Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! Empty48%Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! Empty52%Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Pentru sanatatea unui copil, faceti asta!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
julienne
mamica noua
mamica noua
julienne


Mesaje : 15
Varsta : 40

Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! Empty
MesajSubiect: Pentru sanatatea unui copil, faceti asta!   Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! EmptyJoi Noi 11, 2010 11:07 am

Buna mamicilor, am aflat de la o prietena despre o campanie cu ocazia Zilei Mondiale a Diabetului.. ceva de genul: se intra pe site-ul www.baloanepentrudiabet.ro, se da clik pe un balon, se trece numele tau si se elibereaza. Cu cat mai multe baloane eliberate cu atat mai mult atragi atentia asupra acestei boli.

M-am gandit ca ar fi interesant sa sustinem si noi aceasta cauza, mai ales ca diabetul a inceput sa afecteze copiii din ce in ce mai mici. (aici am citi o stire din constanta despre diabetul la copii http://www.adevarul.ro/locale/constanta/Constanta-diabet-copii_0_348565505.html)

Ce ziceti? Ar fi un ajutor super pe care il putem da!
Haideti sa eliberam cate un balon! cheers
Sus In jos
qalina
mamica super
mamica super
qalina


Mesaje : 49
Varsta : 37

Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! Empty
MesajSubiect: Re: Pentru sanatatea unui copil, faceti asta!   Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! EmptyVin Noi 12, 2010 10:03 am

cu mare placere voi ajuta dar nu merge siteul .mai inceartca sa scrii linkul.... Pentru sanatatea unui copil, faceti asta! 682510
Sus In jos
 
Pentru sanatatea unui copil, faceti asta!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Momentul potrivit conceptiei unui copil - alegerea momentului
» Cand este timpul sa introducem solidele in alimentatia unui bebelus?
» Sucurile acidulate sunt nocive pentru sănătatea copiilor
» Somnul. Cate ore de somn sunt necesare pentru un copil?
» AM FACUT-O SI PE ASTA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: TOTUL DESPRE BEBELUŞI :: Sănătatea Bebeluşului-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente