Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty48%CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty52%CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 CAFEAUA DE DIMINEATA! 9

In jos 
+21
qalina
lucia_bosca
dodolin
Ana-Maria
coco83
yry
feliciaboar
shtefanyaa
olo_family
mellyamelia
delia_rus84
dia
raluca
nikole
iulia_mama_evelynei
ancanaomi
Anna
dolcemaria
Iuly35
danessa
GINUTAVRABIUTA
25 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 22 ... 37  Urmatorul
AutorMesaj
GINUTAVRABIUTA
Moderator
Moderator
GINUTAVRABIUTA


Mesaje : 68

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Iul 26, 2010 6:29 am

Rezumarea primului mesaj :

Neata fetele,va las o cafea noua la un capitol nou!(ca sa nu se ingreuneze paginile,l-am blocat pe cel precedent)
cofe
Sa o savurati cu placere!
Sus In jos

AutorMesaj
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyDum Aug 08, 2010 8:08 am

mai mult decat buna,cafeluta de la tn,multum frum,astazi dau eu
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyDum Aug 08, 2010 9:16 am

neata fetelor
nicole unde-i cafeaua...???pana o dai si tu o a va servesc eu...pup cofe
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 4:53 am

neataaa....o cafeluta la mamici,asa dis de dimineata TTTT .....ginuta imi pare sincer rau ca ai prob...sper din suflet sa treaca...hai dia cu poze din concediuuu.....olo_family,nu mai dai nici un semn de viata CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 248404 ,nici DD...anaa nu e gata curatenia? lol! ca la mine e tot asa,aiurea CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 804862 ....iulia dar micuta ta doarme in pat sau in patut...cum de a cazut,nu inteleg CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 553880 ....mamici va pupic dulce, sa doresc o saptamana usoara,sanatate voua si bebelasilor,si sper sa mai vb yjgj ......
las o cofe ,normal,sa o savurati....
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 7:21 am

Multumesc Iuly de cafelutza, iamiii ce buna este TTTT
Iulia nu muncesc deocamdata, dar cu banii astia care nu se mai ajung, nu stiu ce-om face, daca pana la urma suntem nevoiti, o sa ma intorc la munca...te admir foarte mult, ca stai si cu Evelyne dar si lucrezi.
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 8:43 am

buna dimineata"mamici!!!
inainte de toate...cafeaua cine o face?
dolcemaria iti multumesc,acest lucru de a munci cu copilul dupa tine mai ales fiind bebe este de foarte greu dar...nevoile te imping si-ti dau forta necesara....pana acum a fost ce a fost dar de acum incolo ,,nu stiu,, ...oricum sigur pana cand nu face un an cu siguranta v-oi merge cu ea...
evelyne ieri a stat singura in fundulet micc micc micc ,este foarte mamoasa dupa cum se vede n-o pot lasa cu altcineva mai mult de-o ora ,daca nu ma vede incepe sa planga...cand fac curat in case :ori o tin in carut pe langa mine ,ori o pun in pat ...cu perne de jur imprejur...dupa cele 4 ore muncite e ca si cand as fi muncit o zi intreaga...pana cand nu stiu>>>am noroc ca ma accepta persoanele la care merg...mai rar persoane ca acestea >cu siguranta in tara nu as fi putut...pupici si o saptamana cat mai frumoasa iti doresc!!! CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 435847
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 11:07 am

Buna fetelor,
am intrat putin sa va salut, eu sunt la munca, deja mi-am intrat in ritm...acum am un moment de respiro si beau o gura de cafea.
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 11:35 am

Buna Danessa...aha, ma gandeam oare ce-o fi cu tine de nu vi sa bei o cafelutza cu mine CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 521412 erai la munca!!!Buna cafelutza??vrei una si de la mine? cofe
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 11:43 am

spor la treaba danessa, de acum te vedem mai rar pe forum

buna fetelor, ce mai faceti? ce fac bebeii?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 11:52 am

O sa mai intru din cand in cand, nu scapati voi de mine CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 521412 ...normal ca vreau si de la tine o cafeluta...
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 12:21 pm

Buna Anca, ce faci?eu te-am tot strigat la joc, CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 479128 dar raspunde tot altcineva...azi si pe Danessa..si vad ca nu raspunde CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 521412

Ma bucur ca vrei si o cafelutza de la mine Danessa CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 749457
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 12:28 pm

am raspuns CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 521412
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 12:31 pm

tavalesc super tare Danessa pupic
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 12:34 pm

Mai e valabila oferta cu cafeaua? pupic
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 12:50 pm

Da..da..am cafea pentru toata lumea cofe
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 1:01 pm

yamy buna...dolcemaria CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 435847
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 1:19 pm

Ma bucur ca-ti place Iulia yjgj , ce face Evelyne?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 1:35 pm

De Alessia nu intrebi?...am "plasat-o" dimineata la gradi si am uschit-o repede sa ajung la munca, pplangea, e prima zi cand m-a vazut ca plec, pana acum plecam pe furisi, imi era asa mila de ea CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 535197
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 1:37 pm

Danessa, normal ca intreb si de Alessia, dar nu am vrut sa te derajnez de la munca... TTTT , scumpa de ea, ea s-a invatat cu mama pupic
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 1:43 pm

am aparut cu cafeaua,cam tarziu e adevarat dar acum............mai bine mai taziu decat nikiodata nu???ce faceti?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 1:48 pm

Bine te iert TTTT ...mi-a plecat sefa si-mi fac si eu putin de cap CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 521412
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 1:53 pm

Aha..deci te ti de prostioare Danessa CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 521412 ..buna Nikole, ce faci?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 1:56 pm

Inca suntem in perioada concediilor, e vara, e soare, sefii aia mari sunt plecati, asa ca profitam si noi...
Buna Nikole, scuze...cum e burtica, mai rezisti pe caldurile astea?
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 1:59 pm

Danessa, glumesc si eu..asa faceam si noi..ne luam pauze cateodata TTTT
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 2:02 pm

buna Ana Maria,uite p acasa,tu?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 EmptyLun Aug 09, 2010 2:03 pm

Altii isi iau pauza de tigara, eu 8 ore stau doar la birou, asa ca-mi permit sa stau pe net putin CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 521412 ...ca veni vorba de program, mai am o ora juma si plec sa-mi recuperez printesa CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 65297
Sus In jos
Continut sponsorizat





CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 8 Empty

Sus In jos
 
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Sus 
Pagina 8 din 37Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 22 ... 37  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cafeaua de dimineata!! 8
» Cafeaua de dimineata!!! Capitolul 3
» CAFEAUA-REMEDII
» Buna dimineata ,te iubesc!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | Cultura si Societate | Adolescenta, Copilarie, Familie | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente