Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty48%Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty52%Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Abuzul sexual asupra copiilor!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyMar Mar 09, 2010 6:17 pm

tot auzim la stiri despre copiii abuzati sexual de parinti,unchi,frati :pale: Exclamation care pe mine ma sperie.nu-mi vine sa cred ca exista asemenea oameni!! Abuzul sexual asupra copiilor!! 95730 Abuzul sexual asupra copiilor!! 248404 saracii copilasi prin cate trec Abuzul sexual asupra copiilor!! 535197
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Re: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyMar Mar 09, 2010 7:54 pm

Am citit,m-am gandit,nu pot aduna cuvinte ca sa exprim dezgustul,sila,repulsia pentru felul in care a ajuns sa se injoseasca rasa umana;mi-e rusine ca sunt om cand vad astfel de cazuri;mi-e jena sa aud astfel de lucruri si imi repugna gandul ca zicala:"Cine n-are batrani sa-si cumpere"a fost detronata de ideea ca am ajuns sa fugim de bunici,vecini,frati care se poarta ca niste salbatici si nicidecum ca un sprijin pentru copiii nostri.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Re: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyMier Mar 10, 2010 2:24 am

din cauza asta copiii tin in ei si nu pot spune tot ce au pe suflet,de frica.
si mie mi.e sila de halul in care s.a ajuns...
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Re: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyJoi Mar 18, 2010 5:50 pm

doamne fereste de asa ceva si mie mila de copii care patesc asa ceva
eu pe persoanele care fac asa ceva leas spinzura
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Re: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyMar Apr 27, 2010 11:56 pm

prea putin spus "spanzura",pt ca nu se compara cu ce le face unor biete suflete,daca-l spuanzuri scapa usor,un copil e marcat toata viata!!!! Abuzul sexual asupra copiilor!! 535197
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Re: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyMier Apr 28, 2010 6:57 am

Eu i-as lasa in viata si le-as spune sa fie pregatiti pentru o pedeapsa crunta pe care le-o voi aplica in curand;si-i voi lasa sa astepte mult si bine pana vor muri de frica in asteptarea ei!(Asteptarea te omoara;asa,daca le aplici una imediat isi vor spune ca au scapat)
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Re: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyMier Apr 28, 2010 8:47 am

sotul are o vorba: le-as taia-o jos!!!!!!! nu enimic pe lume mai drag pt un barbat decat...intelegeti ,nu?!


Abuzul sexual asupra copiilor!! W6vhAbuzul sexual asupra copiilor!! EoWdp2
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Re: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyMier Apr 28, 2010 8:49 am

Buna pedeapsa si asta;si sa mance cainii "josul" lor. :haha:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Re: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyJoi Apr 29, 2010 12:05 am

eu i-as lega d un copac in padure si i-asi lasa sa-i manance animalele.dar tot nu se compara cu ce le fac bietilor copii.
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Re: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyJoi Apr 29, 2010 6:55 am

si eu le-as taia-o
dute draga in alta parte dar lasa saracul copilas in pace
si nu mai suport cand vad femei recasatorite si tatal vitreg molestand copii las spanzura
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Re: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyJoi Apr 29, 2010 7:00 am

Dia,eu aproape am trecut prin asa ceva, aproape
Cand aveam 7 ani,mama mea s-a recasatorit cu un alt barbat,iar dupa o bataie crunta,m-a luat in brate , m-a mangaiat pe picior...un mangaiat nefiresc,si mi-a spus : Daca te porti frumos ,te voi iubi mai mult!!
In acea zi,trimitandu-ma dupa lapte, dusa am fost! Am fugit la tatal meu natural si la sora mea..am simtit ca ceva nu e in ordine...
Sus In jos
dia
mamica super activa
mamica super activa
dia


Mesaje : 1007
Varsta : 46
stare de spirit : nume-dia,nume copil-bianca

Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Re: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyJoi Apr 29, 2010 7:04 am

iubita ai avut un noroc ca ai fost inspirata sa pleci
asa e si tu ai suferit mult
sunt niste animale alte cuvinte nu am pt ei
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Re: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyJoi Apr 29, 2010 7:10 am

olo_family,sincer ti-am citit si recitit povestea ta de cand ai scris-o,dar nu gasesc nici azi cuvinte sa astern pentru tine.Important este ca azi esti un om integru,cu o familie buna si ca tu nu vei oferi ce ai primit tu.Aici stii ca esti sustinuta in tot.Pupici
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Re: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyJoi Apr 29, 2010 10:56 am

nici eu nu stiu ce sa-ti spun diana,imi pare rau si ai facut o alegere buna!!!
toate suntem langa tine si te sustinem (si langa celelalte mamici),dar la asa ceva sincer ramai "muta" si nu ai ce sa spui...doar ca totul a trecut si bine ca nu s-a intamplat nimic mai mult!
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Re: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyVin Apr 30, 2010 2:58 pm

va multumesc pt cuvintele sincere ! stiam ca in voi voi gasi ..poate o alinare, un real suport! voi fi vesnic recunoscatoare lui D-zeu pt ca mi-a dat minte sa plec la timp din acel,, cuib...de vipera,,
asa cum zici,ginuta,sunt pe deplin implinita si asta doar pt ca am o familie asa cum mi-am dorit,fara certuri,batai...
Aici suntem o ,,familie virtuala,, dar parca este adevarata,asta pt ca se simte multa dragoste si sustinere!!!!

pupiciiii
Sus In jos
DD
mamica super activa
mamica super activa
DD


Mesaje : 703
Varsta : 40
stare de spirit : optimista

Abuzul sexual asupra copiilor!! Empty
MesajSubiect: Re: Abuzul sexual asupra copiilor!!   Abuzul sexual asupra copiilor!! EmptyMier Mai 05, 2010 9:05 am

Eu i-as atarna intr-o colivie deasupra locului in care traieste copilul abuzat ca sa-i poata urmari revenirea din soc si tratamentul acestuia si de asemenea sa poata trage toata lumea cu prastia si cu teava cu cornete in el,sa-i mai altoiasca cate o minge in fata si sa-i mai arunce la cina si cate o piatra in gura.Nu instig la violenta dar e una pasnica cea enumerata de mine
Sus In jos
 
Abuzul sexual asupra copiilor!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» le spuneti povesti copiilor?
» CUM ATI ALES NUMELE COPIILOR VOSTRI?
» Zodiacul copiilor
» atrage atentia copiilor
» CE CULOARE AU OCHII COPIILOR NOSTRI?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: TOTUL DESPRE BEBELUŞI :: Băieţeii şi Fetiţe-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente