Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty48%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty52%Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Cafeaua de dimineata!! 8

In jos 
+13
mamicisibebelasi
mami_de_kevin
GINUTAVRABIUTA
dolcemaria
roxy14
iulia_mama_evelynei
nikole
olo_family
Anna
DD
danessa
Iuly35
dia
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyJoi Iun 24, 2010 8:41 am

Rezumarea primului mesaj :

cap.7

welcome mamici!!!

vi-l las si eu pe "amantul meu" Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Lol

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Cafeaua_de_dimineata_1234177618
Sus In jos

AutorMesaj
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyLun Iul 19, 2010 7:19 pm

pupiki si voua.......


ma simt ca o balena
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 7:27 am

Neatza fetelor, va ofer o cafelutza cofe , noi am fost ff matinale in dimineata asta TTTT , sunt chiauna de somn, Maria s-a trezit azi-noapte plangand... Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 535197
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 7:39 am

Buna dimineata fetelor,
va multumesc pentru sustinere si pentru mesaje...asta e viata, unuii se duc, altii se nasc, noi trebuie sa mergem mai departe...
Servesc eu o cafea Dolcemaria, iti tin companie...ai descoperit de la ce a plans azi-noapte Maria?
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 7:46 am

buna dimineata!dolce si danessa cofe
poate ii era prea cald...si a mea plange...dar o las doar in pampers si gata lol!
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 8:03 am

Neata si tie iulia...Alessia doarme in body, dar avem un geam deschis, plus ca nu se inveleste, eu ma mai trezesc noaptea si ii pun ceva pe ea, dar cred ca simpte ca se foieste si se dezveleste.
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 8:22 am

a mea la cat este de mica trage cu manutele alea mici de body..de parca ar vrea sa-l rupa...n-e este noua cald dar lor...a mea ziua este tot timpul cu piciorusele transpirate...dar o mai bag in cadita si o spal dar fara gel de dus doar cu apa ...s-o vezi ce rade dupa TTTT aduna toate scamele ....zici ca e moozolici...
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 8:29 am

Fetelor cred ca si a mea a inceput sa planga din cauza caldurii, saracuta , mi-a fost asa mila de ea...era doar intr-un body..dar pe caldurile astea ce sa mai zicem.

Acum ma chinui sa-i dau sa pape si nu vrea nimik Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 535197
Voi cum le dati la bb de papa?
A mea a luat 3 lingurite de bananuta si a baut 20 ml de suc si gata..offf
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 8:36 am

dolce eu zic s-o lasi ,ca o sa ceara ea cand ii este foame...ai vazut ca si noua cand n-e este cald n-e piere pofta de mancare(incearca sa-i dai un picut de apa)nu se intampla nimic...daca sare peste o masa>acum asta este parerea mea ...asa procedez cu evelyne
aaa si ar trebui sa-i faci un dusulet asa se racoreste un pic....
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 8:39 am

Iulia ii fac dusulet de doua chiar treo ori pe zi, cetoadata numai cu apa simpla, nu am ce sa-i fac, am lasat-o asa, cere ea de papa..apa bea si ii dau ca se hidrateaza.
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 8:44 am

Alessia doar nopatea sta imbarcata, in rest de cum se trezeste isi da jos hailele, isi scote scutecul, acum e pe langa mine in fundul gol...de mancat, nici ea nu prea mananca, in schimb bea multe lichide, suc, apa, lapte...aaa, si mai mananca fructe, kiwi, mere, pere.
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 8:55 am

Fetelor ce mai ziceti ca faceti?eu joi plec la tara pana luni seara, o sa-mi fie dor de voi..merg la nunta, la fratele meu. Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 749457
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 8:57 am

Super, te distrezi, lasa ca e bine...cu Maria ce faci, o iei cu tine?
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 8:58 am

dolce sa dansezi si pentru noi...distractie placuta...si casa de piatra fratelui
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 9:09 am

da, sun cam aeriana si am uitat sa urez ce e mai important...Casa de piatra!, fratelui tau, sa fie intr-un ceas bun Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 435847
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 9:12 am

Multumim fetelor, daaa, o iau cu mine pe Maria, nu am ce sa-i fac, dar la nunta o sa stea si cu mama dar si cu soacra TTTT , vin amandoua Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 749457
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 9:24 am

Te-ai scos Docemaria, ai ajutor de nadejde...asa te poti distra si tu in voie.
Eu ies fetelor, ma duc putin sa vad ce face socrul, vorbim mai tarziu Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 435847
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 9:31 am

ok...te pupam si ne vedem mai tarziu ca si eu merg sa mai fac cate ceva prin casa apoi ies un pic cu micuta,,la cumparaturi,, TTTT
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 9:36 am

Fetelor eu mare lucru nu fac astazi ca e sarbatoare:Sf Ilie, te pup Danessa.
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 9:38 am

a uite eu nu am stiut deoarece nu prea le am cu srbatorile dar bine ca mi-ai zis ca acum aveam de gand sa ma infing in masina de spalat...
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 9:41 am

TTTT pe mine m-a sunat soacra sa-mi zica TTTT stia ca nu le am cu sarbatorile. Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 535197
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 11:17 am

buna fetelor,ce faceti??
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 11:19 am

Buna din nou,
gata "plimbarea", acum vreau sa o culc pe Alessia si dupa sa fac tocanita lui Dolcemaria, iar cat fierbe stau cu voi la o limonada.
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 11:24 am

e atat de cald de simti ca nu mai ai aer,am zis ca ma duc in orash la o tersa aceva dar vad ca nu sunt sanse pana atunci ma alatur la o limonada
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 11:51 am

Ce faceti fetelor??Vin si eu la o limonada...vai ca nu stiu ce sa ma fac cu Maria Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 535197 , a papat 60 ml de laptic si gata...am lasat-o pana am vazut ca ii este foame si tot degeaba, semne de raceala nu are...off, caldura asta.
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 EmptyMar Iul 20, 2010 12:03 pm

Gata, am culcat-o si eu pe Alessia, deci servesc si eu limonada...nici Alessia n-a mancat nimic de dimineata, doar lapte cu cereale, dimineata cam 300 ml, iar acum 150 ml, mancare deloc...poate mananca tocanita...o sa fac din zeama de la carne si o supa soft.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeaua de dimineata!! 8   Cafeaua de dimineata!! 8 - Pagina 30 Empty

Sus In jos
 
Cafeaua de dimineata!! 8
Sus 
Pagina 30 din 36Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
» Cafeaua de dimineata!!! Capitolul 3
» CAFEAUA-REMEDII
» Buna dimineata ,te iubesc!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente