Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty48%CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty52%CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 CAFEAUA DE DIMINEATA! 9

In jos 
+21
qalina
lucia_bosca
dodolin
Ana-Maria
coco83
yry
feliciaboar
shtefanyaa
olo_family
mellyamelia
delia_rus84
dia
raluca
nikole
iulia_mama_evelynei
ancanaomi
Anna
dolcemaria
Iuly35
danessa
GINUTAVRABIUTA
25 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Urmatorul
AutorMesaj
GINUTAVRABIUTA
Moderator
Moderator
GINUTAVRABIUTA


Mesaje : 68

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyLun Iul 26, 2010 6:29 am

Rezumarea primului mesaj :

Neata fetele,va las o cafea noua la un capitol nou!(ca sa nu se ingreuneze paginile,l-am blocat pe cel precedent)
cofe
Sa o savurati cu placere!
Sus In jos

AutorMesaj
shtefanyaa
mamica super
mamica super
shtefanyaa


Mesaje : 332
Varsta : 39
stare de spirit : mereu in alerta

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMar Noi 16, 2010 11:01 am

Buna dimi, mamici!
cofe
Ar trebui sa vorbim si despre noi, mamicile, la cafeaua de dimineata si sa mai uitam putin de rutina din fiecare zi.......dar cum am putea sa facem asta cand ingerasii nostri sunt centrul universului nostru?
Va pupam dulce si va imbratisam cu drag!
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 585587
Sus In jos
qalina
mamica super
mamica super
qalina


Mesaje : 49
Varsta : 37

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Noi 17, 2010 8:06 am

buna dimineata .sa aveti o zi buna CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 571776
Sus In jos
qalina
mamica super
mamica super
qalina


Mesaje : 49
Varsta : 37

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyJoi Noi 18, 2010 8:44 am

buna dimineata . va rog sa votati pt mine http://taramosului.cancan.ro/Concurent-3598/ va multumesc.
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyVin Noi 19, 2010 8:24 pm

votat qalina cheers
Sus In jos
qalina
mamica super
mamica super
qalina


Mesaje : 49
Varsta : 37

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptySam Noi 20, 2010 7:26 am

multumesc
pupic
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptySam Noi 20, 2010 9:46 am

Buna dimineata,
nu e nimeni, ce mai faceti fetelor...hadeti la o cafea cofe ...eu beau una ca sa am spor de treaba, ma apuc de smotru ca la pranz sa lenevesc, de fapt asa mi-am propus cand o culc pe Alessia sa ma bag si eu la un somnic.
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyLun Noi 22, 2010 10:56 am

Buna dimineata fetelor,
va invit la o cafea cofe
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Noi 24, 2010 9:00 am

neata fetelor?ce mai faceti?sper ca nu ne-ati uitat...pupici va las o cafea.... cofe
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Noi 24, 2010 9:11 am

Neata Iulia,
nu te-am uitat, ne-a zis Anna ca a vorbit cu tine si ca aia avut unele probleme cu fetita, acum sper ca este bine...multumesc de cafea, chiar acum savuram si eu una, sunt la munca.
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Noi 24, 2010 9:28 am

neata fetelor ce faceti am schimbat tema la loc pana e gata cea de craciun cofe
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Noi 24, 2010 9:32 am

Neata Anna,
am vazut ca s-a trecut la forma initiala, sincer imi place mai mult, sau era doar obisnuinta... CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 521412
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Noi 24, 2010 9:37 am

ma bucur ca nici eu nu eram obisnuita cu tema aceea
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Noi 24, 2010 9:39 am

Ai zis ca schimbi si denumirea forumului, o mai faci?
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Noi 24, 2010 9:42 am

sigur insa dupa craciun cred va fi clubul mamicilor sau ganditiva si voi hhhh
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Noi 24, 2010 9:44 am

hmmm, suna bine, dar ne mai gandim si noi...sa avem de unde alege.
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyLun Noi 29, 2010 10:58 am

Buna dimineata fetelor,
ce liniste e pe aici, unde ati disparut toate...poate va atrage mirosul unei cafele cofe
Sus In jos
qalina
mamica super
mamica super
qalina


Mesaje : 49
Varsta : 37

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyLun Noi 29, 2010 1:03 pm

buna . noi am avut probleme cu burtica. fata mea a avut enterocolita. credema ca nu am avut chef de calculator cand vedeam ca nu mananca nimic si se zvarcolean de durere din cauza antibioticelor
Sus In jos
shtefanyaa
mamica super
mamica super
shtefanyaa


Mesaje : 332
Varsta : 39
stare de spirit : mereu in alerta

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyLun Noi 29, 2010 1:09 pm

Buna mamici.
imi pare tare rau ptr micuta ta qalina.nici eu nu am avut prea mult chef de calculator, atata timp cat mititelul meu plangea de cate ori facea pipi...m a mancat undeva sa ascult doctora si sa o las sa i decaloteze putulica ....acum i a mai trecut si suntem voiosi.
Pupici dulcici, o zi excelenta si o saptemana minunata!!!
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 934497
Sus In jos
qalina
mamica super
mamica super
qalina


Mesaje : 49
Varsta : 37

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyLun Noi 29, 2010 3:23 pm

vai saracul. este obligatoriu, cand am citi mi s-a ridicat parul. nu stiam, eu am fata, dar pe viitor as dori si un baietel
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyLun Noi 29, 2010 6:11 pm

Imi pare rau sa aud ca sunt copii bolnaviori...qalina, acum e bine fata, dar de ce ti-a dat antibiotic?...nasol cu decalotatul asta, unii sunt pro, alti contra...eu ma gandesc inainte nu se mai facea aceasta decalotarea si sotii nostri sunt bine mersi.
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMar Noi 30, 2010 1:14 pm

buna fetelor eu merg la maramures astazi sa fiti cuminti de mos Nicolae pupici si la copiii cheers
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Dec 01, 2010 10:11 am

Buna dimineata si de la noi...ne-a fost tare dor de voi, yjgj am avut probleme cu calculatorul, de-abia l-am reparat , aseara a ajuns la noi...ce faceti voi/?ce fac bebe??
Haideti la o cafelutza calda, ca la noi ploua si e frigut cofe
Sus In jos
mellyamelia
mamica super
mamica super
mellyamelia


Mesaje : 236
Varsta : 39
stare de spirit : optimista

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Dec 01, 2010 12:40 pm

salutare tuturor! ce mai fac mamicutele? ce fac copilasii? noi suntem racite si stam prin casa si murim de plictiseala TTTT
Sus In jos
danessa
Moderator
Moderator
danessa


Mesaje : 1925
Varsta : 47
stare de spirit : buna

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Dec 01, 2010 2:07 pm

Buna fetelor,
bine ai revenit Dolcemaria...si noua ne-a fost dor de voi pupic ...noi suntem bine, azi sunt libera si stau acasa cu Alessia, a nins azi-noapte, iar acum e o geroaica...sanatate Ameliei.
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 EmptyMier Dec 01, 2010 2:25 pm

Buna Danessa....ma bucur ca sunteti pe forum, la noi bate vantul fff tare, ploua si e frig, astept poate se mai potoleste vantul asta ca am vrea sa mergem pana in Real, la cumparaturi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty
MesajSubiect: Re: CAFEAUA DE DIMINEATA! 9   CAFEAUA DE DIMINEATA! 9 - Pagina 35 Empty

Sus In jos
 
CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
Sus 
Pagina 35 din 37Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cafeaua de dimineata!! 8
» Cafeaua de dimineata!!! Capitolul 3
» CAFEAUA-REMEDII
» Buna dimineata ,te iubesc!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: La o bârfă-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | Cultura si Societate | Adolescenta, Copilarie, Familie | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente