Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
poznele copiilor nostrii EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
poznele copiilor nostrii EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
poznele copiilor nostrii EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
poznele copiilor nostrii EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
poznele copiilor nostrii EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
poznele copiilor nostrii EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
poznele copiilor nostrii EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
poznele copiilor nostrii EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
poznele copiilor nostrii EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
poznele copiilor nostrii Empty48%poznele copiilor nostrii Empty
 48% [ 14 ]
Maria
poznele copiilor nostrii Empty52%poznele copiilor nostrii Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 poznele copiilor nostrii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

poznele copiilor nostrii Empty
MesajSubiect: poznele copiilor nostrii   poznele copiilor nostrii EmptyLun Iul 12, 2010 9:22 am

sper sa nu deranjez pe nimeni daca deschid acest topic, am cautat sa vad daca exista unul asemanator dar nu am gasit.
Prin acest topic vreau sa ne povestim poznele pe care le fac copii nostrii.De exemplu fetita mea Melisa de 1 an si 1 luna face numai boacane: merge in picioare numai 4-5 pasi, in rest de-a buselea dar tot ce prinde in cale tot rastoarna. Deschide dulapu de la dormitor ( usile sunt pe sine ) si scoate hainele afara, la fetita cea mare in camera trage toate jucariile jos de pe prima polita a raftului cu jucarii, la bucatarie deschide dulapul si scoate afara alimentele, controleaza in gunoi, scoate pamantul de la flori, rupe frunzele, muta papucii din loc, le linge talpa. II spun de multe ori ca nu e voie, da si ea din cap ca nu dar mana la spate tot pe flori e si trage de ele.
Seara pic obosita de numa la cat trebuie sa tot fiu dupa ea, dar cand am de facut mancare o mai las pe jos pe covor si ea incepe cu "trebaluiala". Cateodata ma si amuz la cate face, la cate ii trec prin capsorul ei ala mic. Daca ajunge la baie ( eu inchid mereu usa dar fetita cea mare o mai uita cateodata deschisa) rupe hartia igienica in bucatele mici, mici. Sau imprastie carligele, sau arunca in cada tot ce gaseste in baie . Of Of cata treaba e dupa o "joaca" dinasta de-a ei . TTTT
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

poznele copiilor nostrii Empty
MesajSubiect: Re: poznele copiilor nostrii   poznele copiilor nostrii EmptyLun Iul 12, 2010 11:47 am

e super denis pericol fetita ta anca poti deschide orce topic doresti raluca si ea cu poznele imi scoate farfuriile din dulap a si spart una intra in baie si ia ala de spalt wc si il baga in wc am lastao fara pampers a luat tava din dulap si a facut in ea a bagat mana si poc la tatsu in cap nu stiam de unde e cu caca pe mana se baga si ea in sertaru cu haine danseaza si tropoteste din picioare daca se loveste face au au si mai va/tin la curent
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

poznele copiilor nostrii Empty
MesajSubiect: Re: poznele copiilor nostrii   poznele copiilor nostrii EmptyLun Iul 12, 2010 3:49 pm

ce varsta are fetita ta anna ?
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

poznele copiilor nostrii Empty
MesajSubiect: Re: poznele copiilor nostrii   poznele copiilor nostrii EmptyLun Iul 12, 2010 4:35 pm

1 an si 5 luni are
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

poznele copiilor nostrii Empty
MesajSubiect: Re: poznele copiilor nostrii   poznele copiilor nostrii EmptyLun Iul 12, 2010 4:47 pm

mai mare cu 4 luni decat fetita mea, sa creasca mare si sanatoasa, dar ce mamica tanara esti poznele copiilor nostrii 571776
Sus In jos
Continut sponsorizat





poznele copiilor nostrii Empty
MesajSubiect: Re: poznele copiilor nostrii   poznele copiilor nostrii Empty

Sus In jos
 
poznele copiilor nostrii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Zodiacul copiilor
» atrage atentia copiilor
» le spuneti povesti copiilor?
» E-urile din mancarea copiilor nostri
» Abuzul sexual asupra copiilor!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: SA NE AMUZAM-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente