Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
UNIFORMELE SCOLARE EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
UNIFORMELE SCOLARE EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
UNIFORMELE SCOLARE EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
UNIFORMELE SCOLARE EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
UNIFORMELE SCOLARE EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
UNIFORMELE SCOLARE EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
UNIFORMELE SCOLARE EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
UNIFORMELE SCOLARE EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
UNIFORMELE SCOLARE EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
UNIFORMELE SCOLARE Empty48%UNIFORMELE SCOLARE Empty
 48% [ 14 ]
Maria
UNIFORMELE SCOLARE Empty52%UNIFORMELE SCOLARE Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 UNIFORMELE SCOLARE

In jos 
+3
dia
Iuly35
Anna
7 participanți

UNIFORMELE SCOLARE
PRO
UNIFORMELE SCOLARE Empty89%UNIFORMELE SCOLARE Empty
 89% [ 8 ]
CONTRA
UNIFORMELE SCOLARE Empty11%UNIFORMELE SCOLARE Empty
 11% [ 1 ]
Total voturi : 9
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

UNIFORMELE SCOLARE Empty
MesajSubiect: UNIFORMELE SCOLARE   UNIFORMELE SCOLARE EmptyVin Mai 21, 2010 5:52 pm

MAMICI ATI DORI SA REVINA UNIFORMELE SCOLARE IN SCOLI ? DE CE?
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

UNIFORMELE SCOLARE Empty
MesajSubiect: Re: UNIFORMELE SCOLARE   UNIFORMELE SCOLARE EmptySam Mai 22, 2010 10:25 am

sincer, eu sunt pentru,de ce?...nu s-ar mai face "discriminare"....avand o domnisoara la liceu,e greu sa tin "pasul" cu moda...sunt etalate tinute,posete,pantofi,alea alea....deci pentru uniformaa UNIFORMELE SCOLARE 749457
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

UNIFORMELE SCOLARE Empty
MesajSubiect: Re: UNIFORMELE SCOLARE   UNIFORMELE SCOLARE EmptySam Mai 22, 2010 10:30 am

si eu numai sti care e profesor si care eelev
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

UNIFORMELE SCOLARE Empty
MesajSubiect: Re: UNIFORMELE SCOLARE   UNIFORMELE SCOLARE EmptySam Mai 22, 2010 2:21 pm

si eu sunt pr,asa au toti imbracamainte la fel
Sus In jos
mami de gemene
mamica noua
mamica noua
mami de gemene


Mesaje : 9
stare de spirit : stare destul de buna

UNIFORMELE SCOLARE Empty
MesajSubiect: Re: UNIFORMELE SCOLARE   UNIFORMELE SCOLARE EmptyDum Mai 23, 2010 12:03 pm

eu sunt de parere ca elevii trebuie sa aiba o uniforma de scoala acum croitoriile fac uniforme si in pas cu moda si frumoase la unele scoli se poarta iar la altele fiecare vine cum vrea si care mai decare mai deochiat imbracat mai alea donsoarele din ziua de azi
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

UNIFORMELE SCOLARE Empty
MesajSubiect: Re: UNIFORMELE SCOLARE   UNIFORMELE SCOLARE EmptyDum Mai 23, 2010 5:31 pm

ok,de acord cu uniformele in pas cu moda,dar ca fiecare scoala sa aiba "stasul" ei,ies discutii intre copii....vor "ravni" dupa acea culoare,croiala....eu una as opta pt o uniforma unica..nu ca as fi comunista,dar atunci erau toti elevi si atat...in pas cu moda pot fi cand sunt la plimbare- in timpul ,liber,nu la scoala...o spun pt ca stiu cum e,repet am o donsoara de 16 ani,si e tareee greu...sa vina acasa cu diferite pretentii...de multe ori nu le mai putem face fata...nu ca, nu ar intelege, dar ma doare si ma enerveaza in acelasi timp,rautatea copiilor din ziua de azi...
Sus In jos
flori82
mamica super
mamica super
flori82


Mesaje : 56
Varsta : 41

UNIFORMELE SCOLARE Empty
MesajSubiect: Re: UNIFORMELE SCOLARE   UNIFORMELE SCOLARE EmptyVin Mai 28, 2010 12:19 pm

Pro uniformă! Sunt cadru didactic, ştiu cum e să vezi o clasă colorată în mii de culori şi o clasă cu elevi în uniformă, aşa simţi că eşti la şcoală. Consider că şcoala nu e un loc unde să-ţi etalezi garderoba, punând în evidenţă cât de mult îşi permit părinţii să-ţi satisfacă toate capriciile vestimentare. Deşi predau într-o şcoală simplă, fără fiţe, am cerut ca elevii din clasa mea să fie îmbrăcaţi în uniformă, clasica uniformă de I-IV...Astfel, copiii mai sărăcuţi nu se mai simt prost că ei nu au treninguri sau bluze, blugi la modă... Ei vin să înveţe la şcoală nu pentru altceva... Să nu mai zic că la clase mai mari sau la liceu nici nu mai deosebeşti care e elev, care e profesor ... unii mai şi "critică" aspectul vestimentar al doamnei sau al domnului care , să vorbim pe drept, trăiesc dintr-un salariu modest, mai nou şi micşorat cu 25 % ca să iasă ţara din criză, după părerea "respectabilului domn Boc" ...
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

UNIFORMELE SCOLARE Empty
MesajSubiect: Re: UNIFORMELE SCOLARE   UNIFORMELE SCOLARE EmptyVin Mai 28, 2010 2:07 pm

intradevar cum spui flori si eu a-si fi foarte bucuroasa ca invatatoarea ralucai sa ceara uniforma la scoala
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

UNIFORMELE SCOLARE Empty
MesajSubiect: Re: UNIFORMELE SCOLARE   UNIFORMELE SCOLARE EmptySam Mai 29, 2010 10:26 pm

eu sunt contra
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



UNIFORMELE SCOLARE Empty
MesajSubiect: Re: UNIFORMELE SCOLARE   UNIFORMELE SCOLARE EmptyMier Iun 09, 2010 12:59 am

eu sunt pro!!!
mi-ar placea sa vad copiii in uniforme,mi-ar fi pacut sa fi purtat si eu.
in ziua de azi fetele vin cat mai decoltate,cat mai sexy la scoala,de asta si profesorilor le fug ochii dupa eleve.
totusi e o scoala,nu discoteca UNIFORMELE SCOLARE 917804
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

UNIFORMELE SCOLARE Empty
MesajSubiect: Re: UNIFORMELE SCOLARE   UNIFORMELE SCOLARE EmptyMier Iun 09, 2010 6:14 am

asa e mami de kevin...mai merg la scoala la donsoara mare,si raman"socata"...ce tinute,etalate,figuri,alea alea....si de fapt sunt "mucoase"(scz cuv)dar cu "fite" UNIFORMELE SCOLARE 248404
Sus In jos
DD
mamica super activa
mamica super activa
DD


Mesaje : 703
Varsta : 40
stare de spirit : optimista

UNIFORMELE SCOLARE Empty
MesajSubiect: Re: UNIFORMELE SCOLARE   UNIFORMELE SCOLARE EmptyMier Iun 09, 2010 7:28 am

Si eu sunt pro uniforme
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



UNIFORMELE SCOLARE Empty
MesajSubiect: Re: UNIFORMELE SCOLARE   UNIFORMELE SCOLARE EmptyJoi Iun 10, 2010 12:24 am

vezi niste pitipoance care te lasa cu gura cascata si-si dau niste aere ...vai,vai!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





UNIFORMELE SCOLARE Empty
MesajSubiect: Re: UNIFORMELE SCOLARE   UNIFORMELE SCOLARE Empty

Sus In jos
 
UNIFORMELE SCOLARE
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: COPII ŞI PĂRINŢII :: Copii şi părinţii-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente