Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Si eu am un an si 5 luni... EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Si eu am un an si 5 luni... EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Si eu am un an si 5 luni... EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Si eu am un an si 5 luni... EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Si eu am un an si 5 luni... EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Si eu am un an si 5 luni... EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Si eu am un an si 5 luni... EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Si eu am un an si 5 luni... EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Si eu am un an si 5 luni... EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Si eu am un an si 5 luni... Empty48%Si eu am un an si 5 luni... Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Si eu am un an si 5 luni... Empty52%Si eu am un an si 5 luni... Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Si eu am un an si 5 luni...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

Si eu am un an si 5 luni... Empty
MesajSubiect: Si eu am un an si 5 luni...   Si eu am un an si 5 luni... EmptyMier Mai 05, 2010 6:49 pm

Ne laudam si noi ca "adunam" pe langa anul implinit,lunite..acum avem 5.....si tot asa....mami si tati te iubi mult de tot...asta ca sa nu treaca aceasta zi fara sa scriu ceva si pt bebelina mea...Dayana... :puii:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Si eu am un an si 5 luni... Empty
MesajSubiect: Re: Si eu am un an si 5 luni...   Si eu am un an si 5 luni... EmptyJoi Mai 06, 2010 6:36 am

Dar trebuia pusa la loc de cinste de dimineata de la prima ora;ca sa nu treaca neobservata de noi aceasta zi;sa fie sanatoasa si sa aibe ca exemplu in viata(ca si fire-nu toate faptele)pe mama ei.LA MULTI ANI printesa mica!
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

Si eu am un an si 5 luni... Empty
MesajSubiect: Re: Si eu am un an si 5 luni...   Si eu am un an si 5 luni... EmptyJoi Mai 06, 2010 6:50 am

pupic ginuta...nu am crezut ca e asa o "sarbatoare" faptul ca adauga luni pe langa faimosul an Si eu am un an si 5 luni... 913730 .... la fe lsi voua multa sanatate,fericire,si impliniri...ms oricum,esti o dulce.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Si eu am un an si 5 luni... Empty
MesajSubiect: Re: Si eu am un an si 5 luni...   Si eu am un an si 5 luni... EmptyJoi Mai 06, 2010 6:52 am

Este sarbatoare;cum sa nu fie;daca una din noi are o sarbatoare in familie sau se bucura de ceva,SA STIM SI NOI! Sa ne bucuram cu totii(sau nu vrei sa faci cinste????)
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

Si eu am un an si 5 luni... Empty
MesajSubiect: Re: Si eu am un an si 5 luni...   Si eu am un an si 5 luni... EmptyJoi Mai 06, 2010 7:09 am

aha,am inteles...la fel si voua sanatate,fericire,si multa dragosteee....de "cinste" nu fug....eeee
Si eu am un an si 5 luni... Sampanieo
sa aveti pofta!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Si eu am un an si 5 luni... Empty
MesajSubiect: Re: Si eu am un an si 5 luni...   Si eu am un an si 5 luni... EmptyJoi Mai 06, 2010 7:14 am

Eeeee,asa da! Cam devreme pt sampanie dar ma bag si eu la nani cu al meu print si rezolv problema.
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

Si eu am un an si 5 luni... Empty
MesajSubiect: Re: Si eu am un an si 5 luni...   Si eu am un an si 5 luni... EmptyJoi Mai 06, 2010 7:20 am

...ei as devreme,eu mis "tahuie' de sampania data de olo_family....nu era sarbatoare,ca ingerasul e sanatos? asa ca ia"un gat" sa am partener de "euforie" Si eu am un an si 5 luni... 65297
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Si eu am un an si 5 luni... Empty
MesajSubiect: Re: Si eu am un an si 5 luni...   Si eu am un an si 5 luni... EmptyJoi Mai 06, 2010 7:25 am

Pai de asta spuneam pas;dar daca-i bal,bal sa fie! Sa curga sampania si sa cante muzica!
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

Si eu am un an si 5 luni... Empty
MesajSubiect: Re: Si eu am un an si 5 luni...   Si eu am un an si 5 luni... EmptyJoi Mai 06, 2010 7:26 am

iti dai seama ,cand vor aparea celelalte mamici,noi deja suntem 'matoale' tavalesc
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Si eu am un an si 5 luni... Empty
MesajSubiect: Re: Si eu am un an si 5 luni...   Si eu am un an si 5 luni... EmptyJoi Mai 06, 2010 7:31 am

Hai ca le dam si lor "un gat" din euforia noastra! Sau mai bine nu;ca tre' sa ramana careva lucid sa ne scuture daca o luam pe aratura!
Sus In jos
DD
mamica super activa
mamica super activa
DD


Mesaje : 703
Varsta : 40
stare de spirit : optimista

Si eu am un an si 5 luni... Empty
MesajSubiect: Re: Si eu am un an si 5 luni...   Si eu am un an si 5 luni... EmptyJoi Mai 06, 2010 10:05 am

La multi ani si de la noi! e marisoara printesa,al meu are abia 6 luni.eu vreau sampanie la pachet pt ca sunt la munca
Sus In jos
Continut sponsorizat





Si eu am un an si 5 luni... Empty
MesajSubiect: Re: Si eu am un an si 5 luni...   Si eu am un an si 5 luni... Empty

Sus In jos
 
Si eu am un an si 5 luni...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» vaccinul de 4 luni
» greutatea la 15 luni
» Hainute 0-12 luni
» cati ani au copiii nostri?
» Dezvoltarea bebelusului de la 0-12 luni

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ANIVERSĂRI :: Zilele de naştere a bebeluşilor-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente