Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty48%va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty
 48% [ 14 ]
Maria
va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty52%va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 va rugati inainte de culcare şi de masa?

In jos 
+2
mariaa
Anna
6 participanți
AutorMesaj
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty
MesajSubiect: va rugati inainte de culcare şi de masa?   va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyDum Mar 07, 2010 1:30 am

sa nu mint cam uit de rugciune sper ca dumnezeu sa ma ierte
Sus In jos
mariaa
mamica super
mamica super
mariaa


Mesaje : 458
Varsta : 38
stare de spirit : excelenta

va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty
MesajSubiect: Re: va rugati inainte de culcare şi de masa?   va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyDum Mar 07, 2010 10:05 pm

EU LA CULCARE SI DUPA CE MANANCC II MULTUMESC LA BUNUL D-ZEU DE MASA
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty
MesajSubiect: Re: va rugati inainte de culcare şi de masa?   va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyDum Mar 07, 2010 10:10 pm

seara dupa ce-i fac Ingerasul lui kev,de multe ori ma inchin ,dar cateodata(in ultimul timp cam des) imi fac doar cruce,bineinteles dupa ce mananc imi fac cruce si-I multumesc de masa!
Sus In jos
mariaa
mamica super
mamica super
mariaa


Mesaje : 458
Varsta : 38
stare de spirit : excelenta

va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty
MesajSubiect: Re: va rugati inainte de culcare şi de masa?   va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyDum Mar 07, 2010 10:12 pm

SIGURR TREBUIE SA MULTUMIM LA BUNUL D-ZEU PT CE NEE DAA
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty
MesajSubiect: Re: va rugati inainte de culcare şi de masa?   va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyJoi Mar 18, 2010 3:25 pm

eu ma rog in fiecare seara si mai ales pt copii mei
si aditu se roaga
Sus In jos
ana_hruban
mamica super
mamica super
ana_hruban


Mesaje : 78
Varsta : 42
stare de spirit : F F BUNA DAR SE POATE SI MAI BINE

va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty
MesajSubiect: Re: va rugati inainte de culcare şi de masa?   va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyJoi Apr 08, 2010 3:25 pm

La Andrei ii place mult Ingersu, parca se linisteste si tot timpul rade cand il spun. E f bine sa multumim la Dumnezeu pentru ce avem si sa ne rugam seara inainte de culcare.
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty
MesajSubiect: Re: va rugati inainte de culcare şi de masa?   va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyMar Mai 18, 2010 10:30 pm

eu ma rog lui Dumnezeu ori de cate ori simt nevoia, dar mai mult dimineata si seara, la masa uneori, de cate ori am vreun necaz, sau vreo bucurie, ma rog pt fetitele mele de cate ori miaduc aminte so fac...
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty
MesajSubiect: Re: va rugati inainte de culcare şi de masa?   va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptySam Mai 29, 2010 10:29 pm

si eu ma rog in fiecare seara
asa lam invatat si pe aditu meu
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty
MesajSubiect: Re: va rugati inainte de culcare şi de masa?   va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyLun Mai 31, 2010 12:59 pm

noi (eu si sotul) nu ne "culcam" fara sa inchinam ingerasul-Dayana,apoi ne inchinam la icoana...la mine dureaza mai mult caci....veti rade... ma rog pt toti....fostul sot, fosta soacra si restul familie lui inclusiv nevasta lui,apoi pt copii nostri, parintii mei si ai sotului,nasii de cununie,de botez si cumatri....va imaginati cam cat dureaza,nu?...dar m-am obisnuit acum,sincer..
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty
MesajSubiect: Re: va rugati inainte de culcare şi de masa?   va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyLun Mai 31, 2010 1:06 pm

Baga-ma si pe mine in gandurile tale;sau pe dragul tau "alpinist".In ciuda aparentelor,nu va trece prin cap cate probleme am si la ce limite am ajuns pe foarte multe fronturi si ma vor ajuta gandurile bune ale oricui.Daca tot ai un pomelnic,mai baga un nume de copilas te rog.
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty
MesajSubiect: Re: va rugati inainte de culcare şi de masa?   va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyLun Mai 31, 2010 3:51 pm

cu mult drag ginuta....imi pare sincer rau ca ai probleme..de fapt cam toata lumea cred ca, are probleme in ciuda aparentelor de "buna dispozitie"...discutand pe acest forum incercam sa mai uitam de griji,suparari,datorii,lacrimi si altele....totul e sa fim puternice,sa speram ca va fi mai bine...of....din suflet,of...
pupic
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty
MesajSubiect: Re: va rugati inainte de culcare şi de masa?   va rugati inainte de culcare şi de masa? EmptyMier Iun 02, 2010 11:27 am

ginuta imi pare rau de tine
sa sti ca si eu am probleme mari dar ce putem face
iesim noi cumva la capat
Sus In jos
Continut sponsorizat





va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty
MesajSubiect: Re: va rugati inainte de culcare şi de masa?   va rugati inainte de culcare şi de masa? Empty

Sus In jos
 
va rugati inainte de culcare şi de masa?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dragostea înainte de căsătorie
» un pas inainte patrick -darius

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: JOCURI,CANTECE,POVESTI :: Rugaciuni pt copii-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente