Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
Monica A. a devenit mamica! video EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Monica A. a devenit mamica! video EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
Monica A. a devenit mamica! video EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
Monica A. a devenit mamica! video EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
Monica A. a devenit mamica! video EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
Monica A. a devenit mamica! video EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
Monica A. a devenit mamica! video EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
Monica A. a devenit mamica! video EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
Monica A. a devenit mamica! video EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
Monica A. a devenit mamica! video Empty48%Monica A. a devenit mamica! video Empty
 48% [ 14 ]
Maria
Monica A. a devenit mamica! video Empty52%Monica A. a devenit mamica! video Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 Monica A. a devenit mamica! video

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
stem health unirea
Sponsor STAFF
Sponsor STAFF
stem health unirea


Mesaje : 30
Varsta : 40

Monica A. a devenit mamica! video Empty
MesajSubiect: Monica A. a devenit mamica! video   Monica A. a devenit mamica! video EmptyLun Dec 13, 2010 10:38 am

Monica System Security Manager. a devenit de curand mamica iar noi i-amn luat interviul. A fost foarte draguta, amabila si ne-a emotionat pe toti cu povestea ei. De asemenea a recoltat celule stem la nastere cu Stem Health Unirea... puteti vedea videoclipul pe site-ul nostru in dreapta http://stem-healthunirea.ro/ sau aici

Ce parere aveti?
Sus In jos
julienne
mamica noua
mamica noua
julienne


Mesaje : 15
Varsta : 40

Monica A. a devenit mamica! video Empty
MesajSubiect: Re: Monica A. a devenit mamica! video   Monica A. a devenit mamica! video EmptyVin Dec 17, 2010 9:15 am

Da, am citit si eu in ziare ca a nascut Monica Anghel, in ce se intampla doctore http://www.csid.ro/family/monica-anghel-fiul-meu-este-cea-mai-mare-realizare-7796235/...

cam tarzior la 38 de ani dar bine ca este bebe sanatos si foarte bine ca a recoltat celule stem. Si faptul ca a recoltat cu dvs. cu atat mai bine, sunteti deja faimosi cheers

voi ce ziceti mamici? pespect
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

Monica A. a devenit mamica! video Empty
MesajSubiect: Re: Monica A. a devenit mamica! video   Monica A. a devenit mamica! video EmptyLun Ian 31, 2011 10:40 am

super MONICA felicitari !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Monica A. a devenit mamica! video Empty
MesajSubiect: Re: Monica A. a devenit mamica! video   Monica A. a devenit mamica! video Empty

Sus In jos
 
Monica A. a devenit mamica! video
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» la multi ani mamica dulce
» Scrisoare pentru fiecare mamica...!
» Monica Columbeanu risca 5 ani de inchisoare
» raluca video

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ANIVERSĂRI :: MONDEN - DESPRE VEDETE-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente