Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty48%Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty52%Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyVin Mai 14, 2010 11:07 am

hainute copii 0-6 ani[img][/img]Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! DelyaHainute#5469352371645299138 sunny

Adresa mea de contact este nicoletadeliamarin@yahoo.com


Ultima editare efectuata de catre coco83 in Mier Iun 02, 2010 3:17 pm, editata de 6 ori
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyMar Mai 18, 2010 7:39 pm

Oferta 20% reducere la comenzile peste 60 lei la hainutele care nu sunt noi! Ofer cadou o hainuta, plus gratis taxele postale la comenzile mai mari de 80 lei... nu e batu nimic in cuie, sunt flexibila in fct de persoana si comanda si mai ales cu clientele fidele...
Oferta valabila pana la sf. lunii mai...
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyMier Mai 19, 2010 8:06 am

sunt super haintele Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! 682510
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyMier Mai 19, 2010 10:31 am

multumes foarte mult pt aprecieri Anna! Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! 435847

Va astept la cumparaturi cu oferte bune, reduceri, cadouri la comenzi peste 30 lei!
La cerere incerc sa fac rost de lucrusoare de care aveti nevoie la copilasi, in functie de ce gasesc si la preturi cat mai mici!
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyDum Mai 23, 2010 1:42 pm

Am adaugat in weekendul acesta cateva lucrusoare pe blogul meu cu hainute pt vanzare... va astept cu oferte bune si reduceri... La hainutele pt bebelusi 0-12 luni ... oferta bomba : REDUCERE 40% din pretul afisat...
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyVin Mai 28, 2010 10:28 pm

EXTRA OFERTA - weekendu acesta acord reducere de -40% la toate hainutele pt copii, plus alte cadouri si surprize!
Va astept sa comandati!
id mes: nicoletadeliamarin@yahoo.com
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyVin Mai 28, 2010 10:33 pm

super hainutele si eu am comandat de la coco si sunt super faine comandati cu incredere
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptySam Mai 29, 2010 9:10 pm

pt copii 3-4 ani nu ai,fetite in special
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyDum Mai 30, 2010 11:14 am

buna fetelr, multumesc pt aprecieri ana
dia- mai am cateva si pt 3-4 ani, si urmeaza sapt asta dupa 2 iunie sa aduc altele noi o sa anunt cand postez marfa noua, si va astept cu mar drag si cu cadouri!
Pt doritoare si pt mai multe detalii va rog frumos sa ma contactati pr mes: nicoletadeliamarin@yahoo.com
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyDum Mai 30, 2010 4:40 pm

k astept noile produse
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyMier Iun 02, 2010 3:13 pm

buna, din pacate nam bani pt marfa noua, sau ivit niste cheltuieli neprevazute... scuzeee...!!!
In schimb va astept sa cumparati hainute in vechiul lot cu o MEGA REDUCERE DE -50% din pretu afisat la toate hainutele de copii, exceptie de la oferta facand cele noi de copii si cele pt adulti! Va rog frumos sa cumparati ceva si de la mine,chiar trec printro perioada mai grea dpdv financiar! Iertatima daca am suparat pe cineva! multumesc pt intelegere!
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyVin Iun 04, 2010 10:37 pm

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! 908485 Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! 571776 va multumesc in toata inima tuturor celor ce prin comenzile dvs mati ajutat...
La cererea clientelor de noi postari cu hainute, am facut tot posibilu si mam imprumutat si astfel am luat marfa noua, atat hainute noi postate azi, cat si Sh pe care o sa le postez weekendu acesta... cu ajutoru vostru o sa inapoiez si imprumutu si o sa raman si eu cu ceva... Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! 841731
Va astept cu noi comenzi.... Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! 25782 Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! 665942 cadouri surpriza, reduceri in fct de suma totala si de hainute... Oferta de -50% sa terminat...

http://picasaweb.google.com/deliuta83/DelyaHainute#

nicoletadeliamarin@yahoo.com
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyVin Iun 04, 2010 10:54 pm

coco vezi iti apare butonu edit la rete de bucatarie avolo'!
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptySam Iun 05, 2010 5:06 pm

Astazi si maine postez multe hainute copii pt toate varstele intre 0-7 ani!!!
PRETURI FOARTE MICI!!! reduceri, cadouri!
http://picasaweb.google.com/deliuta83/DelyaHainute#
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyJoi Iun 10, 2010 5:18 pm

Super oferta! - 30% reducere la toate hainutele pt copii!
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptySam Iun 12, 2010 10:22 pm

oferta s-a gatat, dar am mai postat noi lucrusoare foarte frumoase si la preturi micute... mai ofer reduceri in functie de fiecare comanda sau produse!
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyVin Iun 18, 2010 1:00 pm

azi am adaugat cateva hainute pt bebelasi 0-12 luni! va astept la shoping! acord si reduceri!!!
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyVin Iun 25, 2010 10:33 pm

azi am postat ate cateva hainute pt copii pe site meu! va astept cu drag!
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyVin Iul 09, 2010 8:47 pm

NOUTATI!!! saptamana aceasta am postat multe hainute la preturi foarte mici...
EXTRA OFERTA DE WEEKEND: taxe postale si transport gratuit pt cine comanda in aceste 3 zile!!!
Va astept cu rezervari.... coamanda minima pt oferta este 30 lei!

http://picasaweb.google.com/deliuta83/DelyaHainute#

Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyDum Iul 11, 2010 8:22 pm

Esti norocoasa coco83, ai cliente fidele.
Am si eu un blog unde vand hainutele fetitei mele de 1 an si 1 luna, ( sunt in stare foarte buna si imi pare rau sa le arunc ) speram ca din banii primiti pe ele sa ii pot lua altele in schimb si sa economisesc din bani pt alte cheltuieli dar nu am avut norocul tau. Am vandut doar o pereche de pantofiori Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! 450612

www.ancanaomi-lucrusoarebebei.blogspot.com
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyDum Iul 11, 2010 10:42 pm

buni si aceia ancanaomi, nu descuraja, si eu cand miam deschis prima oara blog, am stat vreo 2-3 luni fara sa vand nimic, apoi mam apucat serios de reclame pe diverse forumuri sau sincer am mai spilcuit adrese de mes si mail de pe net ale diverselor mamici, nici mie nu prea mia mers cu bloggerul, dar de cand mam mutat pe picassa e mult mai bine si pot sami adaug la favorite mult mai multe posibile viitoare cliente dandule un simplu add, trebuie sati cauti tu clientele nu ele pe tine, mai rar asa... oricum multa bafta si vanzare multa...; mie tare bine mia mai prins,ca uneori aveam bani de mancare din banutii de pe comenzile ramburs, ii asteptam cu sufletu la gura...nu zic ca am dat si de neserioase si batjocoritoare, care mau facut sa arunc degeaba bani la posta, dar am trecut peste si iam multumit lui Dumnezeu pt tot ce mia da oricat de putin ar fi fost...
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyLun Iul 12, 2010 9:03 am

pai m-am gandit sa dau si eu reply la persoanele carora le-a trimis cele de la care am cumparat eu dar m-am gandit sa nu par neserioasa
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyLun Oct 04, 2010 4:25 pm

salutare dragi mamicute! va astept pe siteul meu cu hainute, preturi mici, reduceri in fct de valoarea totala a comenzii, EXTRA OFERTA! sapt asta orice tricou copii la doar 3 lei!
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptyMar Oct 19, 2010 4:27 pm

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! 477373 cofe va astept cu noi OFERTE!!! deosebite, hainute la pret unic de 3 lei/ respectiv 5 lei, plus alte hainutein albumu principal de copii si adulti in care am postat si cateva noutati sapt. trecuta!
http://picasaweb.google.ro/deliuta83/DelyaHainute#
http://picasaweb.google.ro/deliuta83/DiverseAdulti#
http://picasaweb.google.ro/deliuta83/OFERTALucrusoareLa3LeiBucata#
http://picasaweb.google.ro/deliuta83/OFERTALucrusoareLa5LeiBucata#

Va doresc numai bine si multa sanatate!
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! EmptySam Noi 13, 2010 12:27 pm

O noua OFERTA: NEGOCIEREA PRETULUI! valabil incepand de azi 13 nov. si pana pe 18 noiembrie. Reguli: accept oferte de pret de la dvs dar reducerea sa nu fie mai mare de 40-50% din pretu deja afisat, articolele care au specificat ca-s noi sau ca noi nu au reducere mai mare de 1-2 lei din pretu afisat; hainutele deja rezervate nu intra la oferta de negociere! Rezerv. se fac pt data dorita de dvs. dar va rog s-o specificati neaparat; iar cele cu valoare peste 70 lei si plata in cont au expediere gratuita!!!
http://picasaweb.google.com/deliuta83/DelyaHainute#
mai multe informatii pe mes sau mail: nicoletadeliamarin@yahoo.com
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty
MesajSubiect: Re: Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!   Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!! Empty

Sus In jos
 
Vand hainute copii 0-6 ani, noi sau SH, in stare foarte buna si la preturi foarte mici!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» HAINTE IMPORT VANZARE IEFTINE
» vand hainute copii 0-4 ani
» vand hainute pentru copii 0-4 ani
» vand hainute copii second hand,modele deosebite
» Vand hainute, incaltaminte, jucarii, prosoape noi bbc si multe altele pentru copii 0-3 ani

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Vânzare/Cumpărare (eBay) :: ANUNŢURII VÂNZĂRI etc...-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente