Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
AM FACUT-O SI PE ASTA EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
AM FACUT-O SI PE ASTA Empty48%AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
 48% [ 14 ]
Maria
AM FACUT-O SI PE ASTA Empty52%AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 AM FACUT-O SI PE ASTA

In jos 
+3
olo_family
Iuly35
Anna
7 participanți
AutorMesaj
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyVin Mai 21, 2010 5:45 pm

ERAM IN CLASA 8 ELEVA ERAU 3 FETE DIN CLASA A 7 TARE MARI SE DADEAU SE LEGAU DE COPII DIN A CLS A 5 SI ALTE CLASE MERGAND ELE PE HOL LE-AM SERVIT CATE UN SUT IN FUND LA TOATE 3 hhhh MIE NU IMI PLAC PERSOANELE CE SE DAU MARI
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptySam Mai 22, 2010 10:16 am

...daca tot e sa povestim,sa incep..."am facut-o si pe asta" fara voia mea AM FACUT-O SI PE ASTA 749457 ...tin minte ca si acum,eram in clasa intai....iarna,frig multtta zapada.Doamna invatatoare ,ne "scoate"afara la ora de educatie fizica,sa facem un om de zapada..."chita"noastra,pozne,harjoana...iarna cu o clasa de copii afara...si mergem noi unde e zapada mai multa..eu fiind o "impielitata" ma desprind de grup si "fleosc"cad....intr-un canal,desigur AM FACUT-O SI PE ASTA 65297 ...nefiind acoperit cu un capac, datorita ninsorii abundente,s-a asternut zapada si a redus"vizibilitatea "gaurii...norocul meu(caci in el am cazut-era asa de multtt,pana la genunchi) era inghetat..tipete,plansete, haine ude...alerta la parinti...si uite asa am "facut-o" si pe asta..contact cu "lumea" canalelorrr AM FACUT-O SI PE ASTA 913730
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptySam Mai 22, 2010 10:28 am

AM FACUT-O SI PE ASTA 913730 ioi iuly tavalesc
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptySam Mai 22, 2010 10:48 am

ioi,sa imi spuna mie cineva daca a facut asa ca mineeee AM FACUT-O SI PE ASTA 65297
Sus In jos
olo_family
mamica super
mamica super
olo_family


Mesaje : 491
Varsta : 42
stare de spirit : Alaturi de voi...BUNA

AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptySam Mai 22, 2010 11:04 am

iuly..asa ceva a fcut sora mea...saracuta cum arata cand a sosit in casa ca o ,,mata ploata,,!!!
eu am fost mai cuminte,unde ma punei acolo stateam,dar sora mea...hmm ea facea de toate si pt mine...]ceva ceva cred ca facui si eu,dar imi voi aduce aminte si va voi impartasi
Sus In jos
coco83
mamica super
mamica super
coco83


Mesaje : 214
Varsta : 40
stare de spirit : prietenoasa si intreprinzatoare, mai mereu ganditoare...

AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptySam Mai 22, 2010 8:37 pm

SI eu am facut-o intr-a-ntaia, la 2 saptamani de la inceperea anului scolar, ne alergam cu totii prin casa in pauza si la un moment dat mam intors brusc si din greseala am lovi cu cotul un baiat chiar in nas de ia dat sangele... la prima sedinta cu parintii cine era declarata pericol public? Delioara.. mi s-a dus faima ca bat baietii... da a fost bine ca cel putin eu nam fost niciodata vizata de baieti sa mio iau la frecusul cu zapada sau la bulgari,ca de le era frica de mine... adevaru este ca nu eram deloc vreo momaie de fata, la nevoie stiam sa ma apar singura.....
si ca sa termin bine ciclul primar la fel cum lam inceput.. in clasa a 4-a a vru un baiat sa ma ia in brate si asa de tare mam zmucit de la el din brate ca lam dat zdravan cu fundu de podea... ca la serbarea de sfarsit na mai vrut nimeni sa danseze cu mine...
Si culmea ca si la gradinita si la scoala si la facultate mai mult baieti am avut prieteni,adica amici, ca fetele mi se pareau mironosite si superficiale, ca de cate ori miam facut vreo prietena toate m-au dezamagit, erau bune cu mine numai cat aveau nevoie de mine pe umaru cui sa planga, cand dadeau de bine, sau de altele mai avute, nu saracie ca mine, cum ma uitau definitiv...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyDum Mai 23, 2010 6:09 am

Eu am o mie de povesti(adevarate);pe rand va zic cate una,cate una.
Cea mai cea dintre cele este cand am fugit de acasa cu fratelo meu geaman la 14 ani.Ne-am dus in Barlad,dar ca s-ajungem acolo,mi-am vandut cerceii de aur pentru un bilet(fratelo a calatorit in wc)si ne-am luat doua cornuri din care mancam cu firmitura ca sa ne ajunga pana ne angajam(visam noi).Ajunsi acolo,seara fiind,am dormit intr-o scoala,mintindu-l pe portar ca au uitat rudele sa ne ia de la gara si ca ne e frica sa calatorim noaptea.A doua seara am dormit sub un siloz de porumb si am murit de frig si a treia am abandonat si ne-am dus la o ruda care ne preda parintilor numai cu conditia sa nu ne bata c-am fugit.Ne-au urcat in tren(spalati,mancati,dormiti bine)si am fost asteptati de tata si politia(ca ne dadusera disparuti).La reintorcerea la scoala aveam deja porecle: "el fugitivo numero 1,el fugitivo numero 2". Am uitat sa mentionez ca asta a fost cadoul mamei de 8 martie.
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyMier Mai 26, 2010 7:56 pm

fain amitiri frumoase ce trec ani astia xxxx
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyJoi Mai 27, 2010 9:47 am

amuzant,dasi frumos ginuta.....deci sa nu te mire comportamentul "exploratorului" te mosteneste,in "pozne"....ce e si mai frumos....fratele(si geaman)...spun asta caci eu nu am frati,surori,dar tareee mi-as fi dorit... AM FACUT-O SI PE ASTA 934497
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyJoi Mai 27, 2010 9:50 am

Atunci cand piticul meu era sa dea foc la casa,tot pe mine ma mosteneste;am reusit de 2 ori acasa si o data,impreuna cu un var,am dat foc(involuntar) la o vila din Barlad;a ars o camera doar! Ufffff,sper sa nu fie vreun poliati pe aici pentru ca binenteles ca am dat bir cu fugitii(aveam 17 ani)
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyJoi Mai 27, 2010 10:07 am

hhhh mama mia....ai putea scrie toate"nazbatiile"facute ,si dat la Denis cand va fi mare ,sa citeasca.... AM FACUT-O SI PE ASTA 265395
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyJoi Mai 27, 2010 10:10 am

Mai bine nu,ca poate il inspira si poate va crede ca daca mami le-a facut,ii sunt si lui permise.
Tot din nazbatiile mele,am omorat o vaca la tara;ne-a trimis bunica sa mergem cu ea la pascut(tot cu fratele geaman eram) si am bagat-o in trifoi;si a manacat vaca pana s-a umflat si a explodat(asa zicem noi acum).Dar ne-am intors acasa cu lantul vacii ca sa nu ne certe si mai rau;Florica o chema pe vaca. tavalesc
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyJoi Mai 27, 2010 11:36 am

gina cate nazbati ai mai facut TTTT
Sus In jos
raluteo
mamica noua
mamica noua
raluteo


Mesaje : 4
Varsta : 47
stare de spirit : buna

AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyJoi Mai 27, 2010 2:30 pm

Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-1000$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail: stoica_ralucateodora@yahoo.
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyVin Mai 28, 2010 8:54 am

waw ginuta...biata Florica (vaca)...ai vrut sa o ingrasi...da e bn macar ca lantul nu l-ai lasat...strangatoare fata.... AM FACUT-O SI PE ASTA 749457
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyVin Mai 28, 2010 2:22 pm

TTTT tare de tot ginaa
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptyMier Iun 09, 2010 10:37 pm

vai gina pacat ca numa acum citesc ce ai facut saraca vaca da ce ai avut fata cu ea nu ti-a dat lapte,apai fugitu de acasa tare,si eu am fugit si m-am ascuns in podu casei si ascultam cum se agita ca nu ma gasesc asta ptr ca am sticat bicicleta ce o aveam si voiam alta dar nu ar vrut sa imi mai ia alta si i-am amenintat ca fug de acasa,numa ca poarta era inchisa si no unde sa fug decat in pod,mai rau o fost ca era ziua in amiaza mare cald si am adormit acolo spre seara dupa ce anuntase si politia tata sa urcat in pod sa caute ceva si ce surpriza o avut ca dormeam pe porumb cu pisica langa mine care ma gasise mai repede ca ei,si acum imi aduc aminte ce se agitau si spunea bunicu dracu vo pus sa ziceti ca nu ii luati alta bicicleta zgarcitilor de pateste ceva copila biciclete va fac si aveam doar 6 ani,si inca una la gradinita era unu care tot batea fetele pana intr-o zi cand m-am saturta si am luat gentuta si i-am dat una de i-am spart capu,ne trimite cu canute atunci la gradi si mama mi-a dat una de portelan am spart-o da si capatana lu ala o avut de suferit si asa am procedat pana am gata gradinita cred ca i-am spart capu de cel putin 11 ori tot venea mama lui la noi si zice iara io spart capu la fiumeu Felicia,da tare era raspunsu lu mosu daca nu le da pace nu so invatat minte,saracu cred ca deaia o ramas un pic mai in urma cu invatatu de la pre multe lovituri dar si la mami i-am gatat servici io ramas farfuriorele dar canite nema si acum le mai are AM FACUT-O SI PE ASTA 794375
Sus In jos
cao2011
mamica super
mamica super
cao2011


Mesaje : 163
Varsta : 47
stare de spirit : ok

AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA EmptySam Iun 26, 2010 8:48 am

esti cea mai tare gina.
eu in scoala generala nu aveam voie sa ies din casa pana nu venea mama acasa la 15.30 de la servici. Normal, ca eu venind la 12.00 de la ore intram in casa, lasam ghiozdanul si fugeam pe afara pana suna uzina. Am tinut-o asa cateva luni bune, pana intr-o zi cand am pierdut cheia si nu mai aveam cu ce sa intru. Asa ca va imaginati ce a urmat cand a venit mama si m-a gasit in fata blocului cu sacul de jucarii, la propriu, in loc sa fiu cumite in casa.....
Sus In jos
Continut sponsorizat





AM FACUT-O SI PE ASTA Empty
MesajSubiect: Re: AM FACUT-O SI PE ASTA   AM FACUT-O SI PE ASTA Empty

Sus In jos
 
AM FACUT-O SI PE ASTA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Afla ce ai facut de ziua ta
» masina de facut paine

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: SA NE AMUZAM-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente