Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A Empty48%Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A Empty52%Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
danamario
mamica noua
mamica noua
danamario


Mesaje : 6
Varsta : 39

Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A Empty
MesajSubiect: Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A   Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A EmptyJoi Mar 18, 2010 1:33 pm

:bebe1: Buna ziua, sunt o mamica a unui copilas de 1,4 ani si de curand am infiintat un magazin virtual cu hainute de copii noi, aduse din U.S.A si India la preturi mult sub piata. Acordati 5 min. din timpul d-voastra si poate totusi ve-ti gasi ceva interesant...daca nu...imi cer scuze de deranj.
O zi cat mai placuta va doresc, ciao.

www.mariosbaby-shop.blogspot.com

P.s. ptr comenzi ma puteti contacta la adresa de mail raiderita_18@yahoo.com ,
id de mess raiderita_18 sau nr de tel 0728980885 (Dana).
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A Empty
MesajSubiect: Re: Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A   Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A EmptyJoi Mar 18, 2010 5:57 pm

cind o sa am nevoie te asigur ca te voi contacta
Sus In jos
danamario
mamica noua
mamica noua
danamario


Mesaje : 6
Varsta : 39

Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A Empty
MesajSubiect: Re: Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A   Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A EmptyJoi Mar 18, 2010 6:56 pm

Multumesc Ioana, inseamna ca ti-a placut ceea ce ai vazut pe blog-ul meu :yess:
Pupici.
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A Empty
MesajSubiect: Re: Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A   Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A EmptyJoi Mar 18, 2010 9:09 pm

da mia placut doar ca acum nu avem nevoie deocamdata
Sus In jos
danamario
mamica noua
mamica noua
danamario


Mesaje : 6
Varsta : 39

Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A Empty
MesajSubiect: Re: Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A   Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A EmptyJoi Mar 18, 2010 11:58 pm

Nu-i nici o graba Ioana, doar sa ma ai in vizor atunci cand vei avea in plan sa achizitionezi hainute noi puilor tai. Pupici, ciao
Sus In jos
alina
mamica noua
mamica noua
avatar


Mesaje : 1
stare de spirit : http://magazinuniversalro.blogspot.com/ va astept pe blogul meu cu hainute pt copii id meu serban.alina22

Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A Empty
MesajSubiect: Re: Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A   Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A EmptyVin Mar 26, 2010 2:05 pm

buna mamici am si eu un blog cu hainute http://magazinuniversalro.blogspot.com/ pentru haine de calitate. Aveti 3 avantaje pe acest blog : 1) calitate si pret avantajos, 2) transport gratis la comenzile ce depasesc 50 RON, 3) ca si client ai dreptul de a ne transmite ce ai dori sa gasesti pe acest blog, iar noi ne vom stradui sa iti indeplinim dorinta ! Va invit pe blog pana de Sarbatorile de Paste pentru un cadou de 10 % reducere la orice comanda !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A Empty
MesajSubiect: Re: Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A   Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A Empty

Sus In jos
 
Hainute noi, copii 0-8 ani, import U.S.A
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hainute noi, import Anglia!
» HAINTE IMPORT VANZARE IEFTINE
» Hainute SH ptr copii
» hainute copii
» vand hainute copii 0-4 ani

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Vânzare/Cumpărare (eBay) :: ANUNŢURII VÂNZĂRI etc...-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente