatenie in casa ca e bomba la mine cum ma venit de la sat si ieri ma facut si putin bulion si mancare si aseara n-am mai apucat sa strang
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyMar Aug 24, 2010 8:05 am

E bine, ai timp sa mai faci cate ceva prin casa...si pana la cat stai deseara?
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyMar Aug 24, 2010 8:08 am

pan ala 8 juma,dimi nu prea am timp ca la 12 trre sa plec,pe la 11 incep sa mananc sa ma pregatesc
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyMar Aug 24, 2010 8:18 am

oricum timpul e destul de scurt...nu ne mai ajunge deloc sa ne facem toate treburile, mereu mai ramane cate ceva de facut.
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyMar Aug 24, 2010 8:20 am

asa e,oricum acu trag tare sa fac totul pt iarna pana vine bianca,duminica vine acasa,saracuta deja m-a intrebat cand vin dupa ea si imi spune ca ea vrea sa vina la ea acasa la timisoara
miercuri vreau sa fac si zacusca
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyMar Aug 24, 2010 9:30 am

buna fetelor, tot cu treaba sunteti? ce sa facem asa suntem noi femeile, cu treaba pt iarna, cu treaba prin casa, cu copii, asta e, dar aici ne mai destindem putin.
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyMar Aug 24, 2010 9:32 am

asa e anca,tu ce faci?
hai la o cafea
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyMar Aug 24, 2010 10:16 am

o fac eu... cofe CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 435847
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 EmptyMar Aug 24, 2010 10:22 am

multumim,ce mai faci?
eu acu ma pregatesc sa mananc si apoi sa plec la lucru
Sus In jos
Continut sponsorizat





CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 15 Empty

Sus In jos
 
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Sus 
Pagina 15 din 37Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 26 ... 37  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cafeaua de dimineata!! 8
» Cafeaua de dimineata!!! Capitolul 3
» CAFEAUA-REMEDII
» Buna dimineata ,te iubesc!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente