Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty48%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty52%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Cafeaua de dimineata!! 8

In jos 
+13
mamicisibebelasi
mami_de_kevin
GINUTAVRABIUTA
dolcemaria
roxy14
iulia_mama_evelynei
nikole
olo_family
Anna
DD
danessa
Iuly35
dia
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyJoi Iun 24, 2010 8:41 am

Rezumarea primului mesaj :

cap.7

welcome mamici!!!

vi-l las si eu pe "amantul meu" Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Lol

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Cafeaua_de_dimineata_1234177618
Sus In jos

AutorMesaj
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyMier Iul 21, 2010 3:16 pm

vreau si eu...ca pe al meu ...nu are cine sa-l faca---
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyMier Iul 21, 2010 3:18 pm

yamiiiiiiiiiiii
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyMier Iul 21, 2010 3:19 pm

Eu va dau fetelor cu mult drag yjgj
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyMier Iul 21, 2010 3:21 pm

S-a trezit printesa mea, ma duc sa-i dau de papa.
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyMier Iul 21, 2010 4:47 pm

multumim frumos,sa-i fie de bine ingerasulu ce papa Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 435847
Sus In jos
GINUTAVRABIUTA
Moderator
Moderator
GINUTAVRABIUTA


Mesaje : 68

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyJoi Iul 22, 2010 6:38 am

Neata! O cafea,ceva? Fetele matinale au plecat care in concediu,care s-au mai lasat de matineuri,care au probleme(Iuly)..........va las una mica(sa nu faceti tahicardie de la una mai mare)si pentru somnoroase! cofe
Sus In jos
buburuza
mamica noua
mamica noua
buburuza


Mesaje : 24
Varsta : 41
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyJoi Iul 22, 2010 7:17 am

buna dimineaaaaaaaaaaaaaa
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:17 am

Buna dimineata,
eu am fost matinala, dar n-am apucat sa dau cafeaua si nici sa o beau...am dus-o pe Alessia la gradinita Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 535197 ...cat am stat cu ea acolo a fost ok, nu stiu cum s-a comportat dupa ce am plecat de acolo, stau cu telefonul langa mine, deocamdata n-au sunat, e semn bun...ma duc la 12,30 sa o iau, cred ca pentru prima zi e destul, maine o voi lasa la fel, iar de luni o las si la somn.
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyJoi Iul 22, 2010 9:32 am

ai fata mare danessa....merge la gradi cheers
hai sa bem cafeluta impreuna cofe
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyJoi Iul 22, 2010 10:16 am

buna dimi,
mamici care sunteti din arad va rog sa ma ajutati cu ceva, am nevoie de nr de telefon sau numele celui mai mare depozit de piese auto second ( e un srot cu dezmembrari auto). Am cautat pe internet dar imi da o multime de depozite si firme. Multumesc.
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyJoi Iul 22, 2010 11:24 am

buna fetelor,c faceti?
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyJoi Iul 22, 2010 12:39 pm

Buna din nou,
haideti fetelor ca fac cinste cu ceva rece...
da iulia, am fata mare, a fost cumintica, a mancat si dimineata si la pranz, a intrebat de mami doar o data, in rest s-a jucat cu, copii, deja cand am ajuns eu era pregatita de somn, dar n-am mai lasat-o, am luat-o acasa si acum doarme...o sa o las la somn de luni, maine o voi tine tot pana la pranz.
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyJoi Iul 22, 2010 6:17 pm

e bine ca s-a adaptat usor
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyJoi Iul 22, 2010 11:02 pm

super...felicitari...eu cred ca am s-o dau prin martie la anul....cred...nimc sigur...e inca micuta...are nevoie de mami Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 521412
Sus In jos
GINUTAVRABIUTA
Moderator
Moderator
GINUTAVRABIUTA


Mesaje : 68

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyVin Iul 23, 2010 6:00 am

cofe Las la toate o cafea calda pentru cand faceti ochi! Neata!
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 50
stare de spirit : fericita,"implinita"

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyVin Iul 23, 2010 7:29 am

pupic toate mamicileee.....buna dimineata tuturor,mi-a fost dor de voi....condoleante danessa,concediu placut dia,sanatate mamicilor bolnavioare....ginuta pup dulce....la eco a fost ok...analizele bune pacientu mort TTTT ...probleme sunt la coloana nus care inele...ca de am carat cu sotu combina frigorifica 2 etaje,si gataaaa....casa mea e inca "vraistea"....va pupic dulce dulce,imi cer scz pt lipsa,ma voi revansa dar....dupa ce termin "panarama".... pupic zi minunata in continuareeee,va doresc....
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyVin Iul 23, 2010 11:41 am

neatza si multumim frumos de cafeluta,eu p al meu l-as da de la 3 anisori la cresa..................dar nu vrea tata-su (ce rea sunt asa-i??)
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyVin Iul 23, 2010 12:23 pm

buna dimineata si multumim pentru cafea iuly
nikole:daca ar fi dupa mine la fel as proceda si eu ..dar ma gandesc ca acum sta linistita si pot merge inca cu ea la munca dar dupa nu cred sau mai bine spus cu siguranta nu v-oi mai putea ...si in ziua de azi daca nu muncesc ambii parinti este destul de greu...oricum ramane de vazut...inca este micuta ...pupici
va doresc o zi minunata ... sunny
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyVin Iul 23, 2010 1:00 pm

Buna fetelor,
daca as fi avut alta varianta asa procedam si eu, o dadeam la gradinita mai tarziu, dar n-am de ales, plus ca aici nu e cresa, e gradinita, cu grupa baby, e speciala, le ofera ceea ce ii ofeream si eu acasa, nu au program de gradinita normal ca la grupa mica...sa vedem ce se intampla cand ma voi intoarce la munca, ca daca ne desfinteaza parca vad ca stau in somaj acasa si normal ca nu o mai duc pe Alessia la gradinita Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 913730
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyVin Iul 23, 2010 1:01 pm

tocmai de aia m-am gandit sa o duc sau sa-l duc la cresa,nu doar ca ar avea un program bine stabilit dar as putea face si eu ceva pe langa,sa ma angajez undeva sau sa-mi deschid ceva!!!
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyVin Iul 23, 2010 1:02 pm

sa nu mi-o luati in nume de rau,cu cresa,eu mi-am sp opinia ca dc ar fi dupa mine asa as proceda
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyVin Iul 23, 2010 1:05 pm

Eu una sunt multumita ca am stat doi ani acasa cu ea, asa m-am ocupat de educatia ei, am vazut ce preferinte are...mi-a zis educatoarea ca este foarte receptiva, s-a adaptat bine, vorbeste destul de bine pentru varsta ei si multe altele pentru primele 2 zile.
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyVin Iul 23, 2010 1:07 pm

e bine ca nu ai avut prob cu ea sa nu se adapteze cu colectivul sau sa fie rea sa planga dupa tine
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyVin Iul 23, 2010 1:15 pm

La asta ma gandeam si eu, normal trebuia sa o duc de la 1 iulie, dar am tot amanat...ea e atasata mult de mine, e mamoasa, am si alaptat-o mult, pan ala 1 an si 9 luni, dar se pare ca s-a adaptat destul de repede si de bine...a ramas si educatoarea placut surprinsa...cred ca a contat zilele astea ca am lasat-o cu altcineva, ma refer la zilele in care m-am ocupat de inmormantarea soacrei...
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 EmptyVin Iul 23, 2010 1:16 pm

e bine ca intelege de micuta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 34 Empty

Sus In jos
 
Cafeaua de dimineata!! 8
Sus 
Pagina 34 din 36Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
» Cafeaua de dimineata!!! Capitolul 3
» CAFEAUA-REMEDII
» Buna dimineata ,te iubesc!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente