Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty48%La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
 48% [ 14 ]
Maria
La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty52%La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)

In jos 
+5
DD
mamicisibebelasi
allessia
mariaa
Anna
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyJoi Feb 04, 2010 10:57 pm

la multe lunite sufletelul meu!!sa cresti mare si cuminte!!te iubeste mami si tati ❤ :[url=http://yo


Ultima editare efectuata de catre mami_de_kevin in Joi Feb 04, 2010 11:09 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyJoi Feb 04, 2010 11:03 pm

:[url=http://yo :[url=http://yo sa cresti mare kevin
Sus In jos
mariaa
mamica super
mamica super
mariaa


Mesaje : 458
Varsta : 38
stare de spirit : excelenta

La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyJoi Feb 04, 2010 11:05 pm

la multe lunitee puituu scumpp :[url=http://yo :[url=http://yo
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyJoi Feb 04, 2010 11:08 pm

multumim mult fetelor !! cheers :[url=http://yo
Sus In jos
allessia
mamica super
mamica super
allessia


Mesaje : 41
Varsta : 42

La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyJoi Feb 04, 2010 11:17 pm

multe lunitze inainte kevin! sa cresti mare si sa fii sanatos!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyVin Feb 05, 2010 3:03 pm

multumim alessia,la fel va dorim si voua!!! :flower:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyVin Feb 05, 2010 10:01 pm

:[url=http://yo :[url=http://yo
Sus In jos
mariaa
mamica super
mamica super
mariaa


Mesaje : 458
Varsta : 38
stare de spirit : excelenta

La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyVin Feb 05, 2010 10:54 pm

la multe lunite sa fii sanatos puiut mic
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptySam Feb 06, 2010 8:15 pm

:happybirthday: astazi a implinit sufletelul meu 7 luni :inima: :inima: :inima: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) F5dpcg
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptySam Mar 06, 2010 3:18 am

sufletelul meu,a mai trecut o lunita in care mi-ai adus multa bucurie in suflet!!!
te iubim ingerasul nostru!!! :happybirthday:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptySam Mar 06, 2010 12:37 pm

Sa fie sanatos,sa fie iubit,sa aduca bucurie si sa fie fericit;Denis e pe 7 iulie;

CAND TE-AI NASCUT,TE-AI NASCUT PLANGAND;
CEI CE TE-ASTEPTAU,TE-ASTEPTAU RAZAND;
FA IN ASA FEL,ATUNCI CAND TE VEI STINGE,
SA-I LASI PE CEI CE TE VOR PLANGE,RAZAND!
PT.KEVIN
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptySam Mar 06, 2010 1:16 pm

multe lunite inainte kevin si te pupa ioana dulce pupic La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) 343789
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptySam Mar 06, 2010 1:16 pm

m-am emotionat,f frumos ai scris gina!!!😢
multumesc din suflet,la fel si pt micutul tau!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptySam Mar 06, 2010 1:18 pm

Cu placere;asta cred si doresc la toti copiii,ulterior oamenii
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptySam Mar 06, 2010 1:21 pm

multumim fetelor!
va trim kev cate un puup maareee,maree pt toti ,copilasi si mamici!! La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) 435847
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyMar Apr 06, 2010 10:10 am

bibitzu´lu´mama,astazi implinesti 9 luni!!!!sa-ti dea Dumnezeu numai sanatate,noroc si fericire!!!!!te iubeste mami si tati mult de tot!!
La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) 16
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyMar Apr 06, 2010 5:45 pm

la multe lunite pt kevin si sa fie sanatos pupic :happybirthday:
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyMier Apr 07, 2010 2:14 pm

la multe lunite kevinn pupic
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyJoi Apr 08, 2010 10:43 am

multumim fetelor!! va servesc si pe voi cu o felie de tort La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) 442705
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyJoi Mai 06, 2010 6:47 am

FFFF kuhy LA MULTI ANI KEVIN! Azi schimbi prefixul si faci 10 luni;esti baiat mare! Sa fii sanatos,sa cresti in armonie si echilibru din toate punctele de vedere
Sus In jos
DD
mamica super activa
mamica super activa
DD


Mesaje : 703
Varsta : 40
stare de spirit : optimista

La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyJoi Mai 06, 2010 10:07 am

la multi ani si de la mine si tudor;sa fii iubit si plin de bani
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyJoi Mai 06, 2010 10:41 am

Ma asteptam sa scriu eu prima TTTT Multumesc Gina ca n-ai uitat!!yjgj

Multumim Dana si Tudor!!yjgj

Iubirea lu´mama sa-ti dea Dumnezeu numai noroc ,sanatate si tot ce e mai bun in viata!!!te iubeste mami mult,ingerasul meu! yjgj

Va trimite Kev cate un pupic virtual ,va multumeste pt urari si va doreste tot binele din lume!!! yjgj
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyVin Mai 07, 2010 7:18 am

La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) 450612 pt intarziere....."la multe lunite" Kevin...sanatate tie si parintilor,fericire si tot ce doresc pt noi sa aveti si voi..... :yess:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyVin Mai 07, 2010 2:14 pm

multumim iuly!!!mai bine mai tarziu decat niciodata :puii: :dans:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) EmptyDum Iun 06, 2010 5:59 am

Kevin,lunita peste lunita,te-ai apropiat de an!Sa fii sanatos(caci altfel si Andreea arata de parca ar fi bolnava pe langa tine);sa fii fericit si sa nu traiesti nefericirea altora;sa ai bani ca sa nu fii nevoit sa te imprumuti si sa traiesti alte vremuri nu ca cele in care traim noi(adica ne-am intors la salbaticie pentru ca instinctul de supravietuire primeaza).Pupici de la 'tusa

Si pentru printul meu un tort(ca are voie un pic)
La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Tortkevin
Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Continut sponsorizat





La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty
MesajSubiect: Re: La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)   La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin) Empty

Sus In jos
 
La multe lunite kevin !!!(mami_de_kevin)
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» multe lunite dolcemaria
» multe lunite andrei
» La multe lunite,TUDOR!
» La multe lunite,Paul!!
» LA MULTE LUNITE MARIA!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ANIVERSĂRI :: Zilele de naştere a bebeluşilor-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente