Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty48%SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty52%SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 SOACRELE;PRO sau CONTRA?

In jos 
+14
iulia_mama_evelynei
feliciaboar
nikole
rebek2508
olo_family
dia
Iuly35
DD
cao2011
andreiutza
Andreea Stefan
Anna
mamicisibebelasi
mariaa
18 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptySam Feb 27, 2010 12:15 pm

Rezumarea primului mesaj :

Haideti sa vorbim despre soacre;cum se poarta cu voi,cum va purtati voi cu ele?Sunt PRO sau CONTRA voastra?
Sus In jos

AutorMesaj
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyJoi Iun 17, 2010 4:48 pm

nu e o "chestie" anume...iti faci o parere citind horoscopul despre soacre,si cum se intelege cu nora in functie de zodie..... SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 248404
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyJoi Iun 17, 2010 4:51 pm

iuly35 eu sunt rac,sotu taur si soacra ii in 17 martie cred ca0i pesti nu ia vezi
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyJoi Iun 17, 2010 5:19 pm

tavalesc ..eu sunt taur,sotul rac...soacra varsator....a ta socrita, e pesti....
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyJoi Iun 17, 2010 5:21 pm

eu berbec si soacra pesti SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 298658
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyJoi Iun 17, 2010 5:37 pm

asta da coincidenta SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 634724
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyJoi Iun 17, 2010 6:12 pm

asa e felicia...nu ne-am "nimerit" la soacre tavalesc
Sus In jos
DD
mamica super activa
mamica super activa
DD


Mesaje : 703
Varsta : 40
stare de spirit : optimista

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyVin Iun 18, 2010 12:25 pm

Eu sunt Taur,sotul Scorpion si ne intelegem perfect
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyVin Iun 18, 2010 1:59 pm

vai fete ce nervi am,ce am aflat ca nepota lu socra,vara primara a lu iulian ii plecata acum se intorc definitiv in tara si ghiciti unde o sa stea la soacramea binenteles o perioada da ducasa draga acolo de undei ii barbatu intr-un sat dinala uitat de lume in tulcea,pe aia o primeste incantata si cand am stat noi acolo 2 luni numa crize facea de so certat sotu cu ea si o zis sa plecam la casa noastra si am plecat nu am avut vreo luna mobila numai un pat si hainele noastre ne-au stat in bagaje numai bucataria ne era gata si utilata dar nu am avut apa numai dupa 1 luna ca nu era gata proiectu aduceam apa e la un vecin de baut si de spalat am spalat cu mana ca nu mergea masina fara apa off si ea acum o duce pe aia acolo scorpia dracului am niste nervi de nu mai pot si casa lu soacra ii pe numele sotului el o cumparat-o inainte cu mult sa ne cunoastem si acum el nu mai are voi sa zica nimic il manipuleaza cum vrea
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyVin Iun 18, 2010 2:12 pm

fely nu te mai amara ...zi bine ca ai scapat de ea....las-o ...crezi ca mult o sa s-e inteleaga cu nepoata....cat o sa faca ca ea, e ok dupa...sa se spele pe cap singura...o sa vezi...eu atunci as dansa de bucurie SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 749457 SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 749457 ,asteapta si o sa te convingi...nu-i dau mai mult de 1 luna dupa cum spui ca este...pup SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 435847
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyVin Iun 18, 2010 2:48 pm

asa vrea da nu pot ca cu fiuso nu so purtat asa,dar abia astept sa vina august sa vina aia acasa ce o sa ma mai distrez chiar as vrea sa vad parca vad ca plnge soacra pe la colturi,pe noi ne-o dat afara dar is toate inainte si dumnezeu ii sus
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyVin Iun 18, 2010 2:56 pm

eu sunt balanta sotul e scorpion iar soacra-mea nu stiu ce zodie e,saptamana viitoare e ziua ei,sambata p 27
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptySam Iun 19, 2010 4:51 am

ehe felicia,fii fericita ca nu stai cu soacra,chiar daca e casa pe numele sotului..si la mine e ceva de genul....dupa divortul sotului,din prima casnicie,de la partaj i-a revenit o suma frumusica de pe apartamentul ce il avea cu fosta...a luat banii si...ce crezi ca a facut??? TTTT ...a pus la punct apartamentul soacrei...mobilat,gresie,faianta,usa geamuri..tot,tot....iar intr-o zi cand "ma pupa....."am auzit-o cand i-a zis lui socrumiu ca nu am nimic,nici macar o plapuma a mea...ridicol,caci daca e pana acolo,plapuma mea o am de la decesul tatalui(la noi se da peste mort,perna si plapuma),deci de aia nici nu trebuia sa zik,ca nu am,plus ca am "zestrea"mea,nu de la mama,stransa in timp "pus banut pe banut"si luat....si cand i-am zis,ce am auzit a incremenit,apoi am intrebat-o fiul ei ce are,si ea a raspuns...nimic....deci in concluzie,atata timp cat e soacra sa nu te astepti sa recunoasca,ca,al ei copil are ceva,chiar daca acesta a luat cu banutul lui...aaa.....uitasi..la tine e faza cu nepoata, e,uite ca si la noi e o faza cu un nepot de la sora soacrei care e decedata(Dumnezeu sa o ierte),care il "plange" ca e necajit,amarat,nu ii ajung banii,etc....pe fiisu nu "l-a plans"NICIODATA...asa ca....fii tare,soacre ca ale tale sunt,si cu mana pe inima iti spun ca fiecare rand scris de mine, e adevarat, sincer,nu inflorit.... SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 749457
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptySam Iun 19, 2010 5:54 am

Veniti mai fetelor la mine ca a mea e bomboana de femeie;a zis ca daca fi-su ma jigneste vreodata il strange la gat chiar daca ea sfarseste in puscarie,doar trebuie sa sfarseasca si ea undeva! Fraza citata de ea!
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptySam Iun 19, 2010 6:45 am

ferice de tine,cu asa soacra...sa o iubesti,sa o respecti,caci merita... pupic
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptySam Iun 19, 2010 8:41 am

superrrr ginutavrabiuta...s-o tina d_zeu in viata si sa fie mereu o bombonica....>>>si a mea este o bomboana dar de_menta TTTT
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptySam Iun 19, 2010 9:28 am

ginutavrabiuta deci ne-o imprumuti si nou vai ce bine,iuly35 te cred ca asai si a ta si ii adevarat ce zice dar chiar asa tre sa ma obisnuiesc cu ideea,la ele ii trasatura de fam ca si bunicasa lu iulian ii asa te cicaleste de nu mai gata da cu mine nu ii mere i-am zis o data ne suna la 5:30 dimineata ca sotu avea tel inchis dupa ce nu am dormit mai toata noapte ca andrei o avut colici zice ce faceti dormiti trezitiva ca-i ziua afara am zis ca ce o fost de fapt si am suduit-o si am incgis telefonu ghici pe cine o sunat pe ficasa sa se planga dar nu pe soacra ca pe sora lu soacra si aia io zis bine o facut da cine dracu te pune sa-i suni la orele alea mai ales ca sti ca au si copil mic,so trezit andrei saracu si iara o inc eput plansu
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyDum Iun 20, 2010 8:35 am

of of...ce ar trebui sa facem pt a "domestici"soacrele astea?...ma uit cu" groaza"la ceas si ma astept sa imi"ciocane"la usa soacra,ca de...este duminica,si are"abonament... SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 804862
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyLun Iun 21, 2010 8:34 am

ce bine ca-s departe de ea...eu in spania ea in romania SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 479128
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyLun Iun 21, 2010 9:42 am

iulia ce norocoasa esti,eu am o vecina fete are o soacra deaia sa tot ai am uitat sa va spun ea nici nu ii face baie la copil ci soacra are 3 luni bebe ii da si lapte formula tot soacra il da intr-o seara am mers pana la ei si soacar il tinea pe ala mic in brate ca io pus supozitir ca nu facuse caca si ea isi facea manichiura,noapte soacra se trezeste la bebe ce tareeee dar mie totusi nu mi-ar conveni
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyLun Iun 21, 2010 10:56 am

sincer!nici mie nu mi-ar conveni...a mea inca nu a vazut-o decat in poze...avem de gand acum in august sa mergem in vacanta ...dar nu o sa ma dezlipesc de langa soarele meu...binenteles ca o poate lua in brate dar ...doar in prezenta mea...si inainte de toate sa-mi ceara voie... SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 913730 ...evelyne si sotul sunt totul pe lumea asta pentru mine ....si ma dedic lor cat imi sta in putinta si inca un pic SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 479128
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyLun Iun 21, 2010 11:04 am

mi-am dorit foarte mult un copil...iert dar n-o pot uita cand imi zicea:o femeie daca nu da nastere unui copil e stearpa...am suferit foarte mult din cauza ei...mereu cand mergeam in august acasa imi zicea voi cand faceti un copil...n-o sa aiba cine va da o cana de apa la batranete xxxx eram dupa o sarcina extrauterina si-mi zice...eu nu cred ca ai ramas gravida ,,creca te-a operat de altceva,,simteam ca mooor SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 535197 .cea mai tare faza a fost cand i-am zis ca-s gravida s-a blocat...am crezut ca i-a stat ceasul SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 65297 pup
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyLun Iun 21, 2010 12:05 pm

vezi sa nu a mea sa ceara voi sa il ia pe Andrei in brate se oftica de numa acum 3 saptamani am fost in oras si ne-am intalnit eu atunci ii dadeam la andrei tricou jos ca o vomat mai face deaste o fost mancat si circa dupa ora o venit sotu sa ne duca si pe masina io venit un pic de lapte inapoi si cand am ajuns in oras era oricum caldut si i l-am dat jos o ramas in body si pantaloni scurti,e binenteles ca lo luat imediat in brate o venit si sorusa si sor apucat de pupalit la andrei si el o inceput sa plang am zis no gata l-am luat si l-am pus in carucior ce so ofticat doamne ca de ce nu i l-am lasat in brate si nu o mai venit cu noi la plimbare si cumparaturi cu toate ca initial deaia o venit,m-am enervat la culme
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyLun Iun 21, 2010 5:15 pm

:ds:daca nu-i convine sa-si faca unul din plastilina...i-o cumpar eu SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 913730
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyLun Iun 21, 2010 5:45 pm

fiinte mai greu de inteles si mai edificile decat ele nu cred ca exista oare asa om fi si noi?
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 EmptyLun Iun 21, 2010 6:19 pm

eu sper sa nu fiu asa da buna idee cu plastilina
Sus In jos
Continut sponsorizat





SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
SOACRELE;PRO sau CONTRA?
Sus 
Pagina 7 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» PREMERGATOR PRO SAU CONTRA
» Produsele de la Danone...pro sau contra
» PRO SAU CONTRA OPERATIILOR ESTETICE
» ce medicament contra deshidratari stiti?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: Despre căsnicia noastră-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente