Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 Empty48%nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 Empty52%nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 nevoia de afectiune la copii

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: nevoia de afectiune la copii   nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 EmptyJoi Feb 04, 2010 10:01 pm

Rezumarea primului mesaj :

copii au nevoie mult de afectiunea parintilor mai ales a mamei ca ea e tot timpu cu ei :http://mamicis
Sus In jos

AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: nevoia de afectiune la copii   nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 EmptyMier Mar 10, 2010 1:11 pm

deci nu mai am ce sa zic.

alintatul meu azi a avut un chef de joaca si numai cu el sa stau.
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: nevoia de afectiune la copii   nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 EmptyJoi Mar 18, 2010 12:12 am

si daria este alintata
Sus In jos
Continut sponsorizat





nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: nevoia de afectiune la copii   nevoia de afectiune la copii - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
nevoia de afectiune la copii
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» TEMPERATURA LA COPII
» BANCURI CU COPII
» RAHITISMUL LA COPII
» PLATFUSUL LA COPII
» ALERGIILE LA COPII

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: COPII ŞI PĂRINŢII :: Copii şi părinţii-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente