Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 Empty48%Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 Empty52%Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Rugaciuni pt cei mici si cei mari

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Rugaciuni pt cei mici si cei mari   Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptyLun Feb 08, 2010 3:00 am

Rezumarea primului mesaj :

Doamne, Doamne, mare Doamne,
Sa ai grija draga Doamne,
De parinti, frati si surori,
Verisoare, verisori,
De bunici si strabunici
Care nu-s sau sunt pe-aici
Si te mai rog Doamne pe tine,
Sa ai grija si de mine. Amin!
Sus In jos

AutorMesaj
swit
mamica noua
mamica noua
swit


Mesaje : 15

Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rugaciuni pt cei mici si cei mari   Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptyLun Apr 12, 2010 12:29 pm

Ma bucur tare mult k va place. Multumesc. Le stiu de cand eram mica de la o doamna tare bisericoasa, imi placea mult sa ma duc pe la ea , avea multeeee carti cu rugaciuni, eu le-am invatat pe astea mai scurte, mai usoare :study: lol!
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rugaciuni pt cei mici si cei mari   Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptyLun Apr 12, 2010 2:12 pm

:study: e bine sa sti rugaciuni
Sus In jos
swit
mamica noua
mamica noua
swit


Mesaje : 15

Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rugaciuni pt cei mici si cei mari   Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptyMar Apr 13, 2010 11:52 am

Asa este. Parca suntem cu un pas mai aproape de Dumnezeu. Rugaciunea este benefica pentur puiutii nostri ca sa creasca in armonie Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 934497
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rugaciuni pt cei mici si cei mari   Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptyMar Apr 13, 2010 11:58 am

Eu,cum am spus si mai sus,spre rusinea mea,nu stiu decat vreo doua-trei rugaciuni si pt mine si pt copil;sincer,de cate ori vad postat un nou subiect la aceasta tema,ma uit curioasa sa vad ce mai stiti voi nou;si i le citesc si lui Denis care rade cand le aude
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rugaciuni pt cei mici si cei mari   Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptyJoi Mai 13, 2010 7:35 am

Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 ?id=725X1342&site=wallpaper4god.wordpress.com&url=http%3A%2F%2Fwallpaper4god.files.wordpress.com%2F2009%2F10%2Fisaia-45-101.jpg&sref=http%3A%2F%2Fwallpaper4god.wordpress
Sus In jos
rocsy4800
mamica noua
mamica noua
rocsy4800


Mesaje : 1
Varsta : 45

Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rugaciuni pt cei mici si cei mari   Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptySam Iun 26, 2010 5:11 pm

Ioana 1 : de cand caut rugaciunea asta , multumesc. A invatat-o Horea la Gradi si nu mai stie exact .Acum o putem invata din nou , multam!!!!!!
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rugaciuni pt cei mici si cei mari   Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 EmptyLun Iul 05, 2010 12:11 am

ma bucur ca va fost de folos una din rugaciunile scrise de mineee Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 435847
Sus In jos
Continut sponsorizat





Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Rugaciuni pt cei mici si cei mari   Rugaciuni pt cei mici si cei mari - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Rugaciuni pt cei mici si cei mari
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» imbracaminte noua pentru copii mici si mari
» GHICITORI PT CEI MICI
» autoritatea parintilor asupra celor mici
» Lapte praf Humana la cele mai mici preturi! Livrare gratuita
» HAINTE IMPORT VANZARE IEFTINE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: JOCURI,CANTECE,POVESTI :: Rugaciuni pt copii-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente